Analiz

Holo Yükselişi Sürecek mi? İşte Uzmanların HOT Fiyat Tahmini

5
(2)

Holo yükselişi kısa vadeli yatırımcıların yüzünü güldüren bir gelişme oldu. Öte yandan Holo, 1 haftalık grafiğinde bir süredir seyrettiği kanalı kırdı ve yukarı yönlü seyrini başlatmış oldu. Şu anda önemli bir direnç alanıyla karşı karşıya kalan Holochain (HOT) acaba yükselişini sürdürebilecek mi?

Birçok uzmanın uzun vadede 1 doları aşabileceğini öngördüğü HOLO, Bitcoin’den aldığı güçle güzel bir yükseliş trendi yakaladı. Şu anda da 0.012 dolar civarında seyreden birim, ana destek seviyesinin oldukça üzerinde mücadele ediyor.

Holo (HOT) Geçmiş Verileri ve Gördüğü Seviyeler

Holo (Hot) Geçmiş Verileri Ve Gördüğü Seviyeler

HOT, 2021 Şubat’ının başında %4000’in üzerinde bir artışla 5 Nisan’da tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 0,03$’a ulaştı. Holochain’in protokolünün yerel kripto para biriminin değerindeki artış, esas olarak ABD Patent ve Ticari Marka Ofisi’nin Holo’nun rrDHT’sini onaylamasına bağlandı. Ancak yukarı yönlü hareket uzun sürmedi. Fiyat, 0,004$’a indiği Temmuz ayının sonuna kadar kademeli olarak düştü. Aynı şekilde o dönemlerde de düzeltmelerini sürdürdü.

Ancak Holochain grafiği, HOT’un son zamanlarda başka bir yükseliş trendi oluşturduğunu gösteriyor. Bahsi geçen yükseliş momentumu Temmuz ayı sonlarında başladı. Ağustos başında yerini sağlamlaştırdı. Söz konusu birim, 14 Ağustos itibariyle 0,012 dolara ulaştı. Bu durum, 2021’in geri kalanı ve gelecek yıllar için olumlu bir gelişme mi? İşte uzmanların Holo fiyat tahminleri

Kripto Para Piyasası Son Durumu

Kripto Para Piyasası Son Durumu

Holo (HOT) birimindeki yükseliş tüm altcoinlerde sürüyor. Bitcoin bugün %3 oranında yükselerek 47 bin doları aştı. Bu durum, tüm altcoin’lerde doping etkisi yaratıyor ve piyasanın neredeyse tamamı yeşil durumda seyrediyor.

Altcoin lideri Ethereum ise %1.90 yükselişle 3.200 bandında seyretmekte. Dogecoin %8’lik yükselişle 0.29 dolara ulaştı. Litecoin 182$’dan işlem görürken, EOS 5.36 dolardan alıcılarla buluşuyor. Cardano 2.15 dolar seviyesini görürken, VET birimi 0.12 dolar seviyesini aştı.

Holo Yükselişi: HOT İçin Beklenen Seviyeler

Holo yazının hazırlandığı sırada 0.012 doları aşmış durumda. Özellikle tam da bu noktada olan 0.012 direnci önemli bir alan oluyor. Bu alanın kırılması muhtemelen birim fiyatını yukarılara kadar taşıyacaktır. Ara direnç seviyelerinden olan 0.014 dolar bandına kadar bir yükseliş beklenebilir. Ancak bu noktanın aşılamaması, birimi şu anki seviyelerine (0.012) kadar geri çekebilir.

Holo Yükselişi Hot İçin Beklenen Seviyeler

Bahsi geçen ara direnç noktasının (0.014$) yukarı yönlü kırılması, birim fiyatını ana direnç noktası olan 0.02$ seviyesine kadar itebilir. Ancak bunun için Bitcoin durumu oldukça önemli. Şu anki HOLO pozisyonu, Bitcoin hareketine bağlı olarak önemli bir direnç noktasını aldı. Holo yükseliş sebebi, şu an için BTC hareketi gibi görünüyor. 0.012$ üzerinde sağlam mumlar kapatması, alınan direnç noktasını sağlam bir destek haline çevirebilir.

Holo Yükselişi: HOT Fiyat Tahminleri

Holo bir süredir yükseliş trendini yakalayarak ilerliyor. Şu anda önemli bir direnç noktasını yukarı yönlü kıran birim, birkaç saattir bu alanı kırmak için mücadele ediyordu. Bu noktanın kırılmasıyla uzun vadede ilk ana hedefinin 0.02 dolar olduğunu söyleyebiliriz. Bu noktaya gelmeden önce sırasıyla şu ara direnç noktaları takip edilebilir: 0.01345, 0.014500 ve 0.01500$.

Holo Yükselişi Hot Fiyat Tahminleri

Peki, Holo yükselişi devam eder mi? HOT yükselişi, Bitcoin durumuna bağlı olarak yükselişini sürdürebilir. RSI 72 dolaylarında ancak MACD verileri yükselişin süreceği sinyallerini veriyor. Bu durumda birim fiyatının 0.013 dolar seviyesine kadar ulaşabileceğini söyleyebiliriz. Haftalık grafiğine baktığımızda ise, Holo’nun Pazartesi günü seyri oldukça önemli olacak. Son 4 haftayı yeşil mumla kapatan Holo, önümüzdeki haftaya da yeşil renkle başlayabilir. Hafta boyunca düzeltmeler olacaktır. Bu sebeple 0.01275 ve 0.01300 dolar aralığı oldukça mühim.

Bu gönderi ne kadar faydalı oldu?

Değerlendirmek için bir yıldıza tıklayın!

Ortalama puanı 5 / 5. Oy sayısı: 2

Şimdiye kadar oy yok! Bu gönderiyi ilk değerlendiren siz olun.

Bu gönderiyi faydalı bulduğunuz için...

Bizi sosyal medyada takip edin!

----

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu