AltcoinDefiNedir

BRD Coin Nedir? BRD Coin Geleceği Nasıl? İşte Detaylar!

5
(1)

Günümüzün mobil nesline Blockchain tabanlı finansal hizmetleri sunmayan amaçlayan BRD coin, son günlerde sıklıkla merak ediliyor. Özellikle piyasa analistlerinin yorumlarına göre, kripto varlıkları korumaya yaraması sebebiyle BRD gelecekte çok daha iyi yerlerde olacak. Tüm bu yorumlar ışığında bizler de Bread (BRD) birimini yakından inceledik.

BRD birimi 2017 yılından bu yana piyasada olmasına karşın günümüzde değeri 1 doların altındadır. Bunun sebebine ilişkin yorum yapan uzmanlar; Bread’ın hala beklenen ilgi ile karşılaşamadığını ya da proje geliştiricilerinin gereken dinamiği yakalayamadıkları yönünde iddialarda bulunmaktalar. Bizler de bugün, uzman analistler ve kripto para yorumcularının öngörülerini baz alarak Bread’ı inceleyeceğiz. İşte BRD coin geleceği, yorumu ve Bread’a dair tüm merak edilenler…

BRD Coin Nedir ve Neler Sunar?

Bread coin nedir; Bread Blockchain özellikli finansal işlemleri mobil nesle sunmayı amaçlayan bir projedir. Projenin temelleri 2017 yılına dayanmaktadır. Bread, Bitcoin ve diğer altcoinlerin satın almanın ve korumanın basit bir yolunu bulmak amacıyla ortaya çıkmıştır. Bread platformu, bu birimlerin güvenli şekilde saklanmasına olanak tanımak amacıyla da çeşitli uygulamalar geliştirmiştir.

Brd Coin Nedir Ve Neler Sunar

Küresel anlamda hizmet veren Bread, yerel token’ı olan BRD birimine sahiptir. BRD ayrıca, büyük işletmeler için yeni bir Blok zincir altyapı platformu olarak bilinen Blockset’in yapımcısıdır. Esasında 2015 yılında temelleri atılan BRD projesinin yerel token’ı 2017 yılında piyasaya çıkmıştır.

Merkezi İsviçre’de yer alan Bread projesi, Ripple başta olmak üzere birçok popüler şirket yatırımcılarından 56 milyon dolar toplayan girişim destekli bir projedir. BRD’nin kendine ait bir kripto cüzdanı bulunur ve cüzdan 170 ülkede kullanıma açıktır. Ayrıca uygulama hem iOS hem de Android kullanıcıları için erişilebilir durumdadır.

Bread (BRD) Coin Nasıl Alınır?

Bread coin yazının hazırlandığı sırada birçok global borsada listelenmektedir. Borsalardan birini tercih eden kullanıcılar BRD ticaretine kolaylıkla başlayabilir. Bread coin’in listelendiği birkaç borsa aşağıda verilmiştir:

 • Binance
 • CoinEx
 • Hoo
 • CoinDCX
 • Uniswap (V3)

Yukarıdaki borsalardan en güvenilir olan Binance’ı tercih edebilirsiniz. Binance’da hesabınız yoksa bu adres üzerinden kolayca hesap açabilirsiniz. Peki, Binance’den BRD nasıl alınır?

Bread (Brd) Coin Nasıl Alınır

 1. Binance borsasına kayıt olmak için tıklayın.
 2. Kayıt işleminin ardından e-posta adresinize gelen aktivasyon kodunu, Binance’da ilgili alana girin.
 3. İşlemin ardından hesabınız açılmış olacaktır.
 4. Para yatırma, çekme ve kripto varlık satın alabilmek için KYC işlemlerini yaparak hacminizi artırabilir ve bu özelliklerden yararlanabilirsiniz.
 5. Bread’ı satın almak için “Piyasalar” ekranına gelin.
 6. Arama kutucuğuna “Bread” yazın ve kendinize uygun işlem çiftini seçerek BRD’yi satın alın.

Binance’da, BRD coin Ethereum ve Bitcoin işlem çiftleri kullanılarak satın alınabilmektedir. Satın alma işleminden önce bu varlıkları satın aldığınızdan emin olun.

BRD Coin Fiyatı Ne Kadar?

Yazım sırasında 1 Bread coin fiyatı 0.75$ civarındadır. Bu rakam son 24 saatte %8 oranında gerilemiştir. Bitcoin hareketine bağlı olarak fiyatında değişim görülebilir. BRD’nin piyasa değeri 67 milyon dolardır. Dolaşımdaki arz miktarı ise 8 milyardır.

BRD Coin Yorumu ve Güncel Grafiği

Bread coin yorum ve öngörülerini aktaran uzmanlar, güncel grafiğini değerlendiriyor. Analistlere göre Bread 2022 yılına sağlam bir değerden giriş yapabilir. BRDUSD çiftinde 4 saatlik grafiği yorumlayan anonim bir Twitter kullanıcısı, BRD için dikkat çeken tahminlerde bulundu.

Brd Coin Yorumu Ve Güncel Grafiği

Kullanıcıya göre Bread coin’in uçuşa geçmeden önceki ilk hedefi sırayla şu şekilde olacak; 0.798$ – 0.855$ – 0.883$. Bu seviyelerin üzerinde kapatacağı her mum, BRD’yi yükselişe bir adım daha götürecek denilmektedir. Kullanıcıya göre izlenmesi gereken önemli destek alanı ise 0.714$’dır. Bu alan altında mum kapatması halinde fiyatında 0.630 dolara kadar gerileme meydana gelebilir.

Öte yandan uzman analistlerden Scoot Wilker’e göre Bread, lider kripto BTC’ye göre pozisyon alacaktır. Faiz kararları ve çeşitli haberler nedeniyle çalkalanan BTC’nin yakından takip edilmesiyle, BRD’nin de çıkış yapacağı noktalar belirlenebilir, denilmektedir.

Bread (BRD) Coin Geleceği: 2022 – 2025 Tahminleri

Uzman analiz sistemleri, kripto paralara dair tahminlerini aktarıyor. Bu sistemlerin başında Price Prediction, Digital Coin Price ve Swap Space geliyor. Uzmanlara göre BRD, gelecek yıllarda hak ettiği değeri görerek hızla yükselişe geçebilir. Bu yorumlarını detaylandıran uzmanlar, yıllara göre fiyat tahminlerini açıklıyor. İşte detaylar…

Bread Coin 2022 Fiyat Tahmini

Uzman sistemlerden Price Prediction, BRD coin fiyat tahmini ile karşımıza çıkıyor. Sistemin tahminine göre BRD 2022 yılına 1.39 dolardan giriş yapabilir. Yılın ilk çeyreğinde bu rakamın 1.43 dolara ulaşacağı da belirtiliyor. Sisteme göre yılın ortalarında bir ayı sezonu gelirse, fiyat minimum 1.30 dolar seviyesinde olacak. Yine aynı uzmanlara göre yıl sonuna kadar 1.61 dolar civarında bir seyir beklenebilir.

Bread (Brd) Coin Geleceği

Digital Coin Price sistemine göre ise 2022 yılında BRD’yi maksimum 1.17 dolar civarında göreceğiz. Bu rakam BTC hareketine bağlı olarak değişebilir. Öte yandan Swap Space’nin yorumuna göre 2022’de görülecek net fiyat ise yine 1.17$ olarak belirtiliyor.

Bread Coin 2023 Fiyat Tahmini

BRD coin analizi ve görüşünü bildiren Price Prediction, 2023 yılına görülecek minimum değerin 1.94$ olacağını aktarmaktalar. Yine aynı şirketin verilerine göre BRD 2023 yılının ortalarında ve genelinde ortalama olarak 2 dolara ulaşmış olacaktır. Price Prediction şirketine göre görülecek maksimum fiyat ise 2.41$ olacaktır.

Bread Coin 2023 Fiyat Tahmini

Digital Coin Price sistemine göre 2023 yılında ortalama 1.38 dolar civarında bir seyir bekleniyor. Sisteme göre Bread coin’in 2023 yılına kadar bu rakam ve civarında seyredeceği öngörülmektedir. Swap Space sistemi, 2023 tahmini için 1.25$ rakamını verdi. Sisteme göre 2023’te maksimum görülecek fiyat ise 1.50$ olabilir.

BRD Coin 2024 Fiyat Tahmini

Uzman analistlere göre BRD coin haberleri ile ne kadar öne çıkarsa, o kadar kazandırabilir. Ayrıca projenin faaliyet göstermesi de yatırımcılarını harekete geçirebilir. Bunun ışığında 2024 yılında Bread’dan önemli atılımlar bekleniyor. Analiz sisteminin yorumlarına göre 20224 yılında görülecek minimum seviye 2.71 dolar olacaktır. Bu rakam, yılın ilerleyen aralıklarında 2.79 dolara kadar ulaşabilir. Yıl sonu hedef fiyatı ise 3.31$ olmaktadır. Price Prediction’un tahminleri bu yönde iken, Digital Coin de tahminlerini açıkladı.

Brd Coin 2024 Fiyat Tahmini

Sisteme göre 2024 yılında beklenen ortalama fiyat 1.60$ olacaktır. Bu rakamın 1.75 dolar aralığına kadar da ulaşabileceği öngörülüyor. Yine aynı şirketin analizine göre 2024 yılında maksimum 1.85 doları göreceğiz. Bu yorumların aksine analiz yapan Swap Space ise, 2024 yılı için 1.70 dolara dikkat çekti. Bread’ın yıl boyunca bu rakamın üstünde kalması halinde 2 dolara kolaylıkla erişebileceği düşünülmektedir. Öte yandan uzun vadeli tahminlerini açıklayan şirkete göre, Bread geleceği oldukça parlak bir altcoin’dir.

Bread Coin 2025 Fiyat Tahmini

Analiz sistemlerinden Price Prediction Bread’ı yorumluyor. Popüler analiz sistemine göre BRD coin geleceği 2025 yılında tap seviyelerde olacak. Rakamları açıklayan şirkete göre görülecek minimum değer 3.96$ olacak. Yine aynı şirketin tahminine göre yıl boyunca ortalama 4.10$ da seyir beklenebilir. Yıl sonu hedefi ise 4.72$’dır.

Bu gönderi ne kadar faydalı oldu?

Değerlendirmek için bir yıldıza tıklayın!

Ortalama puanı 5 / 5. Oy sayısı: 1

Şimdiye kadar oy yok! Bu gönderiyi ilk değerlendiren siz olun.

Bu gönderiyi faydalı bulduğunuz için...

Bizi sosyal medyada takip edin!

----

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu