AltcoinNasılNedir

Badger Buliders (BADGER Coin) Nedir, 2022 Geleceği

0
(0)

Badger Buliders (BADGER Coin)

Badger Buliders (BADGER Coin) kripto para dünyasının dengeleri düzenleyen projesi olarak merak uyandırmaya devam ediyor.

BTC değerine sabitlenerek değer kazanan token birimi 2020 yılında piyasadaki yerini aldı. 89,50 $’lık bir ATH değerini ulaşmayı başaran Badger Buliders projesi kazançlı bir seneyi arkasında bıraktı. 2022 yılındaki gelişimini ise birlikte takip edeceğiz.

Badger DAO (BADGER Coin) Nedir?

Badger Buliders (Badger Coin) Nedir

Badger DAO platform içindeki geliştiricilere verilen genel bir tanımdır. Bu projenin amacı yatırımcılara yüksek verimli kazançlar sağlamaktır. Ayrıca topluluk üyeleri de bu projenin geliştirilmesi için iş birliği içinde olmaya teşvik ediliyor. BADGER DAO nedir gelin birlikte detaylarına bakalım:

 • Geliştirilen bu platform içerisindeki geliştiriciler gerçek veya tüzel kişi olabiliyor.
 • Bu ekosisteme dahil olmak için herhangi bir koşul istenmiyor. Dolayısıyla geniş bir kullanıcı kitlesine kolaylıkla erişim sağlanıyor.
 • Coin sahibi olan kullanıcılar projenin yönlendirilmesi için alınacak kararlarda da önemli bir konuma sahip oluyor. Dolayısıyla yeni fikir önerileri verilebilirken ürünler hakkında da yorumlar iletilebiliyor. Sunulan fikirler topluluğa sunulabiliyor ve gerekli kademelerden geçtikten sonra teklifler toplanıyor.
 • Badger Buliders geliştiricilerinin bulunduğu ekosistem içerisinde Digg ve Sett adı verilen iki ana ürün bulunuyor. Bu iki ürün farklı amaçlarla geliştirilerek farklı görevleri üstleniyor.
 • Sett, BTC’ye odaklanmış bir üründür. Ayrıca bu ürün kredi azaltmaya yönelik merkeziyetsiz bir kaynaktır. Yatırımcı bu kaynak üzerinden bir para yatırım işlemi yaptığında protokolün akıllı sözleşmesi için de bir para yatırıyor. Dolayısıyla protokolün akıllı sözleşmesine para yatırdığı için kazanç elde ediyor.
 • Digg ürünü ise BTC’nin fiyatına sabitlenmiş bir kaynak olarak işlev görüyor. Esnek bir kripto para birimi olan Digg’in arzı da BTC’nin dolar değerine göre güncelleniyor. Bu değerler gün aşırı güncelleniyor ve paranın değeri tekrar sabitleniyor. Digg’in fiyatı BTC’ye kıyasla daha yüksekse sahip olunan cüzdanın bakiyesi artıyor. Ancak Digg’in fiyatı BTC karşısında düşük bir seviyede ise sahip olunan cüzdanın bakiyesi düşüyor.

BADGER Coin Nasıl Satın Alınır?

Bir kripto para projesinin yer aldığı borsa proje hakkında yapılacak yorumlar açısından da oldukça büyük bir önem taşıyor. Özellikle işlem hacminin yüksek olduğu piyasalarda yer alan kripto para birimleri daha itibarlı bir izlenim çiziyor. Aksi özelliklere sahip olan projeler ise kullanıcılara aynı derecede bir güven sunamıyor.

Badger DAO projesinin yerel token birimi olan BADGER Coin hangi borsada sorusu ise yatırımcılar tarafından sıklıkla sorulan sorulardan birisi. Projenin token birimi olan BADGER Coin;

 • Binance
 • Coinbase
 • FTX
 • Huobi Global
 • Okex
 • ZT Borsa listelerinde yerini alıyor.

Bu coini satın almak için ise ilgili borsalardan birisinde hesabınız olması gerekiyor. Şayet hesabınız yoksa bir hesap açıyorsunuz. Üyelik işlemleri tamamlandıktan sonra kimlik doğrulaması yapılıyor ve işlemlere başlanıyor.

BADGER DAO alabilmek için öncelikle hesaba USDT yüklemesi yapılıyor. Ardından satın alınmak istenen coin arama kısmından aranıyor. Ardından satın alma işlemi saniyeler içerisinde gerçekleşiyor. Hesaba ilk aşamada yüklenen USDT birimleri de BADGER birimine çevriliyor ve cüzdana aktarılıyor.

Badger DAO (BADGER Coin) Yorum ve Geleceği

Badger Buliders (Badger Coin) Yorum Ve Geleceği

Tasarlanan bu proje ile her katılımcının en iyi ürünleri ortaya çıkarmak için çalışmalar yapabilmesine olanak sağlanıyor. Ayrıca BTC’nin farklı akıllı sözleşmeler ile kolaylıkla iş birliği yaparak uyum sağlamasını gerçekleştirebilmek de projenin misyonlarından birisi. Dolayısıyla da piyasa içinde uygun fiyatının yanında sunduğu avantajlar da öne çıkıyor.

Badger DAO projesi farklı alternatifler arasından sıyrılarak pek çok yatırımcının odak token projesi olmayı başarıyor. Dolayısıyla da hakkında araştırmaların ve yorumların sık yapıldığı bir proje oluyor. 2020 yılının 3 Aralık tarihinde piyasada yerini alan Badger DAO farklı yönlerden riskli görülüyor. Uzun senelerdir piyasada yer almayışından kaynaklanan bir hakimiyet eksikliği ise kolaylıkla fark edilebiliyor.

BADGER Coin yorumu ve geleceği hakkında genellikle olumlu görüşler öne çıkıyor. Kullanıcıların kazançlarının yüksek olması ise projenin yatırımcılar tarafından tam not almasına imkan veriyor. Ancak düşük piyasa hacmine sahip olması az da olsa riskli olduğu gerçeğini değiştirmiyor. ATL değeri olan 2,7 $’ı 5 Aralık 2020’de gören Badger Buliders ATH değerine ise 8 Şubat 2021’de 89,50 $ üzerinden ulaşıyor. Şu an ise 11,64 $ üzerinden işlem görüyor.

DYP Coin Nedir? DeFi Yield Protocol Coin Nasıl Alınır?

NFT’ler Nedir ? Nasıl Kullanılır?

Bu gönderi ne kadar faydalı oldu?

Değerlendirmek için bir yıldıza tıklayın!

Ortalama puanı 0 / 5. Oy sayısı: 0

Şimdiye kadar oy yok! Bu gönderiyi ilk değerlendiren siz olun.

Bu gönderiyi faydalı bulduğunuz için...

Bizi sosyal medyada takip edin!

----

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu