NedirAltcoin

Kitten Token (KTN) Nedir? KTN Token Yorum ve Geleceği

0
(0)

Kitten token, evcil hayvanlarınızı beslemek için gelecekteki para birimi olarak kullanmak üzere kodlanmış ve sorunsuz bir getiri yaratma tokeni aracılığıyla yaratılmış kripto para birimidir. Kitten yazının hazırlandığı sırada son 24 saatte yüzde 6 bin oranında bir artış göstermiştir. CoinMarketCap üzerinde günün en fazla yükselen birimi olmaya başarmıştır.

Kitten birimi Dogecoin, Shiba Inu ve türevleri gibi “meme tokens” familyasındadır. Kitten’ın sembolü, diğer tokenlerin aksine kedi sembolünden yaratılmıştır. Kitten evcil hayvanları beslemek için daha fazla para harcamak üzere Binance Akıllı Zinciri üzerine kurulmuştur. Kitten projesini yararlı bulan vatandaşlar ise, Kitten’a yatırım yapmaya başlamıştır. Birim şu anda 5.500 kadar adreste bulunmaktadır.

Kitten Coin Nedir? KTN Avantajları Nelerdir?

Kitten Coin Nedir Ktn Avantajları Nelerdir

Kitten Token KTN sembolü ile piyasaya sürülmüş bir kripto para projesidir. Özellikle pandemi döneminde aç kalma tehlikesiyle karşı karşıya kalan ve bakımı zorlaşan sokak hayvanları ve evcil hayvanlar için geleceğin birimi olmayı amaçlamaktadır. Kitten akıllı sözleşmesinde sabit kodlanmış ve sorunsuz bir getiri oluşturmak amacıyla yaratılmıştır.

Tüm bunları işlem maliyetlerinden tasarruf etmek ve evcil hayvanlarınızı beslemek için daha fazla para harcamak üzere, Binance Akıllı Zincir üzerine kurmuşlardır. Kitten’ı evcil hayvanları beslemek için bir tasarruf hesabı olarak düşünülerek oluşturulmuştur. Ayrıca merkezi olmayan bir finans topluluğu tarafından yönetilir. Birimin başlangıç arzı ise 1.500.000.000.000 adet KTN’dir.

Avantajları ve özellikleri ise şu şekildedir:

  • Doğrulanmış sözleşme
  • Sürtünmesiz verim oluşturma
  • Şeffaflık
  • Her hafta düzenlenen ödüllü yarışmalar
  • Telegram topluluğu üzerinde aktifliği yüksektir.
  • Doğrulanmış Sözleşme

Kitten Token Nasıl Alınır? Hangi Borsalarda Bulunur?

Kitten Token Nasıl Alınır Hangi Borsalarda Bulunur

Kitten yazının hazırlandığı sırada yalnızca tek bir borsada, yani PancakeSwap bünyesinde listelenmektedir. PancakeSwap üzerinden Kitten coin KTN/WBNB işlem çiftinden gerçekleştirilebilir. PancakeSwap üzerinde işlem yapabilmek için Metamask ya da Trust Wallet kullanıcı olmanız gerekmektedir. KTN satın alabilmek için aşağıdaki adımları eksiksiz olarak tamamlayabilirsiniz.

  • Metamask cüzdanı kurun.
  • Binance Smart Chain Network’ü ağ olarak ekleyin.
  • Binance üzerinden BNB’lerinizi BEP-20 (BSC) ağı üzerinden Metamask adresinize gönderin.
  • PancakeSwap platformuna Metamask cüzdanınızı bağlayın ve BNB ile KTN birimini değiştirin.

İşlemlerin ardından KTN token satın almış olacaksınız. Şu anda sadece PancakeSwap üzerinde erişime açık olan Kitten coin geleceği açısında ileride farklı borsalarda da listelenebileceği düşünülmektedir.

Kitten Coin Fiyatı

Kitten birimi yazının hazırlandığı sırada CoinMarket verilerine göre 0.00000614 dolardan işlem görmektedir. Son 24 saatteki artışı yüzde 3 bin olurken, piyasa değeri $5,850,697 civarındadır. Tamamen seyreltilmiş piyasa değeri %3000 artmış olup, $9,209,863 bandına gelmiştir. Son 24 saatteki MarketCap hacmi ise 396,802 dolardır. Maksimum arzı 1,5 trilyon olan Kitten’ın toplam arzı da 1,5 trilyondur.

Kitten Coin Yorum ve KTN Geleceği

Kitten Coin Yorum Ve Ktn Geleceği

Kitten token yorum ve KTN geleceği sıklıkla araştırılan konular arasında yer almaktadır. Tüm zamanların en yüksek değerini yaklaşık 10 saat önce bugün gören birim, şu anda sert bir düşüşle 0.00000614 dolar civarına gerilemiştir. Bitcoin’in seyredişine de bağlı olarak ufak çaplı şekilde ilerleyen günlerde tekrar yükselmeler yaşayabilir.

Tüm zamanları içeren grafiği incelendiğinde yatay şekilde seyrini sürdürmektedir. Buna bağlı olarak hacim değerleri de düzenli şekilde seyretmiştir. İlk yükselmenin ardından satış baskısıyla karşılaşan token, piyasa sıralamasında şu anda 2838. sırada yer almaktadır. Yatırımcıların yorumlarına göre ise ilerleyen dönemlerde, özellikle Temmuz ayının sonuna doğru yükselmeler yaşayabilir. Bazı yatırımcılar ise bu projenin uzun soluklu olacağını düşünmemektedir.

Zira birimin projesinde yer alan yol haritası incelendiğinde 2022 hedefleri için tam olarak bir hedef belirtilmemiştir. Bu sebeple birime yatırım yapacak yatırımcıların kısa vadeli al-sat ile ticaret yapabilecekleri söylenmektedir. Yine de yatırımcıların kendi araştırmaları doğrultusunda birime yatırım yapmaları önem arz etmedir. Yukarıda bahsedilen konular ise yatırım tavsiyesi değildir.

 

Bu gönderi ne kadar faydalı oldu?

Değerlendirmek için bir yıldıza tıklayın!

Ortalama puanı 0 / 5. Oy sayısı: 0

Şimdiye kadar oy yok! Bu gönderiyi ilk değerlendiren siz olun.

Bu gönderiyi faydalı bulduğunuz için...

Bizi sosyal medyada takip edin!

----

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu