Altcoin

HODL Coin Nedir? HODL Yorumları ve HODL Geleceği

0
(0)

Hodl Coin nedir sorusu son dönemlerde yatırımcılar tarafından merak edilmektedir. HODL token, Binance Akıllı Zincirinde bulunan bir Yansıtma ekosistemi olarak tanımlanmaktadır. HODL birimi ve platformu, HODL sahiplerine çeşitli avantajlar sunarak projesini güçlendirmeyi amaçlamaktadır.

Hodl, yapılan her işlemde %4 oranında bir ücret uygular ve bu ücreti tüm HODL token sahipleri arasında paylaştırarak dağıtımını sağlar. Ödüller $BNB cinsinden yeniden dağıtılır. Bu şekilde HODL token alarak BNB biriktirebilmek mümkündür. Platform bu özelliği ile de pasif gelir elde etme imkanı tanımaktadır.

Peki, HODL ne demek? HODL, topluluk için üretilmiş ve yüksek güvenlikli sözleşmeleri içeren bir tokendir. Peki, Hodl etmek ne demek? Hodl etmek aslında bir yazım hatasından kaynaklanan bir sorgudur. Doğrusu “Hold” olmalıdır. Hold ise “Canın pahasına tutun” adlı kripto stratejisidir. Bu sebeple HODL token ile bir alakası bulunmamaktadır.

HODL Nasıl Alınır? HODL Coin Hangi Borsada Var?

Hodl Nasıl Alınır Hodl Coin Hangi Borsada Var

HODL coin nedir sorusundan sonra merak edilen bir diğer konu da tokenin nasıl alındığıdır. Birimi satın alabilmek için aşağıdaki listeden bir borsayı seçerek kayıt olmanız, ardından hesabınıza para gönderimi yaparak marketlerden $HODL birimini satın almanız gerekir. Bu şekilde HODL ticaretine başlayabilirsiniz. Peki, HODL coin hangi borsada bulunur? Birimin bulunduğu borsalar şunlardır: PancakeSwap (V2), BKEX.

PancakeSwap platformuna MetaMask ya da Trust Wallet adresinizi bağlayarak işlem yapabilirsiniz. Buradan HODL/WBNB paritesinde işlemler mümkündür. BKEX borsasına ise üye olup para gönderimi yaptığınızda HODL/USDT paritesinden Hodl ticaretine başlayabilirsiniz.

HODL Coin Nedir: HODL Yorum ve Grafik Analizi

Hodl Coin Yorum Ve Grafik Analizi

Hodl hangi borsadan alınır konusundan sonra merak edilen bir diğer konu da HODL yorum ve analizleridir. HODL yazının hazırlandığı sırada piyasa sıralamasında 2715. Sırada yer almaktadır. Piyasa değeri $13,150,131 değerinde ve son 24 saatlik hacmi $1,053.407 tutarındadır.

HODL coin analiz verileri için tüm zamanlı grafiği incelendiğinde ise Mayıs ayından beri düşüş seyrini sürdürdüğünü görebilmekteyiz. Ancak o zamandan bu yana kadar bazı dönemlerde ufak çaplı yükselişleriyle yatırımcıların yüzünü güldürmüştür. Yazının hazırlandığı sırada ise son 24 saatte Bitcoin’e bağlı olarak %10 değer kaybetmiştir. Ancak her dönemde hacim değerlerinin belli bir standart altına düşmediğini, dolayısıyla birime her dönemde yatırım yapıldığını söyleyebiliriz.

HODL Coin Fiyatı

HODL fiyatı yazının hazırlandığı sırada 0.0000000173 dolar civarındadır. Peki, Hodl kaç TL? Bu rakam TL karşılığı ile 0.0000000015 TL’ye tekabül etmektedir. Son 24 saatte dolar bazında %10 civarı düşerken TL bazında %13 oranında düşüş yaşadığı gözlemlenmektedir.

HODL Geleceği Var mı? 2021’de HODL Ne Olur?

Hodl Geleceği Var Mı 2021’De Hodl Ne Olur

HODL projesi kendilerini, özerk bir sürtünmesiz verim çiftçiliği ve likidite oluşturma protokolü üzerinde çalışan yeni nesil kripto projesi olarak tanımlamaktadır. Platforma göre sadece $HODL tokenlerini cüzdanınızda tutarak ve daha fazlasını elde ederek pasif kazanç elde edebilirsiniz. Buna ek olarak, $BNB cinsinden günlük ödüller de kazanabilirsiniz. HODL’un web sitesi üzerinde yer alan bilgilere göre toplam arz 1 katrilyon $HOLD bulunmaktadır. Ayrıca bu adetin %23,6 civarı yakılmıştır. Bu sayede birimin fiyatına yönelik olumlu politikalar izlendiğini söyleyebiliriz.

Bu durum HODL’un geleceği için de olumlu sonuçlar verebilecektir. Birimin yol haritasına göre ilerleyen dönemlerde oyun oynama ile alakalı bir takım projeler geliştirilecek. Buna göre; daha fazla Token/BNB kullanmak ve kazanmak için birden fazla oyun başlatacaklar. Bu oyunlarda yatırımcılar başkalarıyla rekabet ederek, bahis oynayarak veya kripto fiyatlarını tahmin ederek kazanç sağlayabilecek. Tüm bunlar değerlendirildiğinde HODL coin nedir ve HODL geleceği için, birimin geleceğe dair oldukça iyi projeleri olduğu söylenebilmektedir.

binance üzerinden indirimli alım yapmak için aşağıdaki linki kullanabilirsiniz

kayıt linki

Bu gönderi ne kadar faydalı oldu?

Değerlendirmek için bir yıldıza tıklayın!

Ortalama puanı 0 / 5. Oy sayısı: 0

Şimdiye kadar oy yok! Bu gönderiyi ilk değerlendiren siz olun.

Bu gönderiyi faydalı bulduğunuz için...

Bizi sosyal medyada takip edin!

----

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu