Altcoin

Baby Shark Coin Nedir? SHARK Nasıl Alınır?

5
(1)

Baby Shark coin son günlerde kripto marketlerde popüler olmuş bir altcoin olarak karşımıza çıkıyor. Birimin bol sıfırdan oluşması ve son günlerde ciddi artışlar yaşaması sebebiyle yatırımcılar birimi yakından takip ediyor. Özellikle bu tarz birimlerin piyasada bulunması, Bitcoin ciddi sallantılar yaşarken bir yandan kâr elde etmek isteyen yatırımcıları da cezbediyor.

Yazının hazırlandığı sırada Shark coin 0.00000001 dolardan seyrediyor. Son 24 saatte ise %50 oranında artış yaşadığı gözlemleniyor. Platform kendi projelerini; merkezi olmayan finansman ve yeni deflasyonist belirteçler yoluyla çevreyi temizlemeye odaklanan, topluluk odaklı bir proje olarak tanımlıyor. Baby Shark’ın genel durumunu değerlendirdiğimiz bu içerikte; Baby Shark geleceği 2021, Baby Shark yorum ve analizlerini sizler için bir araya getirdik.

Baby Shark Coin Nedir? Avantajları Nelerdir?

Baby Shark Coin Avantajları Nelerdir

Baby Shark token olarak piyasaya sürülmüş bir kripto para birimidir. Token’in ana görevi; merkezi olmayan finansman kullanarak kirlenen okyanusları temizlemektir. Böylece dünyanın geleceği odaklı çalışan projeler arasında yer almaktadır. Bu misyona ulaşmak için ilk adımları, Miami üniversite’nin Rosenstiel Deniz ve Atmosfer Bilimleri Okuluna 3 bin dolarlık bir bağış olmuştur.

Bu bağışla birlikte üniversite Shark projesine yönelmiş ve benimsenmiştir. Ayrıca oluşturulan “Shark Vakfı” projeye destek vermektedir. Geçtiğimiz günlerde de Elon Musk’ın Baby Shark token aldığına dair haberler çıkmıştı. Bu haberlerle birlikte analiz yapan uzmanlar, Baby Shark Coin yorum ve analizlerde bulundu. Analizlere göre birimin yaz aylarında ciddi artışlar yaşayabileceği öngörüldü. Bu analizler kesin olmamakla birlikte Bitcoin hareketlerine bağlı olarak da değişebilecektir.

Baby Shark Coin Nereden Alınır?

Baby Shark Mayıs ayında CoinMarketCap’te listelenmeye başladı. Yazının hazırlandığı sırada ise yalnızca iki borsada listeleniyor. Baby Shark hangi borsada sorusunun yanıtı olarak; PancakeSwap (V2) ve CoinTiger borsalarını söyleyebilmekteyiz. Yatırımcılar, PancakeSwap üzerinden SHARK/WBNB paritesinde işlem yapabilir.

PancakeSwap platformuna MetaMask ya da Trust Wallet adresinizi bağlayarak işlem yapabilirsiniz. CoinTiger tercih edenler ise borsaya kayıt olarak SHARK/TCH paritesinden birimin ticaretine başlayabilir.

Baby Shark Coin Yorum

Baby Shark Coin Yorum

Baby Shark birimi son günlerin en popüler altcoinleri arasında yer alıyor. Birimin bu denli ilgi görmesinde ise projelerinin güzel bir amaca hizmet ediyor oluşu yatıyor. Ülkemizde yeni fark edilen tokenin, yurt dışında sıkı takipçileri bulunmakta. Özellikle Bitcoin düşüşlerinde krizi fırsata çevirmek isteyen yatırımcılar zararını bu tarz bol sıfırlı tokenlerle karşılamak istiyor.

Birim ayrıca klasik çocuk şarkısı olan “Baby Shark” adlı parçadan esinlenerek oluşturulduğu için oldukça ilgi çekiyor. Bu şarkıyı temel alan ve topluluğu ödüllendirmeyi misyon edinen token, yeni deslasyonist göstergeler sağlamayı ve çevre temizliğini ön plana koymayı amaçlıyor. Üstelik Elon Musk da Twitter hesabı üzerinden SHARK ile alakalı paylaşımlarda bulunarak birime destek vermişti.

Tüm bu özellikleri ve amaçları, Baby Shark geleceği 2021 ve sonrası için nasıl olur sorusunu akıllara getiriyor. Birimin bu misyonları yerine başarıyla getirmesiyle daha çok konuşulabileceği aşikârdır. Bu sebeple her zaman yakından takip edilmesi gereken bir altcoindir.

Baby Shark Geleceği Var mı?

Baby Shark Geleceği Var Mı

Baby Shark, hedeflemeyi düşündüğü misyonları başarıyla yerine getirirse uzun yıllar konuşulabilir. Hatta hanesindeki en az 3 sıfırı bu yıl içerisinde bile silebileceği düşünülüyor. Bitcoin bu denli hareketli seyrederken bile SHARK başarılı şekilde yükselmeler gösteriyor. Kısa vadeli yatırımcıların gözdesi haline gelen SHARK ise 2022 yılına kadar tüm hedeflerini gerçekleştirmeyi amaçlıyor.

Baby Shark Fiyatı ve Grafik Yorumu

Baby Shark coin yazının hazırlandığı sırada 0.00000001 doların altında işlem görüyor. Ancak son 24 saatte %50 oranında bir artış yaşayarak başarılı şekilde yükselmeye devam ediyor. Tüm zamanları içeren grafiği incelendiğinde oldukça dalgalı seyrettiğini görebilmekteyiz. Piyasa değeri verileri henüz bulunmayan tokenin son 24 saatteki hacmi 184,106 dolar olarak gözlemleniyor.

Baby Shark Fiyatı Ve Grafik Yorumubaby shark coin

Özellikle Haziran ayının başlarında oldukça hacim kazanarak yükselmiş ancak bu hacmi kısa sürede kaybetmiş olmasına rağmen yukarılardan sert düşüşler gerçekleştirmemiş. Neredeyse 10 gün içerisinde tekrar hacim kazanarak yükselmiştir. Son 2 haftadır ise bir düşüş trendinde olduğunu görebiliyoruz. Yine de Bitcoin’in toparlanmasıyla SHARK birimi de yükselmelerine devam edecektir. Ancak yatırımcıların uzun vadede Baby Shark teknik analiz ve yorumlarını takip etmeleri önerilmektedir.

 

 

Bu gönderi ne kadar faydalı oldu?

Değerlendirmek için bir yıldıza tıklayın!

Ortalama puanı 5 / 5. Oy sayısı: 1

Şimdiye kadar oy yok! Bu gönderiyi ilk değerlendiren siz olun.

Bu gönderiyi faydalı bulduğunuz için...

Bizi sosyal medyada takip edin!

----

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu