Altcoin

ANRX Coin Alınır mı? AnrKey X Coin Yorumu ve Geleceği

3.6
(5)

Anrx coin 12 değişim aracını bünyesinde barındıran bir kripto paradır. Anrx; oyun salonlarında kullanılan arcade benzeri bir jeton gibi davranmaktadır. Anrx platformu ise, geçmişleri Blockchain ve oyun sektöründe geçmiş birkaç ekip üyesinden oluşmaktadır. Platformun yerel tokeni olan Anrx, kripto para yatırımcılarının kısa sürede dikkatini çekmiştir.

Anrx ekibi, Blockchain ve kripto para ile geleneksel oyun ve finansal teknoloji alanlarını harmanlamayı amaçlamaktadır. Bu sebeple pek çok uzman analiste göre geleceği parlak tokenler arasında sayılmaktadır. Anrkey X platformu, tüm katılımcılarını $ANRX jetonları kullanarak gerçek para kazanmaya teşvik eder. Peki, geleceği parlak görülen bu kripto para tam olarak nasıl çalışır, Anrx coin nedir, nasıl satın alınır? Bu soruların ve daha fazlasının detayları yazımızın devamında aktardık.

Anrx Nasıl Çalışır?

Anrx Nasıl Çalışır

AnRKey X, tüm katılımcıları $ANRX jetonları aracılığıyla gerçek para kazanmaya teşvik ederek, dünya çapında milyarlarca oyuncuyu, yarattıkları değeri paylaşmaları için güçlendirmeyi amaçlamaktadır. AnRKey X’i merkezi olmayan oyunlardan oluşan bir sosyal ağ olarak da düşünebilmek mümkündür.

Platformdaki katılımcılar çeşitli oyun ve oyun NFT’leri ile oynayarak, inşa ederek ve satarak $ANRX biriktirebilir. Bu sayede para kazanarak AnRKey X sosyal oyun ekonomisinde var olurlar. Kullanıcılar yalnızca ödül kazanmakla kalmaz, aynı zamanda arkadaşlarıyla birlikte oynamak, rekabet etmek ve oyun kazanmak için sosyal işbirliği yoluyla ilerleyen zamanlarda ödüllerinin (Anrx coin) değerini de artırabilir.

AnRKey X’in misyonu, büyüyen kullanıcı topluluğunun sahip olduğu ve yönettiği bir ekosistem oluşturmaktır. Bu misyon doğrultusunda, tüm katılımcıların oyun yoluyla kazançlarını korumaları ve büyütmeleri için en demokratik, kârlı koşulları sağlayabilecektir. AnRKey X, oyun merkezini dağıtarak ve NFT oyun öğelerini kullanarak, ana akım benimseme için mükemmel aynı zamanda ilgi çekici bir ekosistem yaratır.

AnRKey X Kurucuları Kimdir?

AnrKey platformunun kurucusu ve CEO’su JD Salbego’dur. Baş işletme görevlisi Adam Kramer ve oyun baş sorumlusu Leandro Gonzalez’dir. Baş strateji sorumlusu ise Sean Murrin olarak bilinmektedir. Bu isimler haricinde 7 kişi daha ana ekip içerisinde çeşitli görevlerde rol oynamaktadır. Sayılan tüm bu isimler Blockchain teknolojisine, oyun dünyasına ve NFT ekosistemine hakim kişilerdir.

AnrKey X platformu şu şirketlerle ortaklık sağlamıştır: Sony Music, Walmart, Goldman Sachs, Shazam, Mercedes-Benz, YouTube… Peki, Anrx coin hangi borsada bulunmaktadır? Nasıl alınır? İşte detaylar…

Anrx Token Nasıl Alınır, Anrx Hangi Borsada Var?

Anrx Token Nasıl Alınır, Anrx Hangi Borsada Var

Yatırımcıların pek çoğu Anrx nasıl alınır sorusunu merak etmektedir. Birimi satın almak için öncelikle bir kripto para borsasında hesabınız olmalıdır. Bahsi geçen kripto para ise aşağıdaki borsalarda listelenmektedir.

  • Uniswap
  • PancakeSwap (V2)
  • Hoo

Yukarıdaki borsalardan USDT ya da BNB varlıklarından birini tercih edenler, yukarıdaki borsalara gönderebilir. Gönderilen BNB ya da USDT birimleri ile $ANRX satın alınabilmektedir.

Anrx Token Fiyatı ve Güncel Verileri

Anrx şu anda 0.21$ bandında seyretmektedir. Birimin fiyatı son 24 saatte %3 oranında düşüş göstermiştir. MarketCap değeri de yüzde 3 oranında düşmüş ve $20,285,390 bandına gerilemiştir. Tamamen seyreltilmiş piyasa değeri $43.551.189 ve son 24 saatteki hacmi 7.815.295 $ bandındadır. Dolaşan tedarik ise 94.354.947,63 $ANRX’dir.

Anrx Coin Yorumu, ANRX Geleceği ve Fiyat Grafiği

Anrx Coin Yorumu, Anrx Geleceği Ve Fiyat Grafiği

Anrx yorum için tüm zamanları içeren grafiğini incelediğimizde, birimin oldukça dalgalı fiyat hareketlerine sahip olduğunu söyleyebiliriz. Bir DeFi coini olarak da bilinen Anrx, son dönemlerde oldukça yüksek rakamlarda hacim kazanarak artış göstermiştir. Tüm zamanların en yüksek değerini bu yılın ilk çeyreğinde yaşamış ve 0.47 dolara kadar yükselebilmiştir. Bu zirveden bugüne kadar ise yaklaşık %53 oranında düşüş yaşamıştır.

Tüm zamanların en düşük değerini 0.01 dolar bandında görmüştür. Toplam arzının 200.000.000 ANRX olduğu bilinen coin, grafik verilerine göre şu anda bir düzeltme aşamasından geçiyor olabilir. Anrx coin geleceği için ise Bitcoin hareketlerine bağlı olarak fiyatının değişeceği söylenebilir.

Bu gönderi ne kadar faydalı oldu?

Değerlendirmek için bir yıldıza tıklayın!

Ortalama puanı 3.6 / 5. Oy sayısı: 5

Şimdiye kadar oy yok! Bu gönderiyi ilk değerlendiren siz olun.

Bu gönderiyi faydalı bulduğunuz için...

Bizi sosyal medyada takip edin!

----

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu