GenelDefi

SXP Coin Huobi Global Listelemesiyle Gündemde!

0
(0)

Başarılı kripto para projelerinden biri olan SXP coin Huobi borsasında işlem görmeye başladı. Popüler kripto, dün (25 Ağustos 2021) tarihinde, Huobi Global kullanıcıları için “New” bölümünde yerini aldı. Kullanıcılar, 25 Ağustos 07.00’da yatırma işlemlerine başladı.

SXP için spot işlemler ise, yatırma işlem hacmi piyasa işlem talebini karşıladığında açılacak. Huobi tarafından açılıştan önce bir duyuru yayınlanacağı da aktarıldı. Söz konusu kripto para, SXP/USDT ve SXP/BTC işlem çiftlerinden, alıcıları ile buluşacak.

Swipe (SXP) Huobi Listelemesiyle Kısa Süreli Yükseldi

Swipe (SXP) coin, birkaç gün önce yayınlanan duyuruya göre Huobi’de listeleneceği aktarılmıştı. Kripto para 25 Ağustos’ta borsada yerini aldı. Bu atılımı ile kripto para 4.52$ bandına kadar ulaştı. Şu anda ise ufak çaplı bir düzeltme aşamasından geçiyor. Fiyatı son 24 saatte %9 oranında düştü ve 3.73 dolar civarında işlem görmeye başladı.

Swipe (Sxp) Huobi Listelemesiyle Kısa Süreli Yükseldi

Yatırımcılar, SXP’nin listeleme haberi ile daha fazla yükseleceğini umuyordu. Ancak kripto para yaklaşık %12 oranında artış yaşayabildi. Birçok uzman ise, SXP coin geleceği açısından bu atılımın oldukça önemli olduğunu ve şu anki fiyatın pozitif anlamda etkilenmemesine, çok takılmamamız gerektiğini aktarıyor. SXP çekim işlemlerinin 26 Ağustos 07.00’da başlayacağı aktarıldı. Belki bir nebze olsun yükseliş geleceği öngörülmekte.

Sxp Coin Geleceği Sxp Yakımı Ne Zaman

SXP Coin Geleceği: SXP Yakımı Ne Zaman?

Birçok yatırımcı SXP coin haberleri ve gelişmelerini takip ederken, kripto varlıktan önemli bir atılım geldi. Artık Huobi borsasında listelenecek olan SXP, ayrıca 30 Eylül’de 10 Milyon adet SXP biriminin yakılacağını duyurdu. Söz konusu yakım, coinleri dolaşımdan kalıcı olarak çıkarırken, toplam arzı da düşürecek. Uzmanların SXP yorum ve görüşlerine göre, SXP Eylül ayından itibaren çok daha iyi seviyelere gelebilir.

Bu gönderi ne kadar faydalı oldu?

Değerlendirmek için bir yıldıza tıklayın!

Ortalama puanı 0 / 5. Oy sayısı: 0

Şimdiye kadar oy yok! Bu gönderiyi ilk değerlendiren siz olun.

Bu gönderiyi faydalı bulduğunuz için...

Bizi sosyal medyada takip edin!

----

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu