CoinKolay ÖzelAltcoin

En Çok Kazandıran Altcoinler: Ağustos’ta Uçuşa Geçenler!

0
(0)

En çok kazandıran altcoinler listesine Ağustos ayı sonunda yeni birimler dahil oldu. Özellikle birçok sağlam projeli NFT ve DeFi projesinin, daha fazla arttığını görebiliyoruz. Son dönemde Bitcoin (BTC) fiyatının 50 bin doları aşması, altcoin’ler için doping etkisi yarattı. Hal böyleyken birçok altcoin kazandırmaya devam ediyor.

Ağustos ayı bitiminde, birçok kripto yüzde 100’den daha fazla yükseldi ve yeşil renkte kalmayı başardı. Piyasa genelini incelediğimizde, bugün için kırmızı rengin hakim olduğunu söyleyebiliriz. Özellikle lider kripto BTC’de %3 oranında bir düşüş meydana geldi. Peki, bu ay ve geçtiğimiz günlerde en çok hangi kripto paralar para kazandırdı? İşte altcoin’lerin verileri ve beklenen seviyeler…

Ağustos’ta En Çok Kazandıran Coinler Hangileri Oldu?

En çok kazandıran kripto para hangisi oldu? İşte geçtiğimiz günlerde yüzde 100’den fazla yükselmiş kripto para birimleri…

1-    LUNA Coin Rekora Koşuyor!

Luna Coin Rekora Koşuyor

LUNA kısa süre önce 34 doları aşmıştı. Kripto para sıralamasında 14. Sırada yer alan birim, bugün 26$ civarında işlem görüyor. Terra piyasa değeri ise 11 milyar dolarda. 2021 yılında muazzam artan LUNA, 9 gün süren ralli sonunda 34.25 dolara ulaşmıştı. Ağustos 15 tarihinden bu yana %100 oranında artış gösterdi. Terra en son Mayıs ayında 4.18 dolardı. O zamanki fiyatı ile şu anki konumu düşünüldüğünde fiyat artışı gözler önüne serilebiliyor.

2-    C98 Fiyatı ATH Değerini Aştı

C98 Fiyatı Ath Değerini Aştı

En çok kazandıran altcoinler listesinde C98 de bulunuyor. C98 ATH değerini 1 ay önce 8.69$ seviyesinde görmüştü. C98 bugün %64 oranında yükseldi ve halen yeşil renkte kalmayı sürdürüyor. BTC başta olmak üzere diğer altcoin’lerde gerileme yaşanırken, C98’in neden bu denli yükseldiğine ilişkin bir veri bulunmuyor. Ancak yatırımcılar C98’den oldukça memnun…

3-    AVAX Coin Yükselişi Bir Süre Daha Devam Edebilir!

Avax Coin Yükselişi Bir Süre Daha Devam Edebilir

Avalanche (AVAX) ise, son 7 günde %300 oranında fazla arttı. Bugünde ATH değeri olan 59$ bandına ulaşmak için çabalıyor ve şu anda 49$ seviyesinde işlem görüyor. SushiSwap borsasında listelendikten sonra ilk 20 kripto varlık arasına giren C98, yıl sonuna kadar ATH değerini aşabilir.

4-    En Çok Kazandıran Altcoinler Arasında WAX (WAXP) Bulunuyor

En Çok Kazandıran Altcoinler Arasında Wax Waxp Bulunuyor

En çok para kazandıran altcoinler listesinde WAXP birimi de bulunuyor. Geçtiğimiz günlerde WAXP Binance borsasında listelenmeye başlamıştı. Bu haberler yükseliş trendini yakalayan WAXP, %200’den fazla arttı.

5-    MKTCoin (MLM) %800 Arttı

Mktcoin Mlm %800 Arttı

MKTcoin 25 Ağustos tarihinde %800 oranında arttı. Kripto para şu anda 0,00013$ seviyesinde işlem görüyor. Marketlerde trende giren MLM, bir süre daha yükselişini sürdürebilir.

6-    Cardano Yükselişi ile ATH Rekorunu Yeniledi

Cardano Yükselişi Ile Ath Rekorunu Yeniledi

En çok kazandıran coinler listesinde Cardano da bulunuyor. ADA birkaç gün önce ATH rekorunu yeniledi ve 2.97$ seviyesine ulaştı. Birimin son 24 saatlik hacmi 9 milyar doları aştı ve %69’luk hacim kazandı. ADA piyasa değeri ise 85 milyar dolara geriledi.

Kripto Para En Çok Kazandıran, Eylül Ayında Kazandıracaklar

Kripto Para En Çok Kazandıran, Eylül Ayında Kazandıracaklar

En çok kazandıran altcoinler 2021 Ağustos listesinde, birçok farklı kripto projesi bulunuyor. Birçoğu NFT ve DeFi tabanlı olan kriptolar Eylül ayına daha sağlam girmeyi amaçlıyor olabilir. Ayrıca Bitcoin seyri, altcoin’lerin fiyatını etkileyen önemli bir unsur olacaktır. Uzmanların yorumlarına göre Eylül ayında kriptolarda beklenen seviyeler ise aşağıda aktarılmıştır.

  • Bitcoin fiyatı Eylül ayında 50 bin doları tekrar test edecektir. Kış aylarında beklenen ralliye hazırlık amaçlı, ay sonunda bir düzeltme gelebilir.
  • WalletInvestor sistemine göre Polkadot fiyatı 2021 Eylül’de %37 oranında artış gösterebilir ve 27$ civarında olabilir.
  • Analiz sistemine göre ETH fiyatı 3200$’aşabilir ve Litecoin ise 175$ bandına tekrar ulaşabilir.

Bu gönderi ne kadar faydalı oldu?

Değerlendirmek için bir yıldıza tıklayın!

Ortalama puanı 0 / 5. Oy sayısı: 0

Şimdiye kadar oy yok! Bu gönderiyi ilk değerlendiren siz olun.

Bu gönderiyi faydalı bulduğunuz için...

Bizi sosyal medyada takip edin!

----

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu