Analiz

Kripto Para Analizi: VET ve SAFEMOON Tahmini

0
(0)

Kripto para analizi piyasanın mevcut olumlu seyrinde oldukça merak ediliyor. Birçok yatırımcı bu olumlu seyredişin daha ne kadar süreceğini bilmek istiyor. Öte yandan Bitcoin (BTC) birçok yatırımcının son günlerde yüzünü güldürmeyi başarabilmişti. Sabah saatlerinden bu yana ise %2 oranında bir düşüş yaşadı.

Lider altcoin Ethereum da %2.47 oranında düştü ve şu anda 3.133 dolardan işlem görüyor. BNB coin 387 dolar bandında tutunmaya çalışırken, Cardano ise %2 oranında arttı ve 1.80 dolardan işlem görmekte. Ripple fiyatı %12 artışla 1 dolara kadar yükseldi. Dogecoin %3 artışla 0.27 dolara kadar yerleşti.

Kripto paraların genel seyri bu yöndeyken, bazı uzmanlarca VET ve SAFEMOON birimlerine ilişkin önemli noktaları gözlemlendi. Birimlerin birkaç adım sonra büyük yükselişlere geçebileceği düşünülürken, uzmanlar tarafından detaylar aktarıldı. İşte bahsi geçen kripto paraların fiyat tahminleri…

2021 Kripto Para Tahminleri ve Bitcoin Durumu

Kripto Para Analizi 2021 yılının en dikkat çeken konusu oldu. Yatırımcılar Bitcoin arttıkça altcoinlerden de kar ediyor. Bu durumda birçok insan, analizleri ve fiyat tahminlerini takip ediyor. Bitcoin şu anda %2 düşüşle 45.283 dolardan işlem görüyor. Lider birim son birkaç gündür başarılı şekilde seyrediyordu. 46.000 doları aşan fiyatıyla dikkatleri toplayan BTC, şu anda düşüş evresine girmiş gibi görünmekte.

2021 Kripto Para Tahminleri Ve Bitcoin Durumu

Yükseliş trendinin 46 bin dolar bandında sona erdiğini görmekteyiz. Öte yandan birçok NFT birimi halen yükselişini sürdürüyor. Safemoon ve VET yorumu yapan uzman analistler, birim fiyatlarına ilişkin tahminlerini aktardı. İşte o tahminler…

SafeMoon Fiyat Analizi: %77 Oranında Yükselebilir!

SafeMoon fiyatı, 6 Ağustos’ta düşen kama konsolidasyondan çıktı. Bu seviyenin üst trend çizgisinin yeniden test edilmesi, 0,0000378 ABD dolarına yükselen bir trendi takip edebilir. SAFEMOON fiyatı 0.00000157$’ın altına düşerse, varsayılan senaryo geçersiz olacaktır.

Safemoon Fiyat Analizi

SafeMoon fiyatı, 21 Mayıs’tan bu yana sabit bir düşüş trendindeydi ve düşen bir kama görünüm oluşturuyordu. Bu görünüm yükselişte olsa da, yatırımcılar son kırılmanın net şekilde hedefini belirlemesini bekleyebilir. Safemoon fiyat tahminleri bu şekilde aktaran CoinPriceDigital ekibi, Safemoon için destek ve direnç hatlarını da aktardı.

Kripto para piyasasının genel eğiliminin yükseliş olduğu göz önüne alındığında, yatırımcılar SafeMoon fiyatının takip etmeli. Ara direnç seviyelerini 0,00000264 $, 0,00000316 $ ve 0,0000346$’da tekrar test etmesini bekleyebilir ve 0,0000378$’lık hedefi yakından izleyebilirler.

Kripto Para Analizi: VeChain Yükseliş Yolunda

VET Fiyat analizi yapan CoinPrice uzmanları, tahminlerini aktarıyor. VeChain fiyatı, 2021’in başından itibaren Bağlantılı VWAP’ı ve 200 günlük basit hareketli ortalamayı (SMA) geride bıraktı. VET, 6 Ağustos’ta çift dip modelini oluşturduğundan beri %20’nin üzerinde yükseldi. Göreceli Güç Endeksleri (RSI) şimdi düşüş momentumu sapması gösteriyor.

Vechain Yükseliş Yolunda

VeChain fiyat konsodilasyonu, piyasadaki zayıf yatırımcıları temizliyor. Ortaya çıkan fiyat sıkışması, VET’in birkaç gün içinde Anchored VWAP’ı 0,087$’da, double bottom triger göstergesini ise 0,095$’da ve 200 günlük SMA’yı 0,099$’da içeren direniş üçlüsünü kırmasıyla güçlülüğünü göstermiş oldu.

VET tahminleri: VeChain fiyatının direnç üçlüsünün üzerinde olmasıyla, VET yatırımcıları, mevcut fiyattan 0.135 $’a doğru bir yükselişin devamına harılanabilir. Ancak varsayımlar kesin değildir. VeChain fiyatı için olumsuz bir haber, gün içi grafiklerde düşüş momentumunu farklılaştırabilir. Son birkaç gün içinde azalan VET momentumuna ve 0,095$’lık çift dip fiyatının test edilme potansiyeli olabilir.

Göstergeler arasında bahsi geçen bir uyumsuzluk oluşması durumunda, bir geri çekilme meydana gelebilir. Geri çekilmeyle VET fiyatı 0.087$ v 0.100$ arasında değişen %15-20 oranında geri çekilme yaşayabilir. Birim fiyatının yakından takip edilmesi kripto para analizi doğruluğu için önemlidir.

Bu gönderi ne kadar faydalı oldu?

Değerlendirmek için bir yıldıza tıklayın!

Ortalama puanı 0 / 5. Oy sayısı: 0

Şimdiye kadar oy yok! Bu gönderiyi ilk değerlendiren siz olun.

Bu gönderiyi faydalı bulduğunuz için...

Bizi sosyal medyada takip edin!

----

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu