Altcoin

Bone Coin Nedir? Bone Yorumu ve Bone Geleceği

5
(2)

Bone coin merkezi bulunmayan bir kripto para birimidir. Birim ilk kez Temmuz 2020 tarihinde marketlerde listelenmeye başlamıştır. Son dönemlerde şaka coin olarak adlandırılan pek çok birim piyasaya sürülmüştür. Özellikle Doge’nin başlattığı bu furya büyük bir hızla büyürken, Bone’de bu furyaya katılmıştır.

Bone birimi market sıralamasında 3648. Sıradadır. Bu sebeple kısa vadeli yatırımcıların ilgisini çekmektedir. İşlem hacmine göre ise fiyatı 0.15 dolardan seyretmektedir. Yazının hazırlandığı son 24 saatte %0,43 oranında artış yaşamıştır. Altcoin’e olan ilginin artmasında neden olarak, düşük bütçeli yatırımcılara hitap ediyor oluşu gösterilmektedir. Peki, Bone token nedir, nasıl alınır, güncel grafiği ve bone token geleceği nasıldır? Tüm detayları haberimizde aktardık.

Bone Token Nedir? Nasıl Çalışır?

Bone Token Nedir Nasıl Çalışır

Bone birimi geçtiğimiz günlerde airdrop etkinliği ile gündeme gelmiş bir kripto para birimidir. Şaka token ailesinden olan Bone, söylenenlere göre Shiba’dan daha iyi şekilde yükselebilir. Öyle ki, bazı analistlere göre Shiba’nın yerini alabilecek kadar güçlü destekçisi bulunmaktadır. Bazı uzmanlar; Bone coin Binance gibi borsalarda listelenebilecek güce sahip, denilmektedir. Birim şu anda yalnızca Hotbit borsasında listelenmektedir. Bu sebeple piyasada Bone benzeri birim varsa yatırımcılar almamalıdır.

Bone takipçileri gün geçtikçe artarken, birime dair meraklar da artmaktadır. Projenin sahipleri web sitelerinde yayınladıkları gönderiye göre pek yakında bir lansman ile Bone’yi tanıtmayı planlamaktadırlar. Bone tokenleri işleyiş olarak Shiba Inu ekosistemindeki en yeni kripto formudur. Projenin söylemlerine göre “DeFi’nin gücünü bir sonraki seviyeye taşımayı” amaçlamaktadır. Potansiyel yatırımcılar ise, SHIB web sitesini kullanarak WoofPaper PDF’yi indirebilir ve BONE tokenleri hakkında detaylı bilgilere erişebilir.

Bone Coin Hangi Borsada Var, BONE Nasıl Alınır?

Bone Coin Hangi Borsada Var, Bone Nasıl Alınır

Bone coin Shiba biriminden farklı olarak tek bir borsada listelenmektedir. Hotbit üzerinden BONE/USDT işlem çiftini kullanarak token ticaretini gerçekleştirebilirsiniz. Hotbit borsasını yeni kullanacak bireyler ise, önce borsaya kayıt olmalı ardından buradaki hesaplarına para gönderimi yapmalıdır. Para gönderiminden sonra Bone birimi, market bölümünden satın alınabilmektedir.

Bone Token Fiyatı

Bone token yazının hazırlandığı sırada 0.15 dolardan seyretmektedir. Piyasa sıralamasında 7076. Sırada yer almaktadır. Son 24 saatteki değer artışı ise %0.84 civarıdır. Piyasa değerine ilişkin bir veri bulunmazken, tamamen seyreltilmiş piyasa değeri 154,267,655 dolardır. Son 24 saatteki hacmi ise 29,158 dolar ve dolaşan arzına ilişkin bir veri bulunmamaktadır.

BONE Token Yorum ve BONE Grafik Yorumu

Bone Token Yorum Ve Bone Grafik Yorumu

Bone coin yorum için tüm zamanları içeren grafiği incelendiğinde, birimin genellikle 1 dolar ve altında işlem gördüğünü söyleyebiliriz. 2021 yılının başlangıcında büyük bir sıçrayış yaşamış ve tüm zamanların en yüksek değeri olan 4,70 dolar seviyesine kadar gelebilmiştir. Ancak bu noktadan sert düşüşlerle 1 dolar altına kadar gerilemiştir. Şu anda da 0.15 dolardan seyrederken yatay hareketini sürdürmektedir. Bitcoin’e de bağlı olarak gelecek sene içerisinde büyük bir ralli yaşayacağı, uzmanlarca söylenmektedir.

Bone Token Geleceği

Bone birimi yazının hazırlandığı sıralarda yatay şekilde seyretmektedir. Her ne kadar zaman zaman ufak çaplı yükselişler gösterse de, altcoinlerde meydana gelen yatay seyir Bone biriminde de devam etmektedir. Bone coin geleceği için özellikle 2022 senesinde şu anki rekorunu geçebileceği, hatta yeni rekor tazeleyerek ilerleyeceği düşünülmektedir.

Yine de piyasa verileri ve Bitcoin durumuna da bağlı olarak birime temkinli yaklaşmakta fayda vardır. Projesine ilişkin şu anda net bir bilgi bulunmuyor. Bu sebeple gerçekleşecek lansmanın ardından yorum yapmak çok daha doğru olacaktır. Lansman sonrasında da CoinKolay olarak Bone birimini yorumluyor olacağız.

Bu gönderi ne kadar faydalı oldu?

Değerlendirmek için bir yıldıza tıklayın!

Ortalama puanı 5 / 5. Oy sayısı: 2

Şimdiye kadar oy yok! Bu gönderiyi ilk değerlendiren siz olun.

Bu gönderiyi faydalı bulduğunuz için...

Bizi sosyal medyada takip edin!

----

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu