GenelBitcoin

Bedava Bitcoin Verilecek! Ünlü Girişimci Kolları Sıvadı

0
(0)

Bedava Bitcoin Verilecek! Ünlü Girişimci Kolları Sıvadı

Dünyada Covid-19 salgının hızla ilerlemesiyle aşıyla alakalı hızlı atılımlar gelmeye başladı. Son olarak Avustralyalı girişimci Fred Schebesta, Covid- 19 aşısı olanlara bedava Bitcoin verileceğini duyurdu. “Aşınızı olun ve bedava Bitcoin’inizi alın” diyen ünlü girişimci, kısa sürede Avustralya’nın gündemine oturdu.

Covid-19 Aşısı Olanlara Bitcoin Verilecek!

Birçok devlet, salgının önüne geçebilme kadına vatandaşlarını aşı olmaya davet ediyor. Dünyada aşıya olumlu bakan bir kesim olmasına rağmen, negatif bakan bireyler de bulunmakta. Hal böyleyken, insanları aşıya teşvik etmek amaçlı akla gelmeyecek türlü teşvikler gelmeye başladı bile.

Covid-19 Aşısı Olanlara Bitcoin Verilecek

Son olarak gelen habere göre, Avustralyalı girişimci Fred Schebesta, aşı olan vatandaşlara 5 dolarlık BTC verileceğini açıkladı. Aşı olan yerliler ve gelecekte olacak olan vatandaşlara verileceğinden bahsediliyor. Avustralya nüfusu göz önüne alındığında, bu tekliften herkesin yararlanması durumunda yaklaşık 104 milyon dolar dağıtılacak. Bu durumda bedava Bitcoin kazanmak isteyen herkesin, bu uygulamaya katılacağı düşünülüyor.

Fred: Aşı Olun Bedava Bitcoin Kazanın…

Bitcoin haberleri için olumlu haberler geliyor. Finder’ın CTO’su olarak bilinen Fred, Şubat ayından bu zamana kadar koronavirüs aşısı olan vatandaşlar için 5 dolarlık ücretsiz Bitcoin (BTC) vermeyi düşünüyor. Söz konusu uygulama için ciddi olduklarını dile getiren Fred, henüz aşı yaptıracakların da bu uygulamadan yararlanabileceğini aktarıyor.

Fred Schebesta’nın, bilinen serveti 155 milyon dolar. Bu girişimin hayata geçmesiyle, başarılı girişimci servetinin neredeyse yarısını vatandaşlara dağıtmış olacak. Böyle çılgınca bir fikri resmi sosyal medya hesaplarından duyurması, büyük bir yankı uyandırdı.

Covid-19 Aşısı Olanlara Bitcoin Verilecek

40 yaşındaki girişimci, bu teklifin sadece bir kez geçerli olduğunu söyledi. Yani, bir kez aşı olmuş herkes yalnızca bir kez bedava BTC kazanabilecek. BTC talebi için Finder uygulamasını indirmek ve aşı kanıtını sunmak gerekiyor. Tüm bunların ardından vatandaşların dijital cüzdanlarına BTC’ler gönderilecek.

Bu gönderi ne kadar faydalı oldu?

Değerlendirmek için bir yıldıza tıklayın!

Ortalama puanı 0 / 5. Oy sayısı: 0

Şimdiye kadar oy yok! Bu gönderiyi ilk değerlendiren siz olun.

Bu gönderiyi faydalı bulduğunuz için...

Bizi sosyal medyada takip edin!

----

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu