Altcoin

Swapz Coin Yatırıma Değer mi? Swapz Geleceği ve Yorumu

0
(0)

Swapz coin, dolarda yapılan işlemlerde meydana gelen kayma sorununa çözüm bulma amacıyla piyasaya sürülmüş bir kripto para birimidir. Merkezi olmayan token değişim platformları, hiperbol formülünü kullanarak bir değişim çiftindeki değeri hesaplama ilkesine göre çalışan akıllı sözleşmeler uygulamaktadır. Bu formülü bilmeseniz bile, her işlem yaptığınızda kullanırsınız.

Maliyet ise, likidite havuzlarındaki varlıkların bakiyelerini ifade eden değişkenler tarafından belirlenen hiperbolik bir eğri noktasında belirlenir. Bu denklemin hesaba katmadığı şey, bir işlemi tamamladığınızda döviz fiyatındaki kayma oranıdır. Kayma oranı, kazançlarınızı doğrudan tüketebilen bir orandır. Bu sebeple Swapz birimi bu tip sorunları ortadan kaldırmak ya da bir çözüm bulmak amacıyla geliştirilmiştir.

Swapz Coin Nedir? Swapz Alınır mı?

Swapz Coin Nedir Swapz Alınır Mı

Swapz ve platformu, P2P ilkelerini merkezi olmayan işlemlerinde uygulamaktadır. Son teknoloji yazılımları ile satıcı ve alıcı arasında bir fiyat pazarlığı gerçekleştirilir. Böylelikle kayma sorunu ortadan kaldırılmış olur. Swapz birimi ve ağı, yüzde 100 açık kaynağa sahiptir ve Ethereum, Binance Smart Chain ve Velas blok zincirleriyle uyumludur.

Ayrıca Swapz’a ait bir mobil uygulama da bulunmaktadır. Birimle aynı adı taşıyan Swapz, hızlı ve güvenli, sıfır kaymalı bir DEX uygulamasıdır. Varlıklarınızı BSC, TRON ve Velas’ta depolamak, göndermek, almak ve takas etmek amacıyla kullanılabilmektedir. Ayrıca kripto varlıkların yönetilebildiği ve tüm DeFi’de en iyi adil piyasa fiyatlarını sunabilen bir uygulamadır.

Swapz alınır mı, Swapz birimi tüm bu özellikleriyle kısa sürede yatırımcıların dikkatini çekmiş bir kripto paradır. Projenin hedefleri incelendiğinde ise toplum için bir amaca hizmet ettiği anlaşılmaktadır. Bu sebeple bazı analistlerce Swapz yatırım yapılabilecek varlıklardandır.

Swapz Nasıl Alınır, Hangi Borsalarda Bulunur?

Swapz Nasıl Alınır, Hangi Borsalarda Bulunur

Swapz coin nasıl alınır, Swapz şu anda yalnızca PancakeSwap borsasında yer almaktadır. Birimi satın almak için bir Metamask ya da Trust Wallet cüzdanına ihtiyacınız olacaktır. Bu cüzdanlara sahip olan kullanıcılar Pancakeswap platformuna cüzdanlarını bağlamalı ve Binance Smart Chain ağını cüzdanına tanımlamalıdır.

Cüzdan işlemleri bittiğinde Binance hesabınızdan BEP-20 ağında BNB transferi gerçekleştirerek Trust Wallet’a ya da Metamask cüzdanınıza yollamalısınız. Tüm bu işlemlerin ardından birimi PancakeSwap üzerinden BNB kullanarak SWAP/WBNB paritesinden satın alabilirsiniz.

Swapz Fiyatı ve Grafiği

Swapz Fiyatı Ve Grafiği

Swapz yazının hazırlandığı sırada 0.0907 dolardan işlem görmektedir. Son 24 saatte %13 oranında düşüş yaşayan Swapz, şu anda CoinMarketCap’te trend olan tokenlar arasında yer almaktadır. Piyasa değeri 2.449.299$ olan Swapz, tamamen seyreltilmiş piyasa değeri olarak 90.705.031 dolar tutarındadır.

Son 24 saatteki hacmi %27 oranında azalmış ve 8.168.461 dolar seviyelerine kadar gerilemiştir. Toplam 1 milyar arza sahip tokenin, 27 milyon adeti dolaşımdadır. Swapz coin yorum için grafik verileri incelendiğinde ise genellikle yatay seyirde seyrettiğini görebilmekteyiz.

Swapz Yorum ve Swapz Geleceği

Swapz birimi 1 Temmuz’da CoinMarketCap’de listelenmeye başlamış bir kripto paradır. Birimin projesi, finansal anlamda büyük sorunlar meydana getiren dolar fiyatındaki kayma oranını ortadan kaldırmayı amaçlayan bir projedir. Dolara ait bu sorunlar günümüzde olduğu gibi, eğer çözüm yolları bulunmazsa, gelecekte de sorun teşkil edecektir.

Bu gibi kripto paraların projeleri geleceğe düşünerek yaptıkları ya da çözüme kavuşturmayı hedefledikleri her sorunda, biraz daha kalıcı olmaya başarabilmektedir. Bu sebeple yatırımcıların her zaman sağlam projeli kripto paraları takip etmesi önemlidir. Swapz coin geleceği için ise, bazı uzmanlar tarafından önümüzdeki senelerde ilk 100 kripto para sıralamasına girebileceği düşünülmektedir. Bu senaryonun gerçekleşmesi için, birimin fiyatının artması ve projesinin bilinirlik kazanması önem arz etmektedir. Yine de yatırımcıların kendi araştırmaları sonucunda yatırımda bulunması gerekir.

Bu gönderi ne kadar faydalı oldu?

Değerlendirmek için bir yıldıza tıklayın!

Ortalama puanı 0 / 5. Oy sayısı: 0

Şimdiye kadar oy yok! Bu gönderiyi ilk değerlendiren siz olun.

Bu gönderiyi faydalı bulduğunuz için...

Bizi sosyal medyada takip edin!

----

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu