Genel

1inch Borsası ABD’deki Kullanıcılara Erişimi Kapattı!

0
(0)

1inch borsası 29 Eylül’den bu yana ABD kullanıcılarına borsa erişimini kapattı. Popüler DeFi platformu 1inch, “aggregator” çözümü olarak biliniyor. Son birkaç gündür, popüler borsanın ABD kullanıcıları, platforma giremiyor. Söylenenlere göre, ABD’li kullanıcılara erişim engeli getirilmeye başlandı. ABD kaynaklı IP adreslerinden borsaya erişim şu anda sağlanamıyor. Bu durumun nedenini 1inch platformu açıkladı.

ABD İçin Ayrı Bir Platform Oluşturulacak

1 inch borsası, ABD’li kullanıcılara erişim engeli getirdi. Kısa süre sonra bir açıklama yapıldı. Borsa tarafından yapılan açıklamaya göre, ABD’li kullanıcılar için artık ayrı ve yeni bir platform oluşturulacak, kullanıcılar o platformu kullanarak erişim sağlayabilecek. Gelen bilgilere göre çalışmalar çoktan başlamış durumda.

Konu ile ilgili açıklamada bulunan 1inch yetkilisi, bugün itibarıyla ABD’li kullanıcıları uyaran yeni bir bildirimi hizmetini aktif ettiklerini açıkladı.

Abd İçin Ayrı Bir Platform Oluşturulacak

Fonlama ile Yeni Bir Platform Kurulacak

1 inch borsa gelişmelerine bir yenisi daha eklendi. Platform artık ABD’li kullanıcıları için yeni ve ayrı bir platform oluşturacak. Seri B fonlaması ile birlikte 175 milyon $ değerinde bir fon elde edilmesi bekleniyor. Borsa, 1inch Pro isimli yeni bir platform ortaya koyacak. ABD kullanıcıları için özel bir aggregator hizmeti hazırlayacak. Ülkelerdeki düzenleyicilerin isteklerine göre, oluşturulacak yeni platformun ABD kullanıcılarına özel sunulması beklenmektedir.

1inch En Çok Tercih Edilen Platformlardan Biri

1Inch En Çok Tercih Edilen Platformlardan Biri

Borsa analizi yapan araştırma sitelerinin verilerine göre, 1inch şu sıralar diğer borsalara göre hacmini genişletiyor. Elde edilen verilere göre hacimlerin 2/3’üne sahip olan 1inch, en çok tercih edilen platformlar arasında girmeye başladı.

1inch Exchange ayrıca yurt dışında oldukça etkin şekilde kullanılıyor. Elde edilen verilere göre ülkemiz kullanıcıları da son dönemde borsaya katılım sağlamaya başladı. Öte yandan borsa kendi token’i ile de büyüme kaydediyor. Borsa tokeni 1INCH coin, şu anda yarım milyar dolarlık piyasa değerine sahip.

Bu gönderi ne kadar faydalı oldu?

Değerlendirmek için bir yıldıza tıklayın!

Ortalama puanı 0 / 5. Oy sayısı: 0

Şimdiye kadar oy yok! Bu gönderiyi ilk değerlendiren siz olun.

Bu gönderiyi faydalı bulduğunuz için...

Bizi sosyal medyada takip edin!

----

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu