AltcoinCoinKolay ÖzelNedir

Oscar Coin Özellikleri: Yepyeni Merkeziyetsiz Bir MemeCoin!

4.4
(15)

Oscar coin özellikleri

açısından dikkatleri üzerine çeken ve piyasaya girişiyle birlikte kayda değer bir topluluk edinen kripto paralar arasında yer almayı başardı. Merkeziyetsiz memecoin olarak piyasaya çıkarılan OSCARCOİN, geliştiricileri tarafından Dogecoin ve SHİBA’nın tek rakibi olarak tanıtılıyor. BEP 20 uyumlu belirteçler arasında olan OSCAR COİN, Dogecoin’i geride bırakabilecek, yenilikçi bir projeyi kripto piyasasına kazandırmak amacıyla geliştirilmiştir. Akıllı sözleşmeleri devreye alarak işlem yapabilmeyi mümkün kılar. Kripto para cüzdanları arasında düşük masraflı, hızlı transfer yapabilmeyi sağlar. Topluluk kitlesi ise bu yeni kripto para biriminin adını ve niteliklerini sosyal medya üzerinden tüm dünyaya duyurma amacına sahip.

Oscar coin Hangi Kripto Para Borsasında İşlemede?

Oscar coin nereden alınır, sorusuna yanıt arayan kripto para yatırımcı kitlesi, kripto paranın PancakeSwap (V2)’de listelenmesi ardından işlemlere başladı. OSCARCOİN satış, alım, takas işlemlerinin tümü PancakeSwap (V2) platformundan hesap oluşturulması ardından rahatlıkla gerçekleştirilebiliyor. Bu listelenme sayesinde Oscar coin özellikleri arasında hacmi geniş ve güvenilir bir borsada işlem görme koşulları öne çıkmıştır.

Oscar coin Nasıl Alınır?

Oscarcoi̇n Nasıl Alınır

Oscar coin almak için PancakeSwap (V2) kripto para borsası platformundan hesap oluşturulması gerekir.  Hemen ardından izlenecek adımlar:

  • Kripto para borsasının resmi web adresine erişim ardından, “yeni hesap oluştur.“ menüsüne giriş sağlanmalıdır.
  • Menüye giriş ile birlikte kimlik doğrulama adımlarında kimlik bilgileri girilerek, hesap oluşumuna son onay verilmelidir.
  • Açılan hesaba platformun “hesaba para yatırma” sekmesine giriş yapılarak para transferi yapılmalıdır.
  • Para transferi ardından satın alma işlem ekranına erişim sağlanıp, tercih edilen miktarda OSCARCOİN için güncel fiyat bilgisi temel alınarak, satın alma emri girilir.

Tüm aşamalar ardından kripto para borsasına bağlı olan sanal cüzdanda veya satın alma işleminde adres bilgisi girilen masaüstü cüzdanda OSCAR COİN değeri görüntülenir.

Oscar coin Fiyat İstatistikleri Ne Yönde?

Oscar coin fiyat istatistikleri ele alındığında tüm zamanların en yüksek fiyat değerinin 0.0000002221 dolar olduğu görülüyor. Piyasaya çıkış yaptığı günden bu yana tabloya yansıyan en düşük fiyatı ise 0.00000005476 dolar olarak kayda geçmiştir. Bu fiyat değerleri 3.01.2022 tarihinde makalenin kaleme alındığı dakikalarda geçerlidir. Kripto para piyasası volatilitesine, yatırımcıların alım-satım işlem yoğunluklarına, arz-talep dengesine göre fiyatlarda anlık değişim yaşandığı bilinmelidir.

Oscarcoi̇n Fiyat İstatistikleri Ne Yönde

Son 24 saatlik sürede %44.84 oranında değer kaybı yapan OSCARCOİN’in PancakeSwap (V2)’de listelenmesi ardından dengelerin değişebileceği öngörülüyor. Uzman analistler memecoin projeleri denildiğinde akla ilk olarak Dogecoin ve SHIBA Coin’in geldiğini ifade ediyorlar. Uzun süredir piyasada popüler hale gelen DOGE ve SHIBA için rekabeti kızıştıracak yeni bir memecoin’in piyasaya ne zaman giriş yapabileceği ise merek konusuydu. Uzman analistler, piyasada henüz yeni olan OSCARCOİN’in yatırımcılar için alternatif bir seçenek haline gelebileceğini ifade ettiler.

Özellikle portföyünü BTC ve ETH gibi önemli kripto para birimleri yanında memecoin alımı yaparak oluşturmayı seçen kitlenin OSCARCOİN’i değerlendirebileceği düşünülüyor. Bu beklenti ise gelecekte alım talepleri bazında bir artış olabileceğinin haberini veriyor.

Oscar coin Yorumları Nasıl?

OSCARCOİN kendisini destekleyen bir topluluk ağı ile birlikte gündeme geldi. Kripto para borsasında listelenmesi ardından sosyal medya üzerinde de öne çıkmayı başardı. Olumlu OSCAR COİN yorumları içerisinde yatırımcıların ve anonim analistlerin fiyat artış beklentisine yönelik verdikleri oy oranlarının da yüksek olduğu gözlemleniyor. OSCARCOIN’i ön satışta alan ve topluluğu oluşturan pek çok yatırımcı, “Oscar coin kedileri, tüm köpek akımı memecoin’leri yenecek!“ ifadelerini içeren paylaşımlar ile öne çıktılar.

Kripto paranın özellikle Binance gibi işlem hacmi geniş borsalarda listelenmesini talep eden Oscar coin topluluğu, olumlu yorumlara imza atmaya devam ediyor. Tüm bu detaylar ve OSCAR COİN’in sosyal ağlarda, erken satış süresinde gördüğü ilgi, gelecekte önemli alım taleplerini karşılayabileceğine yönelik umutları yükseltiyor. OSCARCOİN özellikleri arasında yer alan BEP20 uyumlu belirteç olma durumu ise Binance akıllı zincirine taşınabilme avantajını beraberinde getiriyor.

 

 

 

Bu gönderi ne kadar faydalı oldu?

Değerlendirmek için bir yıldıza tıklayın!

Ortalama puanı 4.4 / 5. Oy sayısı: 15

Şimdiye kadar oy yok! Bu gönderiyi ilk değerlendiren siz olun.

Bu gönderiyi faydalı bulduğunuz için...

Bizi sosyal medyada takip edin!

----

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu