AltcoinAnalizNedir

Pitbull Token Uçuşa Geçti! Pitbull Geleceği 2023 2024 2025

4.6
(29)

Pitbull Token

Güncelleme ;

Pitbull Token Mexc Borsasında listeleniyor sizlerde almak isterseniz aşağıdaki linkten kayıt olarak alabilirsiniz.

Kayıt Linki

 

Pitbull token, son zamanlarda kripto para borsasına yatırım yapmayı planlayanların radarına takılan tokenler arasındadır. Kripto para borsası, sürekli hareketlenen ve takip edilmesi gereken piyasadır. Piyasa içerisinde birçok farklı token ve coin vardır. Detaylı analizleri ve yorumları takip etmek günlük istatistikler doğrultusunda size güçlü ipuçları verecektir.

Bugünlerde gözle görülür yükselişe geçen token türlerinin başında pitbull token geliyor. Geleceğe dair yatırımcılara ciddi vaatlerde bulunmaktadır. Yeni bir altcoin olmakla birlikte aynı zamanda kısa sürede gösterdiği sıçrama ile birlikte kendisini göstermeyi de başarmış bir altcoindir.

Kısa sürede yaptığı büyük sıçrama ile gündeme oturan PIT coin, ortalama olarak %50 oranında yükselme kaydetti. Artışı sayesinde son zamanlarda ticareti yapılan coinlerin de başında gelmeye başlamıştır. Çok yeni bir oluşum olduğundan birçok yatırımcı tarafından tam olarak bilinmese de yükselişi ile adını duyurmuştur.

Analistler tarafından yoğun yorum ve analiz konusu olan coin, yeni yeni birkaç borsada listelenmeye başlamıştır. Tüm bu gelişmeler sonucunda da kripto para borsasını yakından takip eden ve yatırım yapan kişiler Pitbull (PIT) coin nedir, nasıl alınır, nasıl satılır ve nerede satılır? gibi soruların cevaplarını da araştırmaya başlamıştır.

Sanal para, coin konularına merakınız var ise ya da borsada yatırımınız var ise mutlaka bu token hakkında bilgi sahibi olmalısınız. Zira analistlerin yorumları umut verici ve göz kamaştırıcı nitelikte olduğunu söylüyor.

Pitbull Coin Nedir?

Pitbull Coin Nedir

Kripto para borsalarında listelenmesi ile birlikte merak konusu olan pitbull token; sayısız grafiker, tasarımcı ve analistin ortaya çıkardığı altcoindir. Bir ekip çalışması sonucunda ortaya çıktığından henüz merkezi olan coinler arasında değildir. Ancak merkezi olmaması aynı zamanda güvenilir olmadığı anlamına da gelmemektedir. Nitekim tam aksine yatırımlarınızda yüzünüzü güldürecek token olacak gibi görünüyor.

Kullanıcılara pitbull köpek cinsinin logosu ile sunulmuştur. Bu özelliği sayesinde Dogecoin ve Shib coinler ile büyük benzerlikler gösterir. Ancak piyasadaki hareketliliği ile diğer coinlerden farkını özellikle son dönemlerde koymuş durumdadır. Yapılan analizler ve incelemeler sonucunda sonsuz coin arzına sahip olan pitbull token, piyasada 100 katrilyon dolar olmakla birlikte toplam arzı ise 43 katrilyon dolar dolaylarındadır.

Diğer coin türlerinden ayrılan bir özelliği de bireysel yatırımcıların oluşturduğu bir coin olmasıdır. Diğer birçok coin ve altcoin, bir merkez dahilince oluşturulurken pitbull coin; grafiker, tasarımcı ve analist gibi yatırıcımcıların bireysel olarak herhangi bir merkeze dayandırmaksızın oluşturduğu coindir.

Pitbull Coin Nereden Alınır?

Pitbull Coin Nereden Alinir

Yeni bir oluşum olmasına rağmen kısa sürede büyük yükseliş yapan pitbull coin, sınırlı da olsa birçok borsadan satın alabileceğiniz coindir. Ancak tüm kripto para borsalarında bu coini bulmak elbette yeni bir oluşum olduğu için mümkün değildir. Buna rağmen sıçraması ve ciddi bir yükselişe geçmesi kullanım alanını her gün daha da arttırmaktadır.

Her gün hareketli yapısıyla dikkatleri üzerine geçen PIT coin nereden satın alınır ve nereden satılır konuları en çok merak edilen konular arasındadır. Alım ya da satım yapmak istiyorsanız öncelikle bu işlemi hangi borsalar üzerinden yapabileceğinizi bilmeniz gerekmektedir. Ayrıca bu borsalardaki günlük ve haftalık analizler ile yorumları takip etmek alım satım işlemlerinizi daha kolay ve karlı hale getirebilecektir.

Yeni oluşturulan ve henüz bir merkezi olmayan pitbull coin; PancakeSwap, IndoEx ve CoinTiger piyasalarında hızlı ve kolay şekilde alım satım yapabilme imkanı sunar. Henüz listelendiği borsalar sayılı olsa da bu borsalar üzerinden bu coin ile işlemler çok hızlı şekilde gerçekleştirebilen işlemlerdir.

Pitbull Coin Nasıl Alınır?

Kripto para borsasında işlem yapmak ve yatırımcı olabilmek için öncelikle gerçekleştirmeniz gereken birtakım adımlar vardır. Üyelik işlemleri ve para yatırma işlemleri gerçekleştirmeniz gereken işlemlerdir. Bu coini satın almak istiyorsanız öncelikle PancakeSwap, IndoEx ve CoinTiger borsalarından herhangi birine üyelik işlemleri yaparak giriş sağlamanız gerekmektedir.

Kayıt ve giriş işlemlerini tamamladıktan sonra ise para yatırma işlemi yapmanız gerekir. KYC işlemlerini ve para yatırma işlemlerini eksiksiz tamamlamadığınız sürece satın alım işlemi yapmanız da mümkün olmayacaktır. Üyelik ve KYC işlemlerinden sonra borsa ekranının “para yatır” butonuna tıklayarak para yatırma menüsüne gitmelisiniz. Bu ekranda ilgili borsa sisteminin para yatırma seçenekler yer alacaktır.

Önünüze çıkan para yatırma seçenekleri arasından sizin için en uygun olan yöntemi tercih ederecek borsaya yatırım yapmalısınız. Yatırım yaptıktan sonra artık satın alım yapabilirsiniz. Satın alım işleminden önce mutlaka piyasa analizi yapmalı ve analistlerin yorumlarını incelemelisiniz. Daha sonrasında ilgili PIT coin ekranına gelerek yatırım yaptığınız Türk Lirası karşılığına gelecek kadar coin satın alabilirsiniz.

Pitbull Token Binance Listelerine Girecek mi?

Pitbull token, tamamen hayvan barınaklarına bağış yapmak için ortaya çıkarılmış ve böylece sosyal sorumluluk edinmiş bir tokendir. Buna rağmen bir merkezi olmadığı kesin olarak bilinse de sahiplerinin kim olduğu konusunda net bir bilgi söz konusu değildir. Bununla birlikte bu coin hakkında derinlemesine araştırma yapan yatırımcıların birçoğu, bu tokenin Binance listelerine girip girmeyeceğini merak ediyor.

Piyasada birçok kripto madencilik borsası vardır. Bu borsalar içerisinde en çok bilinen ve popüler olan borsalardan birisi de Binance borsasıdır. Ancak şuan pitbull coin, halen Binance listelerinde yerini almış durumda değildir. Bu konu ile ilgili gelişmeler ise hızla devam ediyor. Hatta öyle ki; kısa bir süre sonra Binance listelerine girecek gibi görünüyor.

Kısa bir zaman önce Binance SEO’u twitter üzerinden açıklama yaptı. Yaptığı açıklamalar ise yakın zamanda PIT coinin Binance listelerinde yer alacağı yönündedir. Tüm bu veriler doğrultusunda önü son derece açık ve gelişimlere karşı da meyilli olduğunu söylemek mümkündür. Analizler ve yorumlar doğrultusunda coine uzun vadeli yatırım yapmak birçok yatırımcıya göre mantıklı hale gelmiştir.

Pitbull Coin Yorum

Pitbull Yorum

Anonim analistlerin bu aralar en çok yorumladığı ve analiz ettiği coinlerin başında pitbull token geliyor. Analistlerin yaptığı yorumlar ise coin için umut vericidir. Uzun vadede büyük kazançlara vesile olacağı düşünüldüğünde kısa bir süre sonra büyük coinler arasında yer alması mümkündür. Ancak tüm bu yorumları yapan analistler, diğer yandan tüm bunlar için belirli bir zaman geçmesi gerektiğini vurgulamaktadır. Tüm bu gelişmeler yatırımcılara uzun vadede geri dönebilecek olumlu sonuçlardır.

2021 yılı pitbull coin için adeta kendisini gösterme yılı olmuştur. Köpek temalı borsalar Degocoin ile başlamış olsa da SHIB sonrasında şimdi de pitbull coin tarafından devam ettiriliyor. Analistler bu yorumları yaparken diğer yandan dikkat çekici detayları da paylaşmıştır. Dikkat çekici detaylara göre bu altcoinlerin kısa sürede büyük değer kazanması olası ihtimallerin başında geliyor.

Tüm bu geleceğe yöenlik umutlu yorumların yanı sıra 2021 yılı için yorumlar aynı değildir. Umut vaat eden coin olduğu belirtilse de 2021 yılında Dogecoin ve SHIB coin gölgesinde kaldığı da aşikardır. Bu durum analistlerin yorumları üzerinde de etkili olmuştur.

Analistler için uzun vadede bu coinin değerli olabileceği aşikardır. Ancak projede bulunan Elon Token gibi yüksek ivmede kendisini gösteremeyeceği de yapılan yorumlar arasındadır.

Pitbull Coin Analiz

Pitbull Coin Analiz

Borsada herhangi bir adım atmadan önce analistlerin analizleri büyük yol göstericidir. Her coin hakkında analizler yapan analistler, pitbull coini de mercez altına almış durumdadır. Daha çok yeni bir coin olan pitbull token, analizlerin odağında olurken analizler sırasında veriler değerlendirilmektedir. Ancak henüz analizleri yeterli kılabilecek kadar veri söz konusu değildir.

Verilerin yetersiz kalması durumunda analizler genellikle kullanıcıların ve yatırımcıların tecrübeleri doğrultusunda yapılmaktadır. Genel olarak kullanıcıların deneyimleri ise söz konusu coin hakkında olumlu izlenimler ortaya koymaktadır. Hatta öyle ki; uzun süre içerisinde büyük yükselişin ciddi oranda devam etmesi olası bir durumdur.

Analistler yatırımcılara pitbull token hakkında analizler yaparken aynı zamanda dipnotlar da sunuyor. Diğer büyük coinlere ve altcoinlere göre pitbull coinin dezavantajları da vardır. Erişimin kısıtlı olması, yeni bir oluşum olması ve henüz belirsiz olması gibi muallak olan konuları vardır. Analistler, bu coine yatırım yapacak olan yorumcuların bu noktaları göz önünde bulundurması gerektiğinin altını çizmektedir.

Pitbull Coin Hangi Borsada?

Kısa bir süre önce bireysel girişimciler tarafından bireysel oluşturulmuş bir coindir. Pitbull coin madenciliğinin grafiker ve tasarımcı gibi kim olduğu bilinmeyen kişiler tarafından üretildiği bilinmektedir. Bu nedenle belli bir merkezi de yoktur. Hayvanlara bağış amacı ile güzel bir amaç doğrultusunda piyasaya atılmıştır. Kripto para madenciliğine kısa sürede giriş yapmış olsa da sıçrayışı ile gündeme oturmuştur.

Kısa süre önce çıkmış olan pitbull token, buna rağmen yüksek sıçrayışı ile 2021 yılında kendisini yatırımcılara göstermeyi başarmıştır. Sonrasında ise birçok yatırımcı bu coinin hangi borsada olduğunu araştırmaya başlamıştır. Henüz yeni bir coin olmasına rağmen günümüzde birçok borsada listelenmeye başlamıştır. Bu borsalardan birisi PancakeSwap borsasıdır. Bu borsaya ek olarak IndoEx ve CoinTiger borsalarının listelerinde de pitbull coin yer almış durumdadır.

Borsalar içerisinde en sık ve yaygın olarak kullanılanlardan birisi de Binance borsasıdır. Binance borsasından alım-satım işlemi yapan yatırımcılar ise Binance listelerinde coini görmek istiyor. Henüz pitbull coin Binance listelerinde yer almıyor. Ancak Binance SEO’su bu konuda bir twitter açıklaması yaptı.

SEO’nun yapmış olduğu açıklamaya göre anlaşılan o ki; kısa bir süre sonra pitbull coin Binance listelerinde yer alacak. Ancak bunun için hala bir zaman gerekiyor. Nitekim çok genç olan PIT coin, yeni yeni kendisi göstermeye başlamıştır.

 

Pitbull Token Geleceği 2023 2024 2025

2021 yılı pitbull coin açısından adeta alışma ve tanışma yılı olmuştur. Piyasaya girdiği anca hızlı bir yükseliş yaparak sıçraması ile ses getirdi. Bu dalgalanmalar, analistlerden gelen analiz ve yorumları da anında gündeme getirdi. Öncelikle analistlerin ilk yorumu; kısıtlı erişim olduğundan dolayı yatırımcıların işlemlerini uzun vadeli düşünmesi gerektiğidir.

Geleceğe yönelik çok büyük bir ışık yakan pitbull token, anlık olarak çok fazla bir umut göstermese de uzun vadede kazanç sunacaktır. Analistler, 2021 yılında kendisini gösteren bu coin için kısa süreli yatırımların mantıklı olmadığını dile getirmektedir. Ancak buna karşılık uzun vadede kazanç kapısı olacağının da altını çiziyorlar.

Özellikle 2024 ve 2025 yılının sonlarına gelindiğinde uzun zaman önce yapılan yatırımların ciddi boyut kazanacağı da önemli analizlerin başında geliyor.

 

Binance üzerinden indirimli alım yapmak için aşağıdaki linki kullanabilirsiniz

kayıt linki

 

Bu gönderi ne kadar faydalı oldu?

Değerlendirmek için bir yıldıza tıklayın!

Ortalama puanı 4.6 / 5. Oy sayısı: 29

Şimdiye kadar oy yok! Bu gönderiyi ilk değerlendiren siz olun.

Bu gönderiyi faydalı bulduğunuz için...

Bizi sosyal medyada takip edin!

----

İlgili Makaleler

Bir Yorum

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu