AltcoinMetaverseNasılNedir

Warena Coin (RENA) İle Zombi Savaşına Hazır Olun

5
(1)

Warena Coin (RENA)

Warena Coin (RENA) kullanıcılarını farklı bir evrende savaşmaya çağırıyor! Üstelik kullanıcılarına NFT değerleri sunarak bunu yapıyor.

Metaverse dünyası geliştirilen projeler ile bir oyun arenasına dönüşüyor. Birbirinden farklı ve eğlenceli oyun projeleri her geçen gün aileye bir yenisini kabul ediyorlar. Warena Coin de bu oyun projelerinden bir tanesi.

Farklı iki oyun modu ile PvE ve PvP oyun deneyimi sunuyor. Böylece kullanıcılar hem oyun içerisinde birbirlerine karşı hem de bilgisayara karşı bir savaş halinde oluyorlar. Kişiselleştirilen NFT karakterlerini geliştirebildikleri bu oyun platformu oyuncuları da oldukça memnun ediyor. Henüz yeni bir proje olan Warena BEP-20 standartlarına göre hazırlanan RENA Coin ile işlemlerini sürdürüyor.

Gelişimine ve değişimine devam eden Metaverse platformunda bakalım önümüzdeki süreçte bizleri nasıl projeler bekliyor olacak. Ancak önce Warena Token nedir inceleyelim.

Warena Coin (RENA) Nedir?

Warena Coin (Rena) Nedir

Warena Coin (RENA) kripto para platformu üzerinde oynanan bir Metaverse oyunudur. Bu oyunu diğer kripto oyun projelerinden ayıran özelliği diğer Metaverse oyunları ile bağlantı kurabiliyor olması.

Bu proje sayesinde oyuncular karakterlerini geliştirebilme kabiliyetine erişiyor. Böylelikle de oyuncular kişiselleştirdikleri karakterler ile daha güçlü bir oyun deneyimi yaşıyor. Dolayısıyla da oyuncular bu play to earn konseptli oyunda daha fazla kazanç elde edebiliyorlar.

Kullanıcılar oyun içerisinde RENA Coin ile işlemlerini yapabiliyorlar. RENA bu NFT oyun projesinin yönetişim token birimidir. Oyun içerisinde kullanıcılar farklı arenalarda savaşıyor, NFT birimlerini takas edebiliyorlar. Ayrıca oyuncular savaşacakları kişileri ve turnuvayı da seçebiliyor.

Warena oyunu iki modda piyasaya sürülmüştür;

  • Survival 2D Mode: bu mod içerisinde oyuncular hayatta kalma becerilerini sergiliyor. Kıyamet sonrası bir zaman diliminde cehennem çukurunda oyuna dahil oluyorlar. Bu ortam içerisinde kıt kaynaklar ve malzemelerle zombi ve mutantlara karşı mücadele veriyorlar. Zaman zaman bu yaratıklara karşı olan savaş insanlar arasında da gerçekleşiyor.
  • 3D Metaverse Modu: Geliştirilen bu oyun modunda daha gelişmiş grafikler ve özellikler oyuncuları karşılıyor. Ayrıca bu Metaverse platformuna yan evrenlerden de katılım sağlanabiliyor. Böylece yan oyunların karakterleri de Warena platformundaki savaşlara dahil olabiliyor. Kullanıcılar platform içerisinde de avatarları dahil karakterlerini geliştirebiliyorlar.

RENA Kripto Para Nasıl Satın Alınır?

RENA Token 2021 yılının 17 Kasım’ında Gate.io Borsası’nda ön satışa sunuldu. Ardından farklı borsaların işlem listelerinde yerini almış durumda Bu borsalar;

  • Gate.io
  • PancakeSwap
  • ZT
  • BKEX

RENA Coin Yorum ve Geleceği

Rena Token Yorum Ve Geleceği

Warena arenasında kullanıcılar farklı biçimlerde token kazanma imkanına ulaşıyor. Özellikle platform içerisinde her oyuncunun kendisine ait olan NFT karaktere sahip olması günümüzde çoğu Metaverse projesinde bulunan bir özellik. Ancak farklı oyunlarla etkileşim içerisinde olması kripto para oyun dünyasında yeni bir özellik. Peki bu oyunlar hangileri?

  • Axie Infinity
  • My DeFi Pet
  • Cat Gunner

Bu oyunlar ile kuruduğu iş birliği de bu platformun daha geniş bir kitleye erişmesini sağlıyor. Çapraz geçiş özelliği sayesinde bu Metaverse oyununa dahil kullanıcılar birbirleriyle etkileşim halinde olabiliyorlar.

RENA Coin sahibi olan kullanıcıları oyunu oynadıklarında ve oyuna katıldıklarında ödül talep etme hakkı kazanıyor.  Ayrıca bu kullanıcılar Warena platformu içerisindeki oyunlara katılım sağlayarak da RENA Token kazanabiliyor.

Play to Earn konseptine sahip olması aktif bir kullanıcı kitlesine sahip olmasına ortam hazırlıyor. Dolayısıyla oyuncular katılımları ile hem kazanıyor hem de projenin gelişmesini sağlıyorlar. Şu ana dek Kasım ayında 13.06 TL ATH değerine ulaşan Warena Coin şu an 7.85 TL üzerinden işlem görüyor.

Bu gönderi ne kadar faydalı oldu?

Değerlendirmek için bir yıldıza tıklayın!

Ortalama puanı 5 / 5. Oy sayısı: 1

Şimdiye kadar oy yok! Bu gönderiyi ilk değerlendiren siz olun.

Bu gönderiyi faydalı bulduğunuz için...

Bizi sosyal medyada takip edin!

----

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu