AltcoinNedir

Bond Coin Nedir? BarnBridge Yorum ve Geleceği

0
(0)

Bond coin ve projesi 2019 yılında faaliyetlerine başlamış bir protokoldür. Projenin amacı riskleri tokenleştirmeye yönelik çalışmalar sürdürmektedir. Projenin birimi olan BOND ise Eylül 2020 tarihinde kripto para piyasasına sürülmüştür. BarnBridge, tüketicileri piyasa oynaklığına maruz bırakan takas edilebilir nitelikte tokenler oluşturmaya yönelik merkezi olmayan bir finans projesidir.

Projenin birimi olan BOND ise, dün Binance tarafından yapılan duyuruya göre artık Binance’de listelenmeye başlamıştır. Yatırımcıların ilgisini çeken bu haber sonrasında birim henüz bir yükseliş gösterememiştir. Bu yazımızda ise BOND coine, nasıl alındığına, yorum ve geleceğine ilişkin detayları paylaştık.

BarnBridge Coin Nedir, BOND Alınır mı?

Bond Alınır Mı

BarnBridge platformu, DeFi sistemini daha esnek ve verimli duruma getirmek amacıyla işlevselliğini genişleten bir proje sunmaktadır. Bilindiği üzere, piyasa dalgalanmalı oldukça fazladır. Prroje, bu dalgalanmaların ve risklere maruz kalma sorununu tokenize eder, ihtiyatsız yatırımcılar için oynaklığı azaltır. Tam tersine günlük yatırımcılar içinse attırabilir.

BarnBridge DeFi piyasasında geleneksel risk yönetimi araçlarına ve sabit getirili araçlara imkan tanır. Projenin ana odağı, kripto para risklerini dilimlere bölmek ve piyasa katılımcılarının risk profillerine bağlı olarak farklı ürünlere yada token gibi varlıklara yatırımı sağlamaktır. Peki, Bond coins alınır mı? Yatırıma değer bir kripto para mıdır?

BarnBridge (BOND), dünyanın en büyük ve global kripto para borsası olan Binance’da listelenmeye başlamıştır. Yatırımcılar artık Binance üzerinden BOND’u satın alabilir, takas edebilir ya da gönderebilir. Binance ise genellikle güvenilir projeleri bulunan kripto varlıkları listeler. BOND’un projesini incelediğimizde elle tutulur amaçlar uğruna piyasada bulunduklarını görebilmekteyiz.

BarnBridge (Bond) Kimin? Bond Hangi Ülkenin?

Bond kurucuları arasında Troy Murray ve Tyler Ward yer almaktadır. Her iki ortak da, Bond projesini hayata geçirmeden önce, çeşitli firma ve kuruluşta Blockchain üzerine araştırmalar yapan iş adamlarıydı. Bond projesinde bu sebeple tecrübelerini sergiledikleri bilinmektedir.

Bond Nasıl Satın Alınır? Hangi Borsada Var?

Bond Nasıl Satın Alınır Hangi Borsada Var

Bond coin nedir konusundan sonra en merak edilen konu Bond nasıl alınır sorusudur. Bond şu anda 10’dan fazla kripto para borsasında alıcılar ile buluşmaktadır. Bu borsaların başında dün haberlere konu olan Binance gelmektedir. Yatırımcılar Binance borsasını kullanarak yatırım faaliyetlerine başlayabilir. Binance dışında Bond birimi aşağıdaki borsalarda bulunmaktadır:

  • Uniswap
  • Coinbase Exchange
  • Gate io
  • Gemini
  • KuCoin
  • MEXC

Yukarıdaki borsalara kayıt olarak BOND birimini satın alabilirsiniz. Satın almak için USDC, USD, USDT ya da BTC paritelerinden size uygun olanı seçebilir, BOND ticaretine başlayabilirsiniz.

Bond Coin Yorum ve Güncel Bond Grafiği

Bond Coin Yorum Ve Güncel Bond Grafiği

Piyasaya yeni çıkacak olan altcoinlerin, yatırımcılar tarafından sıklıkla tercih edilmesi ve bu sebeple de birimin fiyatının ve işlem hacminin artması artık alışılmış bir durumdur. Bu tarz birimlerde alım işlemlerine bağlı olarak birim fiyatları da artmaktadır. Kimi kripto paralar ise ortaklıkları ya da yeni borsalarda listelenmeleriyle adından söz ettirir.

BarnBridge coin ise, Binance borsasında listeleneceği duyurulduğunda her yatırımcının dikkatini çekmiştir. Analistlerin bazılarına göre listelenmeye bağlı olarak birim fiyatında %30 oranında bir artış beklenmekteydi. Buna bağlı olarak da Barnbridge yorum verileri de bu tahminler doğrultusunda şekilleniyor.

Bond söylenenlerin aksine henüz bir yükseliş ivmesi kazanabilmiş değildir. Ancak yatırımcıların ve uzmanların pek çoğu söz konusu kripto para biriminden umutludur. İlerleyen günlerde BOND’a ilişkin detayları ve haberleri paylaşıyor olacağız.

BarnBridge (BOND) Geleceği

Bond coin geleceği tahminleri, uzman analistlere ve yatırımcı yorumlarına göre şekillenmektedir. Birimin geleceğine ilişkin bir yorumda bulunmak doğru olmasa da, bazı uzmanlar çeşitli senaryolar geliştirdiler. Öyle ki birimin bu yıl sonunda göreceği değerler 45 doların üzerinde tahmin ediliyor. Bond ise yazının hazırlandığı sırada 33 dolardan işlem görmekte. Birimin nasıl bir yol izleyeceği ise merak konusudur.

Bu gönderi ne kadar faydalı oldu?

Değerlendirmek için bir yıldıza tıklayın!

Ortalama puanı 0 / 5. Oy sayısı: 0

Şimdiye kadar oy yok! Bu gönderiyi ilk değerlendiren siz olun.

Bu gönderiyi faydalı bulduğunuz için...

Bizi sosyal medyada takip edin!

----

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu