Genel

Listelenen Coinler: Bu Hafta 3 Coin Borsalarda Listelenecek!

0
(0)

Listelenen coinler konusu her yatırımcının araştırdığı popüler bir konudur. Bugün ve önümüzdeki günlerde borsalarda listelenmeye başlayacak olan AIOZ, DPET ve GERA birimleri anlık olarak yükselişlerini sürdürmekte. Bir kripto paranın yeni bir borsada listelenmesi, birimin fiyatını olumlu yönde etkileyen bir gelişmedir. Ancak her zaman yükselmelerin beklenmesi yanlıştır. Piyasadaki BTC gibi dev bir varlığın seyri, tüm altcoin’leri de etkilemektedir.

Bu düşünce doğrultusunda şu anki durumlarını incelediğimiz birimler, az da olsa yükseliş eğilimi içerisindeler. Özellikle bugün listelenecek birimlerden olan AIOZ ve DPET, kısa sürede borsada yatırımcıları ile buluştu. Birimlere ve gelecek günlerdeki durumlarına ilişkin detayları yazımızın devamında aktardık.

AIOZ Network (AIOZ) – 29 Temmuz 2021

Aioz Network (Aioz) – 29 Temmuz 2021

AIOZ coin 29 Temmuz 2021 tarihinde Indodax borsasında listelenecek. Şu anda %12 yükselişle 0.28$ bandında seyreden birim, piyasaya Nisan 2021 tarihinde çıkmıştı. AIOZ Ağı, Katman 1 Blok Zinciri Tabanlı İçerik Dağıtım Ağı (CDN) üzerinde, kullanıcılar tarafından desteklenen yeni Blockchain dünyasına açılan bir projedir.

Listelenen coinler arasında yer alan AIOZ birimi ve Ağı; üzerine kurulu merkezi olmayan bir video platformu olan AIOZ.Tube’da, $AIOZ birimini kazanabilmek mümkündür. Platforma göre teşvik edilmiş bir sistemle P2P kullanan AIOZ Blockchain üzerine inşa edilmiş en iyi DApp’ler kullanıcılara sunulmaktadır. AIOZ CDN ayrıca, daha iyi bir yayın hizmetinden daha fazlası olmayı hedeflemekte ve kullanıcıları jetonlarla ödüllendirmektedir.

AIOZ Coin Geleceği

AIOZ coin’in geleceği sıklıkla araştırılmaktadır. AIOZ oldukça yeni bir kripto para birimidir. Nisan 2021 tarihinde piyasaya çıkan varlığın, global borsalarda listelenmesi geleceği açısından önemli bir gelişmedir.

Listelenen Coinler: MY DeFi Pet (DPET) – 29 Temmuz 2021

Listelenen Coinler My Defi Pet (Dpet) – 29 Temmuz 2021

DPET coin 29 Temmuz 2021 tarihinde Bitmart borsasında listelenecek. Şu anda %18 yükselişle 9.29$ bandında seyreden birim, piyasaya Mayıs 2021 tarihinde çıkmıştı. Projesini yakından incelediğimiz My Defi Pet’in; koleksiyon ürünleri ve kullanıcı kişiliklerinin birleştirildiği, sanal bir evcil hayvan oynu olduğunu görebilmekteyiz. My Defi Pet platformu Binance Smart Chain ve KardiaChain de dahil olmak üzere desteklenen ağlar üzerinde çalışmaktadır.

“My Defi Pet”, ilgi çekici bir temel döngü etrafında döner. Toplama, yetiştirme, geliştirme gibi oyun faaliyetleri, evcil hayvanlarla savaşmak ve ticaret yapmak/sosyalleşmek için kullanılır. Oyunun ilerlemesinde Sezon kavramı gibi daha küçük parçalar bulunmaktadır. Bu süreç içerisinde de yaratılan evcil hayvanlar tamamlanır. Kısa vadeli ödüller yine bu sezonlarda dağıtılabilir.

DPET Coin Geleceği

DPET biriminin geleceği sıklıkla araştırılmaktadır. DPET Mayıs 2021 tarihinde piyasaya çıkan varlığın, global borsalarda listeleniyor oluşu, yatırımcılarına güven veren bir proje olduğu konusunda ipucu vermektedir.

Listelenen Coinler: Gera Coin (GERA) – 30 Temmuz 2021

Gera Coin (Gera) – 30 Temmuz 2021

GERA Coin 30 Temmuz 2021 tarihinde Bitforex borsasında listelenecek. Şu anda %0.85 yükselişle 0.87$ bandında seyreden birim, piyasaya Haziran 2021 tarihinde çıkmıştı. Gera platformu ve GERA token ise, yeni normale uygun bir kripto ödeme platformudur. Gera sayesinde teslimat adresi bilgilerinizi doğrulayabilir ve gönderinizin durumunu takip edebilirsiniz.

GERA Uygulaması ile varlıklarınızın güvende olduğundan emin olabilirsiniz. Ayrıca GERA Coin, tam istediğiniz gibi hızlı para transferleri sağlamak için modern fintech yeniliklerini bir araya getirmektedir. Bununla birlikte tüm GERA jetonları işlemleri blok zinciri aracılığıyla yapılabilmektedir.

Gera Coin Geleceği

GERA biriminin borsada listelenmesinin ardından yükseliş eğilimi gösterebileceği araştırılmaktadır. GERA şu anda %0.85 oranında yükselmiştir. Analistlere göre; birimin borsada listelenmesi durumunda, %15 ve üzeri bir yükselme meydana gelebilir. Ancak bu varsayımlar kesin olmamakla birlikte yatırım tavsiyesi olarak da görülmemelidir.

 

Bu gönderi ne kadar faydalı oldu?

Değerlendirmek için bir yıldıza tıklayın!

Ortalama puanı 0 / 5. Oy sayısı: 0

Şimdiye kadar oy yok! Bu gönderiyi ilk değerlendiren siz olun.

Bu gönderiyi faydalı bulduğunuz için...

Bizi sosyal medyada takip edin!

----

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu