AltcoinBlockchainNasıl

BinaryX Coin (BNX Coin) ile Ejderha Avına Çıkıyoruz!

5
(3)

BinaryX Coin (BNX Coin)

BinaryX Coin (BNX Coin) gelişen blockchain oyun serisine bir yenisini katıyor. Dolayısıyla genişleyen bir dünyaya yeni katılan bir token projesi oluyor.

Peki 2021 yılının Mayıs ayında piyasaya sürülen BNX Coin nedir, nasıl bir projedir gibi soruları cevaplıyoruz.Aynı zamanda oyunseverler için Cryber Dragon oyunu nedir, nasıl oynanır gibi incelikleri de sizlerle paylaşıyoruz.

Dijital dünyada yeni bir oyun deneyimi sunmayı amaçlayan BinaryX ekibi, oyuncuları da karar verme mekanizmasına dahil ediyor. Yatırımcıların bir diğer deyişle oyuncuların katıldığı oylamalar ile geliştirme ve değişimler yapılıyor.

BinaryX Coin (BNX Coin) Nedir?

Binaryx Coin (Bnx Coin) Nedir

BinaryX Coin Cryber Dragon oyunun tokenıdır. Cryber Dragon ise bir play to earn oyun projesidir. Bu oyun içerisinde kullanılan para birimi ise BNX Coin’dir.

Cryber Dragon, Binance Smart Chain’e dayalı tasarlanıp geliştirilen bir oyundur. BinaryX ekibi tarafından geliştirilen bu oyun içerisinde farklı özellikler taşır. Platform içerisinde oyuncular kendi karakterlerini seçebildikleri gibi oyun içinden de temin edebilir ve farklı materyalleri toplayabilir. Geliştirilen karakterleri ile oyuncular, Dungeon’a meydan okuyabilirler. Ancak oyunun sonunda hazine tek bir oyuncunun olacak!

Cryber Dragon Oyunu Nasıl Oynanır?

Cryber Dragon Oyunu Nasıl Oynanır

Oyun içerisinde farklı seviyeler ve zorluklar oyuncuları bekliyor. Oyunun en zor seviyesinde ejderha Cryber Dragon ile karşılaşılır. Amaç bu ejderhanın yok edilmesidir. Ejderhayı yenen oyuncu, hazine evindeki ödüllerin de sahibi oluyor!

Oyun içerisinde alınacak kararlar BNX Coin sahipleri tarafından oylanır. Platform içerisinde çevrimiçi bir şekilde katılım sağlanması kullanıcıları anlık anda tutuyor.

Tüm oyuncular tarafından yapılan yatırımlar Dungeon’un hazine odasına birikiyor. Ejderhayı yenen oyuncu tüm hazinenin sahibi oluyor. Ardından ejderha tekrar doğuyor ve topladığı tokenlarla hazinesi dolduruyor.

Oyun içindeki para birimini  BNX Coin’in satın alınma yolları Pancake, Babyswap gibi merkeziyetsiz borsalardır. Ayrıca oyun içerisinde zindanlara saldırmak ve DeFi ürünlerine katılım sağlamak da bu BNX token kazanmanın alternatifidir.

Bu platformda “kahraman kiralama” seçeneği ile oyuncular kahraman satın alabilirler. 1 BNX değerindeki kahramanlar rastgele sınıflara, yeteneklere ve özelliklere sahip NFT varlıklardır. Oyun içindeki kahramanlar aktarma ve satışa çıkarma seçenekleri de mevcut. Ayrıca oyunculara gün içerisinde 5 farklı karakter alternatifi sunuluyor.

BNX Coin Nasıl Satın Alınır?

Bnx Coin Nasıl Satın Alınır

BNX Coin, 2021 yılının Mayıs ayında farklı piyasalarda satışa çıkarılmıştır. Ancak Aynı yılın Kasım aynında Binance borsası içerisindeki yerini aldı.

Mayıs ayında Coinmarketcup, Gecko gibi platformlar içinde satışa çıkmıştır. Kasım ayında ise en yüksek hacme sahip borsalardan birisi olan Binance borsası içerisinde yerini almıştır.

Farklı borsa listelerinde yer alması ve kolay ulaşılması da BNX’in işlem hacmini artırıyor. Böylelikle daha geniş kullanıcı ve yatırımcı kitlesine ulaşıyor.

BinaryX Coin Yorum ve Geleceği

Cryber Dragon oyunu play to earn konseptli bir oyun olması nedeniyle oyuncular tarafından tercih ediliyor. Çevrimiçi oynanan bu oyun, oynarken kazandırması nedeniyle de oldukça rağbet görüyor.

Binance Smart Chain ile desteklenen proje, piyasada listelendiği günden itibaren hızlı bir yükseliş yaşadı. Yatırımcıları da şaşırtan bu yükseliş, farklı borsalarda listelenmesini ve yatırımcı kazanmasını sağladı.

BinaryX Blockchain oyunlarının popülerleşmesi ile de farklı borsalarda listelenme fırsatı buluyor. CoinMarketCap listelenmesinde BinaryX 263,276 $’lık bir işlem hacmine sahip. 4 Kasım tarihinde 224 $ ile rekorunu kırmıştı. Şu an ise 180,15 $ (1.999,94 TL) değerinde.

Şu an ise piyasada 2.022,897 adet BNX Coin bulunurken, önümüzdeki süreçte bu rakamın 121.000.000 adete yükselmesi bekleniyor.

Bu gönderi ne kadar faydalı oldu?

Değerlendirmek için bir yıldıza tıklayın!

Ortalama puanı 5 / 5. Oy sayısı: 3

Şimdiye kadar oy yok! Bu gönderiyi ilk değerlendiren siz olun.

Bu gönderiyi faydalı bulduğunuz için...

Bizi sosyal medyada takip edin!

----

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu