DefiAltcoinNedir

FIDA Coin Binance’de Listeleniyor! Bonfida (FIDA) Nedir?

0
(0)

Popüler kripto para borsası Binance, 30 Eylül 2021 tarihinde bir duyuru yayınladı ve FIDA coin için alım-satım işlemlerinin açılacağını bildirdi. Söz konusu borsa artık FIDA ticaretini tüm kullanıcılarına sunacak. Özellikle kripto para borsalarının yeni coin listeleme haberleri sayesinde, bu coin’ler oldukça fazla yükselebiliyor. Bunlardan biri olan Bonfida (FIDA) şimdiden birçok yatırımcının ilgisini çekmeye başladı.

Bonfida (FIDA) yazının hazırlandığı sırada Binance dopingi ile yükseliyor ve 6.46 dolardan işlem görüyor. Bizler de söz konusu kripto paraya dair birçok bilgiyi bir araya getirdik. Özellikle projesine, alım-satım işlemlerine ve yorumu ile geleceğine dair birçok veriyi detaylıca aktardık. İşte merak edilenler…

FIDA Coin Nedir? Avantajları Nelerdir?

Fida Coin Nedir Avantajları Nelerdir

Bonfida coin nedir konusu, özellikle Binance listeleme haberi ile daha d merak edilir oldu. Söz konusu kripto para ve projesine biraz değinelim. Bonfida (FIDA), açık kaynaklı Serum ticaret protokolü üzerine kurulmuş ve ayrıca Solana blok zinciri tarafından desteklenen, merkezi olmayan bir borsanın yerel varlığıdır.

Serum, Solana ve Serum Dex’te aktif olarak ticaret yapan büyüyen kullanıcı tabanı arasındaki boşluğu dolduran eksiksiz bir ürün paketi sağlamaktadır. Bonfida ayrıca, kullanıcıların zincir üzerinden üst düzey koleksiyon ürünleri satın almalarına olanak tanıyan bir NFT e-ticaret mağazası olan Solible’ı da geliştirmiştir. Bu da projeye çok katmanlı bir halde avantaj sağlamaktadır. Platformun yerel kripto para birimi FIDA ise, bugün gelen haberle artık Binance’de listelenmektedir.

Bonfida (FIDA) Hangi Borsada Bulunuyor?

Bonfida (Fida) Hangi Borsada Bulunuyor

Yazının hazırlandığı sırada FIDA coin Binance listelemesi ile yatırıma açılmıştır. Borsa tarafından yapılan duyuruya göre 30 Eylül tarihinde TSİ 15.00’da işlemleri aktif edecek. Artık kullanıcılar için, FIDA/BTC, FIDA/BNB, FIDA/BUSD ve FIDA/USDT işlem çiftleri için alım satımı açılacak. FIDA coin satma işlemleri ve FIDA için para çekme işlemleri 1 Ekim 2021 tarihinde saat TSİ 09.00’da aktif edilecek.

Binance dışında farklı borsalardan da söz konusu kripto para birimi satın alınabilmektedir. Binance dışında FIDA coin satın al ve sat işlemleri için aşağıdaki platformları tercih edebilirsiniz.

  1. Gate io
  2. FTX
  3. Serum DEX
  4. Raydium
  5. Hotbit

Bonfida (FIDA) Coin Fiyatı

Fida coin fiyatları şu anda Binance haberi etkisiyle yükselişe geçti. Söz konusu kripto para şu anda %10.76 oranında artışla 6.41$’dan işlem görüyor. FIDA’nın toplam piyasa değeri 287 milyon dolar olurken, son 24 saatlik hacmi ise 76 milyon dolar oldu. Birim CoinMarket üzerinde 241. Sırada yer alıyor.

Bonfida Coin Yorum & FIDA/USDT Grafiği

Bonfida Coin Yorum Fida Usdt Grafiği

FIDA/USDT günlük mum grafiğine göre, 30 Eylül’de ciddi bir alım yapıldığını görebilmekteyiz. Birçok yatırımcı bilir ki, bir borsada kripto para listeleniyorsa, o kripto paranın fiyatı birkaç günlüğüne artış gösterir. Bu sayede yatırımcılar yükselişten kâr ederek alım-satım yapabilir. Şu anda bu durum FIDA içinde geçerli olacaktır. Söz konusu kripto para halen artmaya devam ediyor ve 1 Ekim tarihinde de akşam saatlerine kadar yükseleceğini öngörmekteyiz.

Bonfida Coin Geleceği: 2021, 2022, 2023 Fiyat Tahmini

Bonfida coin geleceği 2021 açısından çokça merak ediliyor. Söz konusu birim Binance listelemesi ile iyi bir işe imza attı. Zaten bir borsa token’ı olan FIDA, gelecek yıllarda da ihtiyaç duyulacak bir birim olabilir. Öte yandan Bonfida coin geleceği 2022 yılında daha yüksek seviyeleri görebilir.

Analiz sistemlerine göre FIDA 2022 yılında 10$ civarında seyredebilir. Bonfida coin geleceği 2023 yılı için yapılan analizlere göre, söz konusu kripto paranın 13$ üzerinde seyretmesi bekleniyor. Ancak her yıl mutlaka bir dönem düzeltmeler ile karşılaşacağı da bildiriliyor.

Bu gönderi ne kadar faydalı oldu?

Değerlendirmek için bir yıldıza tıklayın!

Ortalama puanı 0 / 5. Oy sayısı: 0

Şimdiye kadar oy yok! Bu gönderiyi ilk değerlendiren siz olun.

Bu gönderiyi faydalı bulduğunuz için...

Bizi sosyal medyada takip edin!

----

İlgili Makaleler

Bir Yorum

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu