Altcoin

WAN Coin Alınır mı? Wanchain Yorum ve Geleceği

5
(1)

WAN Coin finans alanlarına düzenlemeler getirmeyi hedefleyen bir protokolün yerel token’ıdır. WAN token’in platformu olan Wanchain, yeni bir dağıtılmış finansal altyapı sunmayı amaçlar. Ayrıca dijital teknoloji alanlarını sağlam kılmayı hedefler. Wanchain protokolü ise, farklı ağlar arasında işbirliğini sağlar ve bu ağlar arasında bağlantı kurulmasına olanak tanır. Tüm bu girişimlerle, Blockchain dünyasının gündelik yaşama uyarlanması sağlanmış olur.

Geleceğe ışık tutan bir proje olarak nitelendirilen WAN, birçok markette trend sıralarda yer almaktadır. Son birkaç gündür BTC’ye bağlı olarak az da olsa fiyat yükselişini sürdürmektedir. Şu anda da 0.63 seviyesinde olan WAN birimi, yatırımcıların ilgisini toplamayı başarmıştır. Peki, Wanchain platformu tam olarak ne işe yarar? WAN coin alınır mı, WAN geleceği ve yorumları nasıldır? Tüm bu soruların cevabı yazımızın devamında…

Wanchain Coin Nedir, Avantajları Nelerdir?

Wanchain Coin Nedir Avantajları Nelerdir

Wanchain, farklı Blockchain ağları arasında bağlantıları ve işbirliklerini sağlamayı hedefleyen bir protokoldür. Geleceğin projesi olarak nitelendirilen oluşum, bütün zincirlerden faydalanma potansiyeli bulunduran “dağıtık bir banka” oluşturmayı hedeflemektedir. Ayrıca günümüzdeki geleneksel bankaların mertebesine ve mevcut finansal sistemdeki bankalar gibi otorite kazanmayı hedefleyen bir proje olarak faaliyetlerini sürdürüyor.

Wanchain nedir, Wanchain, dijital varlıkları bir araya getirmeyi ve bu amacı doğrultusunda yeni bir altyapı kurmayı hedeflemektedir. Zincirler arası protokolünü, patent olmadan oluşturmak istene Wanchain, en güncel kriptografik teorilere de sahiptir. Bunların sayesinde de zincirler arasında ve zincir içerisinde meydana gelen işlemleri kayıt altına alabilecek dağıtık bir defter yaratmayı başarabilmiştir.

WAN Coin Nasıl ve Nereden Alınır, WAN Hangi Borsada var?

Wan Coin Nasıl Ve Nereden Alınır, Wan Hangi Borsada Var

WAN birimi piyasaya ilk çıktığında sayılı borsada listelenmekteydi. Fakat şu anda farklı pek çok borsada listelenerek alıcıları ile buluşuyor. WAN birimi aşağıdaki borsalarda listeleniyor:

  • Binance
  • Huobi Global
  • KuCoin
  • Bitkub
  • Bitrue
  • CoinEx

Yukarıdaki borsaların yanı sıra 5 farklı kripto para borsasında daha listelenen WAN’ı, farklı işlem çiftlerini tercih ederek satın alabilmek mümkün. Yukarıdaki borsalardan en büyüğü olan Binance’ı tercih ederek, kayıt olabilirsiniz. Kayıt işleminin ardından hesap onayının da alınmasıyla, WAN/USDT ya da WAN/ETH paritelerinden birimi satın alabilirsiniz.

Wanchain Fiyat ve WAN Coin Grafiği

Wanchain Fiyat Ve Wan Coin Grafiği

Wanchain Coin yazının hazırlandığı sırada 0.63 dolardan işlem görmektedir. Bu rakam son 24 saatte %0.24 oranında artış göstermiştir. Son 24 saatlik hacmi %17 artış göstererek 4,832,134 dolar değerindedir.

Wanchain Yorumları

Wanchain güncel grafiğinde uzun süreli düşüşlerin ardından son 1 haftadır gözle görülür artışların meydana geldiğini görebilmekteyiz. 1 ay önce Litecoin’in Wanchain entegrasyonu haberini yayınladığımızda birim yaklaşık 5 gün boyunca artış göstermişti. WAN’a dair söylenebilecek en net şeyin ise, Wanchain ağında gerçekleşen yeniliklerin, birim fiyatına da olumlu etki ettiğini söyleyebilmekteyiz.

Wanchain coin yorum; Trading Beasts analiz kurumu ve pek çok uzman analistin görüşlerine göre, WAN 2021 yılını 1$ bandında kapatabilir. Hatta daha iyi performans gösterebileceği bile söylenmektedir. 2022 yılına daha iyi gireceği ve 2022 içerisinde 4$ bandını rahatlıkla aşacağı söylenmektedir. Bahsi geçen entegrasyonun tamamlanmasıyla da, birim fiyatının arttığını görebiliriz.

Wanchain Coin Geleceği, WAN Coin Alınır mı?

Wanchain Coin Geleceği, Wan Coin Alınır Mı

Wanchain, yukarıda da bahsedildiği gibi geleceği parlak görülen bir kripto paradır. Özellikle Litecoin (LTC) ile attıkları son ortaklıkta, başarılı bir işe imza atmıştır. Bu tarz haberlerin gelmesi, her kripto para birimi için önemlidir. Kripto para projeleri, ne kadar aktif olursa, güvenilirliği ve kalıcılığı da o kadar ispatlanmış olacaktır. Bu sebeple, WAN coin’in uzun vadede cüzdanda tutulması gerektiğini söyleyebiliriz.

Bu gönderi ne kadar faydalı oldu?

Değerlendirmek için bir yıldıza tıklayın!

Ortalama puanı 5 / 5. Oy sayısı: 1

Şimdiye kadar oy yok! Bu gönderiyi ilk değerlendiren siz olun.

Bu gönderiyi faydalı bulduğunuz için...

Bizi sosyal medyada takip edin!

----

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu