GenelCoinKolay Özel

Swipe Coin ve Swipe CEO’sunun Hesapları Kapandı, SXP’de Neler Oluyor?

0
(0)

Son gelen Swipe coin haberlerine göre, popüler kripto para biriminin ve platformun CEO’su J. Lizarondo’nun Twitter hesapları askıya alındı. Konuyla alakalı şu anda Twitter yönetiminden net bir açıklama gelmezken, işin ilginç tarafı Swipe (SXP) tarafından da henüz bir açıklama gelmiş değil. SXP yatırımcılarında ise endişeli bekleyiş sürüyor.

Hesaplar Askıya Alındı, SXP Dolandırıcılığı mı Geliyor?

Son dönemin popüler kripto parası SXP, Twitter hesaplarının askıya alınmasıyla gündeme geldi. Söz konusu kripto paranın değil, SXP CEO’su Joselito Lizarondo’nun hesabının da kapatıldığı bildirildi. Özellikle Twitter ve Telegram başta olmak üzere, ülkemizde geniş bir yatırımcı kitlesine sahip SXP, konuyla ilgili henüz bir açıklama yapmış değil.

Hesaplar Askıya Alındı, Sxp Dolandırıcılığı Mı Geliyor

Öte yandan SXP birimine yatırım yapan birçok insan, “SXP’den yine mi zarardayız” şeklinde açıklamalarla endişelerini dile getiriyor. Son günlerde SXP’nin seyrinden memnun olmadıklarını dile getiren yatırımcılar, SXP platformunun tamamen kapatılmasıyla alakalı bir açıklama beklemekte.

Swipe Hesaplar Askıda

Özellikte Twitter’da kripto para fenomenleri, Swipe ile ilgili paylaşımları ve fiyatın yükseleceğine dair verdikleri sinyalleri dile getiriyordu. Henüz hiçbir kesimden açıklama gelmemesi, yatırımcıları ürkütüyor.

Swipe Coin Son Dakika: SXP Fiyatı ve Market Verileri Ne Durumda

Henüz Swipe coin haberleri ve gündeme ilişkin detayların yeni duyulmaya başlaması sebebiyle, şu anda SXP grafiğinde gözle görülür bir olumsuzluk yok. Hatta son 24 saatte %4 artan SXP, şu anda 2.81 dolardan fiyatlanıyor.

Swipe Coin Son Dakika Sxp Fiyatı Ve Market Verileri Ne Durumda

Öte yandan bazı yatırımcılar, Swipe’nin bu haber sonrasında geri dönüşü olmayacak bir yola gireceğine inansa da, grafiklere göre şu anda böyle bir reaksiyon gelmiş değil. Üstelik popüler kripto para birimi, piyasa değeri şu anda 527 milyon dolarda ve birimin web sitesine hala erişim sağlanabiliyor.

CoinKolay olarak, konuyla alakalı güncel Swipe haberleri ve gelişmeleri gün içerisinde paylaşmaya devam edeceğiz.

 

SXP Coin Huobi Global Listelemesiyle Gündemde! 0 (0)

Bu gönderi ne kadar faydalı oldu?

Değerlendirmek için bir yıldıza tıklayın!

Ortalama puanı 0 / 5. Oy sayısı: 0

Şimdiye kadar oy yok! Bu gönderiyi ilk değerlendiren siz olun.

Bu gönderiyi faydalı bulduğunuz için...

Bizi sosyal medyada takip edin!

----

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu