AltcoinGenel

Altcoin Yatırım Tavsiyeleri: Takip Edilmesi Gereken Altcoinler

0
(0)

Altcoin yatırım tavsiyeleri, kripto para yatırımcılarının ticarette karşılaşabileceği sorunlarla başa çıkmasında ve yatırımcılara rehber niteliğinde yardımcı olmasında önemlidir. Altcoin stratejileri geliştiren bir yatırımcı, piyasaya çok hakim olmasa bile, birimleri takip ederek çıkarımlarda bulunabilir. Bu takip süreçleri, uzman analistlerin yorumları ile tartılmalı ve yatırım süreçlerine karar verilmelidir.

Yatırımcılar bu şekilde, altcoin yatırım tavsiyeleri 2021 yılı içinde de kazanabileceklerdir. Bitcoin şu sıralar umut verici şekilde seyretmese de bazı altcoin birimleri yatırımcıların dikkatini çekmektedir. Bizlerse bugün, izlenmesi gereken altcoinleri, geleceği olan altcoinleri ve altcoin yatırım tavsiyelerini bir araya getirdik. Şimdi gelin, tüm bu tavsiyelerin devamını birlikte inceleyelim.

Hangi Altcoin Alınmalı? Uzmanlardan Altcoin Tavsiyeleri

Hangi Altcoin Alınmalı Uzmanlardan Altcoin Tavsiyeleri

Hangi altcoin alınmalı konusunda pek çok yatırımcının kafasında soru işareti oluşmaktadır. Yatırımcılar piyasanın umutsuz dönemlerinde bile kâr elde etmeyi istemektedir. Peki, kâr etmek gerçekten mümkün müdür? Evet, bazı altcoin birimlerini yakından takip ederek, uzman görüşleriyle birlikte çeşitli sinyalleri yakalayabilirsiniz.

Bu durumda iyi bir zamanda doğru hamle ile yatırımı yapılan altcoinden kazanmak mümkün olacaktır. Peki, hangi altcoin kâr sağlar? Uzmanlar önümüzdeki günlerde hangi altcoinlerin izlenmesini öneriyor? İşte, analistlerin altcoin tahminleri ve yükselmesi beklenen altcoin birimleri…

Analistlere göre 28 Haziran – 4 Temmuz haftasında takip edilmesi gereken altcoinler şunlardır:

  • Bitcoin (BTC)
  • MATIC
  • EmporiumX
  • Shiba Inu
  • SafeMoon
  • EOS
  • AAVE

Analistlere göre Bitcoin fiyatı, mevcut seviyesinden yükselirse ve 200-SMA’nın üzerinde bir fiyattan kapanış elde edilirse, düşük seviyelerde boğalar güçlü alım yapabilir. Böyle bir hareket ise, %61,8 Fibonacci düzeltme seviyesinin hesaplandığı 48.231 dolar seviyesine doğru yükseliş sinyali verebilir.

MATIC ise şu anda Boğa ve ayılar arasındaki kararsızlığı gösteren simetrik üçgen modeli oluşturuyor. Boğalar fiyatı direnç üzerine itebilirse parite 2,70 dolara kadar yükseliş gösterebilir. Sonrasında MATIC bir sonraki hedef olan 4.20 dolar bandı, uzun vadede görülebilir. Emporiumx, söylemlere göre yakında bazı borsalarda listelenecektir. Bu durumda birimin fiyatı hızla yükselebilir. Zaten oldukça yeni olan birim, daha da parlayacaktır.

Shiba Inu son dönemin gözde altcoin’lerindedir. Marketlerde en çok aranılan birimlerden olan Shiba’nın Temmuz aylarında 0.000035 dolar bandını görmesi bekleniyor. Aynı şekilde SafeMoon da çok konuşulan popüler birimler arasında yer alıyor. Safemoon yükselir mi sorusuna 2021 sonuna kadar fiyat hanesinden 3 sıfır silebileceği yorumu yapılabilir. EOS ve AAVE birimlerinin ise önümüzdeki dönemlerde %5 ila %10 aralığında yükselebileceği tahminler arasında. Ancak bu tahminler kesin olmamakla birlikte kesinlikle yatırım tavsiyesi olarak da görülmemelidir.

Altcoin Yatırım Tavsiyeleri: Temmuz 2021 Altcoin Önerileri

Temmuz 2021 Altcoin Önerileri

Altcoin tavsiyeleri 2021 Temmuz ayında da sıkça araştırılabilecektir. Son dönemlerde en popüler birimler arasında “meme coin” olarak bilinen bol sıfırlı tokenler yer alıyor. Bu bol sıfırlı birimler, kısa vadeli yatırımcılar için oldukça uygun seyrediyor. Son dönemde en çok aratılan birimlerin başında Dogecoin, Kishu Inu ve Shiba Inu birimleri yer alıyor. Bu birimlere ek olarak SafeMoon da popüler olmuş durumda.

Temmuz ayında yükselmesi beklenen birimler olarak görülen bu coinler, ciddi artışlar yaşayabilir. Özellikle Bitcoin seyrinde gelişen durumlara göre, kısa süreli bir yükseliş bile %10 civarında bir kâr sağlayabilir. Temmuz ayında bahsi geçen birimlerin takip edilmesi bu sebeple önerilir.

Altcoin Yatırım Tavsiyeleri: Ağustos 2021 Altcoin Önerileri

Ağustos 2021 Altcoin Önerileri

Altcoin yatırım tavsiyeleri 2021 yılı Ağustos ayı, Temmuz ayında çok konuşulan birimlerin, bir süre daha konuşulabileceği aylardandır. Piyasaya yeni bir popüler birim çıkmaması halinde yukarıda bahsedilen Dogecoin, Shiba Inu ve Kishu Inu gibi şaka coinler takip edilebilir. Bu birimlerin yanı sıra, SafeMoon, Baby Doge Coin, Cardano, Bittorrent, Holo ve HODL biriminden sıkça bahsedebiliriz. Altcoin yatırım tavsiyeleri 2021 Ağustos ayı için bu şekilde sıralanabilir.

En İyi Altcoinler 2021

En İyi Altcoinler 2021

2021 yılı içerisinde en iyi performans gösteren birimlerin başında Bittorrent ve Holo gelmektedir. BTT ve HOLO birimleri bu yıl en çok kazandıran altcoinler arasında yer almaktadır. Bunların yanı sıra Chiliz, VET ve Tron da yatırımcılarına güzel kazançlar sağlamıştır. En iyi altcoin 2021 listesini bu şekilde sıralayabilmekteyiz.

Ayrıca yukarıdaki yer alan hiçbir bilginin yatırım tavsiyesi değildir. Yatırımcıların kendi araştırmaları sonucunda yatırım süreçlerine başvurmaları önerilmektedir.

Bu gönderi ne kadar faydalı oldu?

Değerlendirmek için bir yıldıza tıklayın!

Ortalama puanı 0 / 5. Oy sayısı: 0

Şimdiye kadar oy yok! Bu gönderiyi ilk değerlendiren siz olun.

Bu gönderiyi faydalı bulduğunuz için...

Bizi sosyal medyada takip edin!

----

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu