Analiz

Haftalık Analiz: Chiliz (CHZ) ve Near (NEAR) Yükselir mi?

0
(0)

Haftalık analiz yorumlarını aktaran popüler analistlerden Filip L., Chiliz ve Near birimleri için tahminlerini paylaştı. Analist, her iki kripto parayı da güncel durumu ve gelecek haberlerine ilişkin haftalık olarak ele aldı. İşte CHZ ve NEAR’a dair detaylar…

Chiliz Analizi: CHZ Yükselişe Yakın mı?

Chz yorum ve öngörülerini aktaran analist, kripto para birimine ilişkin önemli detaylar aktardı. CHZ yazının hazırlandığı sırada 0.28 dolarda fiyatlanıyor ve son 24 saatte %7.94 oranında artış kaydetti. Bitcoin hareketine bağlı olarak seyrini sürdüren kripto para, önemli seviyelerden geçiyor. Analiste göre bir süredir CHZ haberleri gündemden düşmüyor. Ancak kripto para, Bitcoin’e bağlı olarak, bu olumlu haberlere tepki vermiyordu.

Chiliz Analizi Chz Yükselişe Yakın Mı

Bugün BTC hareketi ile biraz toparlandı ve 0.28 dolar seviyesine yerleşti. Analiste göre yakında gelecek olan NBA ve F1’in, temel olarak bir FOMO dalgasını arkasına alabileceğini düşünüyor. Bununla birlikte, 4 saatlik grafikte 0.2808 dolar bandının biraz üzerinde seyrettiğini görebilmekteyiz. Bu alan aynı zamanda destek seviyesi olmakta. 0.2808$ üzerinde sağlam bir mum kapanışı, birim fiyatını bir sonraki direnç seviyesine yani 0.31$ seviyesine taşıyabilir. Analist, yakından takip edilmesi gerektiğini vurguluyor.

Near Analizi: NEAR Listeleme ile Yükselir mi?

Popüler analiste göre NEAR coin, bir listeleme haberi ile gündeme gelebilir. Duyumlarını aktaran analiste göre kripto para, Bitcoin’e bağlı olarak listeleme haberi ile artış gösterebilir. Özellikle ilerleyen günlerde bu durumu daha net görebiliriz. NEAR şu anda 7.88$ civarında işlem görüyor. Son 24 saatte %13 artış gösteren kripto para birimi, şu anda bir üçgen içerisinde ilerliyor.

Near Analizi Near Listeleme Ile Yükselir Mi

Analiste göre görselde, destek alanları kırmızı ve hedef noktalar turkuaz ile belirtilmiş. Analistin çizimine göre, mavi alt çizgi altında bir kırılım meydana gelmezse, beklenen hareket turkuaz çizgiye doğru ilerleyebilir.

 

Bu gönderi ne kadar faydalı oldu?

Değerlendirmek için bir yıldıza tıklayın!

Ortalama puanı 0 / 5. Oy sayısı: 0

Şimdiye kadar oy yok! Bu gönderiyi ilk değerlendiren siz olun.

Bu gönderiyi faydalı bulduğunuz için...

Bizi sosyal medyada takip edin!

----

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu