AltcoinNedir

Nucypher Coin Nedir? NU Coin Geleceği 2021 – 2025

4
(1)

Nucypher coin 16 Ekim 2020 tarihinde piyasaya çıkmış bir kripto paradır. Ethereum (ETH) ve merkezi olmayan uygulamalar için merkeziyetsiz hizmet sağlayıcıya dayanmayan bir veri şifreleme katmanı olarak da görev yapmaktadır. Geliştirici ekibin merkezi bulunmayan bir anahtar yönetim sistemi (KMS) olarak adlandırdığı protokol, geliştiricilere genel blok zincirlerinde özel verileri depolama, paylaşma ve yönetme yeteneği vermeyi amaçlamaktadır.

Projeye dair daha birçok detay bulunurken, bizler okuyucular tarafından sıklıkla merak edilen konulara değineceğiz. Özellikle Nucypher nedir ve Nu Coin nasıl alınır konuları başta olmak üzere, coin yorumunu ve geleceğini de aktardık. İşte merak edilen tüm detaylar ve daha fazlası…

Nucypher Coin Nedir ve Özellikleri Nelerdir?

Nu Coin 15 – 16 Ekim 2021 tarihlerindeki başarılı fiyat artış ile gündeme geldi. Söz konusu kripto para uzun zamandır stabil şekilde sürdürdüğü seyrini, son birkaç gün içinde yüzde 6’nın üzerinde bir sıçramaya taşıdı. Nu birimi şu anda 1.51 dolardan fiyatlanıyor. ATH değerini 15 Ekim 2021 tarihinde 3.58 doları aşarak tazelemişti.

Nucypher Coin Nedir Ve Özellikleri Nelerdir

Peki, Nu Coin nedir ve neden yükseliyor? NuCypher, Ethereum (ve nihayetinde diğer ağlar) ve merkezi olmayan uygulamalar (dApp’ler) için merkezi bir hizmet sağlayıcıya dayanmayan bir veri şifreleme ve koruma katmanıdır. Ekibin merkezi olmayan bir anahtar yönetim sistemi (KMS) olarak adlandırdığı protokol, geliştiricilere genel blok zincirlerinde özel verileri depolama, paylaşma ve yönetme yeteneği vermeyi amaçlıyor.

Geliştiriciler bu şifreleme hizmetini bir ücret karşılığında bir NuCypher düğümleri ağı aracılığıyla alırlar. Katılımcılar, yalnızca NyCypher’in token’ı olan NU’yu teminat olarak ağ üzerinde stake ederek bir düğümü döndürebilir.

Kripto para projesi esasen 2015 yılında hayata geçirildi. MacLane Wilkison ve Michael Egorov, kullanıcıların bilgileri ve hesaplamayı buluta güvenli bir şekilde taşımasına olanak tanıyan bir veri koruması, ayrıca şifreleme sağlamak için 2015 yılında NuCypher’ı kurdu. Blockchain platformlarına geçiş 2017’de NuCypher, ürününü merkezi olmayan uygulama (dApp) geliştiricilerine aynı güvenli depolama garantisini sağlayacak akıllı sözleşmelere uyarlamaya çalıştı.

Nucypher Coin Nasıl Satın Alınır?

Nucypher Coin Nasıl Satın Alınır

Nucypher coin Binance başta olmak üzere birçok kripto para borasına kayıt olunarak satın alınabilmektedir. Kripto para borsalarına kayıt olan bireyler, borsa hesaplarına para gönderimi yapmalıdır. Para gönderimi işlemi için başka bir borsa cüzdanınızı kullanabilir, ya da kredi – banka kartı gibi farklı seçeneklerden de ilgili borsaya para aktarımı yapabilirsiniz. Para gönderimi ile birlikte ilgili borsanın market bölümünden uygun pariteleri kullanarak Nucypher (NU) satın alabilirsiniz.

Binance başta olmak üzere Nu coin sayısız borsada listelenmektedir. Bu borsalardan birkaçı ise aşağıdaki gibidir:

  • Coinbase Exchange
  • Gate io
  • Poloniex
  • Bithumb
  • Uniswap V3
  • Bitrue
  • BKEX

Yukarıdaki borsalara üye olmanız ve hesap onayı yapmanız gerekebilir. Üyelik işlemlerinin ardından yukarıdaki adımları takip ederek NU Coin ticaretine başlayabilirsiniz.

Nu Coin Fiyatı Ne Kadar?

Nu token yazının hazırlandığı sırada 1.52 dolardan fiyatlanmaktadır. Son 24 saatte %19 oranında artış göstermiştir. Bu rakam 1 gün önce 3.58 dolardaydı ve coin ATH rekorunu tazelemişti. Söz konusu birimin toplam piyasa değeri 1,046,403,994$ civarına ulaşırken toplam arzı 1,311,366,547$ olmuştur.

Nu Coin Yorum ve Grafik Verileri

Nu Coin Yorum Ve Grafik Verileri

Nucypher coin yorum ve öngörülerini belirten analistler, coin’in tüm zamanları içeren grafiğini ele almaktadır. Uzmanlara göre Nu coin, kış ayları boyunca kademeli şekilde yükselebilir. Ayrıca yakın gelecek ve önümüzdeki 5 yıllık süreç içerisinde de tahminlerini bildiren uzmanların yorumlarını aşağıdan okuyabilirsiniz.

Bunlara ek olarak Nu coin 1 yıl önce 0.1$ civarında seyrederken, 2021 yılında çok daha yüksek alanlardan işlem gördüğünü söyleyebilmekteyiz. Bu da akıllara, yıllara göre kademeli artışların mümkün olup olmadığı sorusunu getirmektedir.

Nu Coin Geleceği 2021 Fiyat Tahmini

Uzman analiz sistemlerinden Price Prediction, 5 yıllık fiyat tahmininde bulunuyor. Uzmanlara göre Nu coin 2021 yılı sonunda ortalama 1.61$ civarında olacaktır.

Nu Coin Geleceği 2021 Fiyat Tahmini

Buna ek olarak Aralık ayı maksimum seviyesi 1.65 dolar olabilir. Uzman analistlere göre minimum fiyat 1.55 dolar civarında olacaktır.

Nucypher Coin Geleceği 2022 Fiyat Tahmini

Nu coin geleceği 2022 yılında başarılı şekilde adından söz ettirebilir. Uzman analiz sistemi Price Prediction şirketinin tahminine göre Nu, 2022 yılına ortalama olarak 1.69 dolardan başlayabilir. Bu fiyat maksimum 1.73 dolara ulaşacaktır. 2022 yılı yaz aylarında beklenmesi gereken fiyat ise ortalama olarak 2 dolardır. Uzmanlara göre 2022 yılı Aralık ayı ortalama fiyat 2.40 dolar olabilir.

Nu Coin Geleceği 2023 Fiyat Tahmini

Nu Coin Geleceği 2023 Fiyat Tahmini

Nu coin geleceği 2023 fiyat tahmini verilerine göre 2023 yılında ortalama fiyat 3$ olabilir. Ancak bu fiyata yaz aylarında ulaşılacağı düşünülüyor. Şirketin tahminlerine göre Aralık 2023 tarihinde görülecek tap seviye ise 4.10 dolardır.

Nucypher Coin Geleceği 2024 Fiyat Tahmini

Nu coin geleceği 2024 öngörülerine göre 2024 yılında ortalama fiyat 4.29$ olabilir. Bu fiyatın Temmuz 2024 tarihinde gerçekleşeceği bildiriliyor. Şirketin tahminlerine göre Aralık 2024 tarihinde görülecek tap seviye ise 5.78 dolardır.

Nu Coin Geleceği 2025 Fiyat Tahmini

Nu Coin Geleceği 2025 Fiyat Tahmini

Nu coin 2025 fiyat tahmini öngörülerine göre 2025 yılında ortalama fiyat 7.02$ olabilir. Bu fiyatın Temmuz 2025 tarihinde gerçekleşeceği bildiriliyor. Şirketin tahminlerine göre Aralık 2025 tarihinde görülecek tap seviye ise 8.57 dolardır.

Bu gönderi ne kadar faydalı oldu?

Değerlendirmek için bir yıldıza tıklayın!

Ortalama puanı 4 / 5. Oy sayısı: 1

Şimdiye kadar oy yok! Bu gönderiyi ilk değerlendiren siz olun.

Bu gönderiyi faydalı bulduğunuz için...

Bizi sosyal medyada takip edin!

----

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu