NedirAltcoinBlockchainCoinKolay Özel

Reef Coin Nedir, Güncel Fiyatı, Analizi ve Yorumları

0
(0)

Reef coin, ağlar arası likidite projesinin kripto para birimidir. REEF, DOT ağı tabanlı ve ağlar arasında meydana gelecek alım-satım işlemlerini mümkün kılmaya odaklı, merkezi olmayan bir finans projesi olarak bilinmektedir. Akıllı likidite altyapısı kullanan proje, pek çok farklı ağdan likidite madenciliği yapılabilmesine olanak tanımaktadır.

2020 yılının ilk yarısında ortaya atılan proje çalışmaları, kısa süre içinde sonuç vermiş ve REEF birimi borsalarda listelenmiştir. Reef coin CEO’su olan Denko Mancheski söz konusu projeyi; yatırımcıların önündeki teknik engelleri kaldırmak ve kullanıcıların risk alma isteğini arttırmak amacıyla oluşturduğunu ifade etmektedir.

Geçtiğimiz günlerde fiyatında ciddi bir düşüş yaşayan REEF, başarılı seyreden ivmesini bir süreliğine kaybetmişti. Söz konusu kripto para birimi, Binance borsasında listelenerek önemli bir başarı yakalamıştı. Ancak FTX borsası ile yaşadıkları problemler sebebiyle, gündemde olumsuz bir şekilde yer aldı. Bunun sonucunda akıllarda Reef coin geleceği sallantıda mı? sorusu yer aldı.

Reef Coin Nasıl Satın Alınır?

Reef Coin Nasıl Satın Alınır

Reef coin nedir konusundan sonra merak edilen bir diğer konu da nasıl satın alınabileceğidir. CoinMarketCap verilerine göre piyasa sıralamasında 134. Sırada yer alan birim, pek çok farklı şekilde temin edilebilir. Kripto para birimi yazının hazırlandığı sırada, yerli kripto para borsası Paribu’da listelenmektedir. Reef coin projesi ve altyapısının başarılı birimini satın alabilmek için birkaç önemli işlem gerekir.

Birimi satın alabilmek için önce Paribu’ya üye olmanız ve “Para Yatır” menüsünden hesabınıza para yatırmanız gerekir. Bu işlemin ardından borsada listelenen REEF coini, dilerseniz kolay alt-sat, dilerseniz borsa ekranından satın alabilirsiniz. Ayrıca dünyanın işlem hacmi bakımından en büyük borsası olan Binance’i de tercih edebilirsiniz. Bu borsalar dışında aşağıdaki platformları da kullanabilirsiniz.

  • Huobi Global
  • io
  • Uniswap
  • PancakeSwap
  • Poloniex
  • CoinEx

Yukarıdaki borsalara kayıt olduktan sonra aynı işlemleri tekrar ederek Reef coin ticaretine başlayabilirsiniz.

Reef Fiyatı Ne Kadar?

Yazının hazırlandığı sırada 1 REEF 0.2263 Türk Lirası civarında seyretmektedir. Bu rakam ABD doları ile 0,027$ tutarına tekabül etmektedir. Reef fiyatı son 24 saatte %9 oranında düşüş yaşamıştır.

Piyasa verilerini incelediğimizde; toplam piyasa değeri 2.842.723.978₺ civarında ve tamamen seyreltilmiş piyasa değeri 4.476.087.252 TL tutarındadır. REEF’in maksimum arzı 20.000.000.000 iken, bu rakamın 15.934.019.762 kadarı dolaşımdadır.

Reef Grafik ve Reef Coin Yorumları

Reef Grafik Ve Reef Coin Yorumları

REEF/USDT paritesinin 4 saatlik mum grafiği yukarıdaki görselde yer almaktadır. Reef coin grafik verileri incelendiğinde son dönemde düşüş trendine geçtiğini gözlemlemekteyiz. Oldukça yeni olan kripto para birimi, Bitcoin düşüşüne bağlı olarak, giderek dip seviyelere yaklaşmış.

Tüm zamanları içeren fiyat grafiği incelendiğinde ise, 0.01 – 0.48 TL bant aralığında seyretmiştir. Tüm zamanların en yüksek değerini 0.4887 TL civarında görmüştür. Yapılan işlem hacimleri incelendiğinde, kripto para birimini tek başına ayakta tutmaya yetmediği gözlemlenmektedir.

Son zamanlarda ise birimin düşmesiyle birlikte “panik satışları” giderek artmış, bu da fiyatının aşağı yönde seyretmesine katkı sağlamıştır. Reef coin yorum geleceği açısından önemli nüansları içerebilmektedir. Bu yüzden kripto paralara yapılan yorumların sıkı takip edilmesi önemlidir.

 

Bu gönderi ne kadar faydalı oldu?

Değerlendirmek için bir yıldıza tıklayın!

Ortalama puanı 0 / 5. Oy sayısı: 0

Şimdiye kadar oy yok! Bu gönderiyi ilk değerlendiren siz olun.

Bu gönderiyi faydalı bulduğunuz için...

Bizi sosyal medyada takip edin!

----

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu