NasılCoinKolay Özel

Trbinance Uygulaması İçin Üyelik Nasıl Alınır?

0
(0)

Ülkemizde Trbinance uygulaması son dönemlerde çok fazla kullanıcıya ulaştı. Binance Global borsasının Türk kullanıcıları için sunduğu bu program pek çok kolaylık sağlıyor. Özellikle Trbinance borsasından Binance Global borsasına kolayca para aktarması bu durumun en iyi örneği. Ayrıca Vakıf Bank ve Ziraat Bankası ile anlaşmalı olan Trbinance işlem ücretlerini de minimum seviyelerde tutuyor. Trbinance ve Binance Global arası kripto transferinde ise hiçbir işlem ücreti alınmıyor.

Bu tarz pek çok sebepten dolayı da Binance TR uygulaması oldukça kullanışlı bir hal alıyor. Hatta isteyen kullanıcılar başka borsalara para göndermeden sadece Trbinance üzerinden de kripto alışverişi yapabiliyor. Trbinance için 2 farklı üyelik yöntemi var. İlk olarak kullanıcılar direkt olarak buraya üye olarak işlem yapabiliyor. Ya da isteyen kullanıcılar Binance Global hesapları ile girerek iki hesaplarını bağlayabiliyor.

Binance Global ve Trbinance Uygulaması Bağlanması

Binance Global Ve Trbinance Uygulaması Bağlanması

İlk kullanıcılar Trbinance internet sitesini girmelidir. Ekranın sağ üst tarafında yer alan “Hesap Oluştur” kısmını seçerek üyelik işlemi başlanır. Gelen ekrandan “Binance.com hesabıyla oturum aç” seçeneği kullanıcıların iki Binance hesabını bağlar. İlk olarak Trbinance içerisine Binance Global hesapları ile giriş yapan kullanıcılar daha sonra mail ve şifre belirleme işlemini gerçekleştirebilir. İki borsa için kullanılan mail ve şifreler aynı olmak zorunda değildir.

Fakat ilerleyen süreçlerde sorun olmaması için aynı maillerin kullanılması önerilmektedir. Mail ve şifre işlemlerinden sonra kullanıcılar iki hesaplarını da bağlamış olur. Binance Tr giriş işlemi her zaman Binance Globalden bağımsız olarak yapıldığı için dikkat etmek gerekir. KYC doğrulaması yapan kullanıcılar daha sonra Trbinance üzerinden aldıkları kriptoları profilde sol tarafta yer alan “TRANSFER” kısmından istedikleri an komisyonsuz olarak Binance Global’e atabilir.

Trbinance Hesabını 0’dan Açmak

Trbinance Hesabını Sıfırdan Açmak

Eğer Binance Global hesabınız yok ise ve sadece Trbinance üzerinde işlem yapmak isteyen kullanıcılardansanız hesabı tek olarak da kullanabilirsiniz. Bunun için Trbinance sitesinden “Hesap Oluştur” kısmından üyelik almak gerekir. Mail adresi ve şifre belirlendikten sonra kullanıcılar mail adreslerine gelen kodu sisteme girerek hesaplarını hemen aktif eder. Fakat para çekmek için ya da limit arttırmak için KYC doğrulaması yapmak zorunludur.

Bunun için kullanıcılar nüfus cüzdanının önlü arkalı resmini çekip sisteme yüklemelidir. Ayrıca kimlikleri ile bir de selfie çekerek sisteme yüklemek gerekir. Trbinance uygulaması sistemdeki yoğunluğa göre KYC doğrulmasını tamamlar. Bu süre bazı zamanlarda 1 güne kadar çıkarken bazen ise sadece 10 dakika sürer. TR Binance para yatırma işlemleri de yoğunluğa göre zaman zaman 2 – 3 saati bulabilmektedir.

 

Bu gönderi ne kadar faydalı oldu?

Değerlendirmek için bir yıldıza tıklayın!

Ortalama puanı 0 / 5. Oy sayısı: 0

Şimdiye kadar oy yok! Bu gönderiyi ilk değerlendiren siz olun.

Bu gönderiyi faydalı bulduğunuz için...

Bizi sosyal medyada takip edin!

----

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu