AltcoinNasılNedir

Revuto (REVU Coin) Nedir, Yorumu ve Geleceği Nedir?

0
(0)

Revuto (REVU Coin)

Revuto (REVU Coin) sayesinde siz de abonelik ödemelerinizi kafanıza takmayacaksınız! Ama bir kripto para bunu nasıl yapabiliyor ki?

REVU Coin sayesinde kullanıcılar üye oldukları platformların ödemelerini karşılayabiliyor. Gelişme sürecine devam eden token projesi şimdiden kullanıcıların radarına girmeyi başarıyor. Dolayısıyla bu proje de oldukça ilgi çeken projelerin başında gelmeyi hak ediyor.

Revuto (REVU Coin) Nedir?

Revuto (Revu Coin) Nedir

Kripto para piyasası dijital bir işlem platformu olarak hayatımıza giriş yaptı. Ancak değişen yaşam şartları ve yapılan güncellemeler ile gündelik yaşantımıza da entegre olmayı başarıyor. Farklı kripto para projeleri de gün içinde farklı işlemlerde ve ihtiyaçlarımızda da yaygın olarak kullanılıyorlar. Son zamanlarda bu kripto para projelerine Revuto iyi bir örnek teşkil ediyor. Revuto nedir gelin inceleyelim.

Revuto Cardano altyapısı ile geliştirilen ve kullanıcılar için çevrimiçi ödemelerde kolaylık sağlayan bir kripto para projesidir. Çevrimiçi ödeme yapmayı mümkün hale getiriyor olması ise bu projenin yapı taşını oluşturur.

Blockchain teknolojisini kullanarak farklı abonelikler üzerinde kontrol sağlanmasını amaçlıyor.  Ayrıca kripto para birimleri ile bu abonelikler üzerinden ödemelerin yapılmasını sağlıyor. Dolayısıyla bu sistem sayesinde dijital para dünyası ve fiziksel dünyadaki ödeme sistemleri arasında bir bağ kuruluyor.

Revuto projesinin pratik bir kullanıma sahip olması ve sunduğu imkanlar kullanımının kolay olması kullanıcıların dikkatini çekmeyi başarıyor. Ayrıca Cardano altyapısı üzerinde tasarlanan bir token projesidir. Peki ama bu sistem içerisinde kullanılacak yerel token birimi olan REVU Coin nedir?

REVU Coin veya Revuta Coin geliştirilen bu platformun yerel token birimidir. Kullanıcılar işlemlerini bu token birimi üzerinden gerçekleştiriyor. Ayrıca yapılan ödemelerde de bu token birimi kullanılıyor. Bu token biriminin sahip olduğu özellikler ise ayrıcalıklı bir token projesi olmasını sağlıyor.

REVU Coin Özellikleri Nelerdir?

Her token projesinin içinde o projeye özel olarak tasarlanmış bir token birimi bulunmaktadır. Kullanıcılar sistem içinde bu token birimi ile işlemlerini gerçekleştirirken yatırımcılar da yatırım için bu token birimini kullanır. REVU Coin de bu sistemin yerel token birimidir. Özellikleri ve işlevleri ise şu biçimde sıralanabilir;

 • Sahip olunan aboneliklerin ödemeleri bu token birimi üzerinden gerçekleştirilir. Örneğin Netflix, Disney vb. platformlara yapılacak ödemeler için kullanılabiliyor.
 • Kullanıcılar sahip oldukları kripto para birimi ile ödeme yapmak istedikleri abonelik platformunu seçebiliyor. Bu konuşa esneklik sağlayan platform kullanıcıları için özgür bir platform oluşturuyor. Dolayısıyla kullanıcılar hesapları ve token birimleri üzerinde daha fazla kontrol gücüne sahip oluyor.
 • Revuto platformu kullanıcıların oluşturdukları hesaplar için de kolaylıklar sağlamayı amaçlıyor. Kullanıcılar hesaplarını oluştururken de hesaplarını kapatırken de sorunsuz işlem yapabilecek.
 • Kullanıcılar bu platform üzerinde işlemleri ve paraları hakkında yüksek hakimiyet gücüne sahip olacaklar.
 • Revuto sistemi oluşturulan bu platforma katılım sağlayan her kullanıcının cüzdanına hediye REVU Coin yüklemesi yapıyor.
 • Kullanıcılar bu sistemde tasarruf sağlarken kazançlarını da artırıyor.
 • Bu platformda kullanıcılar coinlerini stake edebiliyor. Kilitlenen coin miktarları kullanıcılara pasif kazanç da sağlıyor.
 • Cardano alt yapısı üzerinde geliştirilmiş olması da aynı altyapıya sahip tokenlarla da etkileşim kuruyor. Ayrıca Euro stabilcon da destekleniyor.

REVU Coin Nasıl Satın Alınır?

Revuto platformu henüz çok yeni bir sisteme sahip projelerden bir tanesi. Dolayısıyla REVU Coin henüz ön satışta bir proje. Yani bu token birimine sahip olmak için Revuto web sitesinden işlemler gerçekleştiriliyor. Böylece coin stake ederek kazanç sağlayabiliyor veya ödemelerini yapabiliyorsunuz.

Revuto Coin satın almak için yapmanız gerekenler ise şu şekilde;

 • Revuto web sayfasına giriş yapıyorsunuz.
 • Açılan pencereden giriş yapılması gerekiyor. Ardından üyelik için istenilen bilgiler eksiksiz ve doğru biçimde kaydediliyor.
 • Bu sisteme giriş için Cardano yani ADA adresi zorunlu bir aşama. Dolayısıyla mevcut hesabınızın olduğu ADA listelenmiş bir borsadan para yatırma işlemi gibi cüzdan kodu alınabiliyor. Aldığınız bu kodu da Revuto sistemi için kullanılabiliyor.
 • Tüm işlemler tamamlandığında e-postanıza gelen doğrulama linki ile üyeliğiniz aktif hale getiriliyor.

REVUTO Coin Yorum ve Geleceği

Revuto Coin Yorum Ve Geleceği

Henüz ön satışta olmasına bu denli rağbet görmesi REVUTO Coin yorumu hakkında merakın artmasına ortam hazırlıyor. Dolayısıyla kullanıcılar da bu token birimi ve token projesi hakkındaki soruları artıyor.

Cardano altyapısı üzerinde geliştirilen bu proje aynı altyapıya sahip olan kripto para projeleri ile de iş birliği sağlayabiliyor. Bu altyapıya sahip olması da bu token projesi piyasaya sürüldükten sonra ilginin artmasını sağlayacağa benziyor.

REVUTO Coin geleceği üzerinde de yorumlar net olmasa da nitelikleri kullanıcıların beğenisini kazanmayı başarıyor. Kullanıcıların ücret ödemeden üye olabildikleri bu sistemin üyelerine REVU Coin hediye etmesi de dikkat çekmesini sağlayan bir diğer özellik.

Piyasa listelerinde yer almamasına rağmen şimdiden ilgi odağı olmayı başarıyor. Bizler de Revuto platformunun listeleneceği borsaları ve geleceğini sizler kadar merak ediyoruz.

Pitbull Token Uçuşa Geçti! Pitbull Geleceği 2023 2024 2025

Bu gönderi ne kadar faydalı oldu?

Değerlendirmek için bir yıldıza tıklayın!

Ortalama puanı 0 / 5. Oy sayısı: 0

Şimdiye kadar oy yok! Bu gönderiyi ilk değerlendiren siz olun.

Bu gönderiyi faydalı bulduğunuz için...

Bizi sosyal medyada takip edin!

----

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu