AltcoinCoinKolay Özel

ROCO Coin Nedir, Nasıl Alınır | ROCO Finance Geleceği

5
(3)

ROCO coin birkaç gün önce MarketCap üzerinde listelenmeye başlamış bir altcoin projesidir. Kripto para biriminin takımı Türk yöneticiler ve girişimcilerden oluşmaktadır. Roco Finance adıyla da bilinen ROCO, Blockchain ağı aracılığı ile oyun geliştiricilere, içerik oluşturan bireylere ve yine oyun topluluklarına Blok zincir hizmeti sunmayı amaçlayan bir GAMEFI projesidir. Roco Finance geçtiğimiz haftalarda elde ettiği geliri açıklamıştır. Platformun blog sayfasında yer alan bilgilere göre ROCO, toplamda 3.6 milyon dolarlık gelir elde etmiştir.

Esasen Avalanche ağı üzerinde geliştirilmiş olan Roco, kendi oyun ekosisteminde ve ortak oyunlarda kullanılmayı amaçlamaktadır. Söz konusu kripto para bu anlamda Türk yatırımcılar tarafından da oldukça merak edilmektedir. Peki, Roco Finance (ROCO) coin nedir ve tam olarak nasıl çalışır? Roco alınır ve yatırıma değer mi? Roco token geleceği ve fiyat tahminlerini uzmanların yorumlarını derleyerek aktardık. İşte Roco Finance dünyası…

Roco Finance Nedir ve Nasıl Çalışır?

Roco coin nedir sorusunu merak edenler için kısaca şu şekilde tanımlayabilmek mümkündür. Roco Finance (ROCO); blok zinciri ağı aracılığı sayesinde piyasadaki oyun geliştiricilere, içerik oluşturan kişilere ve oyuncu topluluklarına blok zincir hizmetleri sağlayan merkezi bulunmayan bir GAMEFI platformudur.

Roco Finance Nedir Ve Nasıl Çalışır

Roco, Roco Finance’in kendi oyun ekosisteminde ve partner oyunlarında kullanılmak üzere AVAX ağı üzerinde geliştirilmiş bir kripto paradır. Bu kripto para CoinMarketCap verilerine göre birkaç gün önce markete eklenmiştir. Ayrıca Roco Finance, gelecek vaat eden oyun projelerinin tam potansiyellerine ulaşmalarına yardımcı olmak için hedeflenen endüstri odaklı çözümlerle çevrimiçi oyun ekosistemini yönlendirmeyi amaçlamaktadır.

Bu bilgiler ışığında, bitmek tükenmek bilmeyen oyun sektörüne ve GAMEFI projelerine bir yeni ağın daha dahil olduğunu söyleyebilmekteyiz. Peki, Roco kurucusu kimdir ve Roco coin hangi borsada listelenir?

Roco Finance Kurucusu Kimdir?

Roco Finance kurucusu Sebahattin Akay’dır. Roco Finance’de CEO pozisyonunda görev yapan Akay, Co-Founder olarak da görev yapmaktadır. Akay dışında ekipte; Mehmet Kurtoğlu (Lead Developer), Burak Gündoğmuş (COO) ve Batuhan Aydın (Web Developer) gibi birçok alanında deneyimli isim çalışmaktadır. ROCO coin için 2021 yılında kolları sıvayan ekip, GAMEFI projeleri arasından parlamayı amaçlamaktadır.

Roco Finance Nasıl ve Nereden Alınır?

Roco Finance Nasıl Ve Nereden Alınır

Yerli ve yabancı birçok kripto para severin son dönemde merak ettiği konular arasında Roco coin nasıl ve nereden alınır sorusu yer almaktadır. ROCO birimi yazının hazırlandığı sırada yalnızca Trader Joe ve Pangolin borsalarında listelenmektedir. Söz konusu kripto paranın ticaretine başlamak istiyorsanız, öncelikle bu borsalara kayıt olmalı ve hesap onay işlemlerini tamamlayarak kayıt aşamasını bitirmelisiniz.

Bu işlemlerin ardından ilgili borsaya başka bir borsadan varlık aktarımı yaparak market bölümünden ROCO’yu temin edebilirsiniz. ROCO şu anda WAVAX, HOOP ve XAVA birimleri ile satın alınabilmektedir.

Roco Finance (ROCO) Coin Fiyatı

Yazının hazırlandığı sırada ROCO coin 3.79 dolardan işlem görmektedir. Bu rakam son 24 saatte %41 oranında artmış olup, ATH rekorunu da 3.98 dolarda görmüştür. Kripto paranın şu anki piyasa değeri 32 milyon dolardır ve dolaşımdaki toplam arzı 8 milyar ROCO’dur.

Roco Finance USDT Yorumu ve Güncel Grafiği

Roco Finance Usdt Yorumu Ve Güncel Grafiği

Uzmanların Roco coin yorum ve öngörülerine göre söz konusu kripto para gelecekte çok daha iyi seviyelere gelebilir. Özellikle Twitter başta olmak üzere birçok mecrada ROCO biriminden sıklıkla söz edilmektedir. Roco’nun güncel grafik verilerini incelediğimizde ise birimin ATH rekorunu 24 Ekim 2021 tarihinde kırdığını görmekteyiz. Bu da kripto para biriminin içinde bulunduğumuz günlerde, Bitcoin’den bağımsız olarak muazzam derecede artış gösterdiğini ortaya koyuyor.

Esasen GAMEFI gibi projelerden piyasada çokça olmasına karşın, ROCO platformu ve projesi, yatırımcılara kısa sürede güven vermişe benziyor. Özellikle Türk girişimcilerin projeyi yönetiyor oluşu, yerli yatırımcıların da ilgisini kısa sürede çekeceği düşünülüyor. Konuyla alakalı ise uzman analiz sistemleri ROCO fiyat tahmini ve yorumlarını aktarıyor. Yıllara göre aktarılan görüşlerde, olası hedef fiyatları ve genel tahminleri görebilirsiniz.

Roco Finance Geleceği ve Roco Hedef Fiyatı

Roco Finance Geleceği Ve Roco Hedef Fiyatı

Kripto para analistleri 2021 yılına damga vurmuş birçok altcoin projelerini detaylıca ele alıyor. Özellikle geçmiş fiyat verileri ve BTC hareketine bağlı olarak izledikleri seyirleri baz alan analistler, Roco Finance için de tahminlerini bildirdi. Kripto para analiz sistemlerinden Price Prediction ve Digital Coin Price şirketleri, Roco için farklı fiyat tahminlerinde bulundu. İşte uzman analiz sistemlerinin ağzından Roco coin geleceği

Roco Finance Geleceği 2021

Roco Finance biriminin 2021 yılına ait verilerine göre Roco şu sıralar bir ralli aşamasında. Uzmanlar şu anki durumundan mütevellit 2021 yıl sonu fiyat tahminlerini açıklıyor. Popüler analiz sistemi Price Prediction’a göre Roco yıl sonunda 1.59 doları görebilir. Bu fiyat ortalama fiyat olarak değerlendiriliyor. Aralık 2021 tarihinde görülebilecek maksimum değer ise 1.65 dolar olarak belirtilmiştir.

Price Prediction şirketinin tahminlerine göre Roco coin 2021 yılını bu seviyelerden kapatabilir ve 2022 yılına çok daha güçlü seviyelerden girebilir. Şirkete göre Roco zaten yıl sonuna kadar kademeli olarak artış gösterecektir. Price Prediction şirketine göre içinde bulunduğumuz dönemde bir boğa rallisi gelmesi muhtemeldir.

Price Prediction

Price Prediction şirketinin aksine yorumlarını aktaran Digital Coin Price şirketi, 2021 yıl sonu tahminlerini açıklıyor. Roco Finance şu anda 3.79 dolar civarında işlem görmektedir. Uzman analiz sistemine göre Roco Finance 2021 yılını 6 dolar üstünde kapatacak. Digital Coin’e göre bu rakam Bitcoin hareketine bağlı olarak değişebilir. Ancak beklenen ortalama fiyat 6.56 dolar olarak belirtiliyor. Bu rakamın 2022 senesine girdiğimizde 7 dolara ulaşacağı düşünülmektedir.

Roco Finance Geleceği 2022

Uzman analiz sistemleri Roco coin tahminlerini aktarıyor. Price Prediction şirketine göre, Roco 2021 yılını ne kadar başarılı kapatırsa, 2022 yılına o denli sağlam girecek. Şirketin 2022 yılı ilk çeyreği için ortalama fiyat tahmini ise 2.31 dolarda olacağı düşünülüyor. Roco Finance fiyatı 2022 yılının 2 çeyreğinde ortalama 2.37 dolar civarını göreceği tahmin ediliyor. Analiz şirketinin tahminlerine göre Roco şu anki fiyatından %50 oranında düşüş gösterecek. Ancak 2022 yılı sonuna doğru yine 5 dolar civarına ulaşması bekleniyor. Bu rakamın Bitcoin hareketine bağlı olarak değişebileceği de belirtiliyor.

Price Prediction şirketinin yorumlarının aksine daha olumlu bakan Digital Coin, 2022 senesinde Roco’nun ortalama 7 dolar bandında olacağını düşünmekteler. Digital Coin’e göre 2022 yılının ilk çeyreğinde Roco 7.09 dolarda olacak. 2022 yılının yaz aylarında bu rakamın bir miktar düşeceği tahmin ediliyor. Mevsimsel düşüşlerin, Bitcoin başta olmak üzere birçok altcoin’i etkileyeceği öngörülüyor. Bununla beraber 2022 yılı sonunda Roco fiyatının 8.50 dolar üzerinde olacağı tahmin ediliyor.

Roco Finance Geleceği 2023

Price Prediction ve Digital Coin analiz şirketleri Roco Finance’ın genel olarak kademeli şekilde artacağını düşünmekte. Bu noktada tahminlerin tamamen doğru olup olmayacağının bir garantisi olmadığını belirten uzmanlar, Roco’yu ele alıyor. Şu anda Roco CoinMarketCap verilerine göre 3.79 dolarda işlem görüyor ve son 24 saatte iyi bir çıkış yapmış.

2023 yılı tahminlerine göre Price Prediction, Roco coin yıla 3.40 dolardan başlayacağını düşünüyor. Bu rakam şu anki fiyatından düşük olmasına karşın, kış aylarında beklenen boğa rallisinin de etkisiyle Ekim – Kasım 2023 tarihlerinde fiyatın ortalama 4.05 dolara ulaşacağı tahmin ediliyor. Söz konusu kripto paranın tap seviyelere ise Aralık 2023 tarihinde ulaşacağı tahmin edilmekte.

Roco Coin

Bu tarihlerde fiyatın 5.15 dolara ulaşacağı öngörülüyor. Price Prediction tahminleri genel olarak daha düşük kademede artış olacağını belirtmekte. Ancak bu tahminlerin kesin olmayacağını belirten uzmanlar, yatırımcıların piyasa trendlerini de yakından takip etmeleri gerektiğini vurguluyor.

Öte yandan Price Prediction’un tam tersine yorumda bulunan Digital Coin şirketi, 2023 yılında görülecek fiyatın ortalama 8.71 dolar olacağını vurguluyor. Şirkete göre bu rakam yıl içerisinde bazı dönemlerde düşüş gösterecektir. Özellikle 2023’ün yaz aylarında bir ayı piyasasının oluşması, fiyatı %30 oranında aşağı çekebilir. Digital Coin şirketine göre Roco Finance 2023 yılını ortalama 8.80 dolar civarında kapatabilir. Bitcoin ve diğer piyasa trendlerine bağlı olarak fiyatın artması ya da azalması söz konusu olabilir.

Roco Finance Geleceği 2024

Roco Finance Geleceği 2024

Birçok analiste göre Roco coin haberleri ve önemli ortaklık duyuruları, projenin ön plana çıkmasında önemli bir etkiye sahiptir. Bu tarz haberlerin piyasada bulunması, aktif bir projenin ve geleceğe yönelik kendi inşasını oluşturan bir kripto paranın varlığına işarettir. Uzmanlara göre tüm bunlar, kripto paranın geleceği hakkında yorum yapmamıza sebep olabilir. Ancak hiçbiri tek başına kripto paraları başarılı kılmada etkin bir rol oynamamaktadır.

Uzmanlara göre bu etkenlere ek olarak çeşitli piyasa trendlerinin, Bitcoin’in hareketine bağlı altcoin’lerdeki hareketlerin de önemli incelenmesi gerekir. Bu bakımdan Roco Finance’ın ilerleyen yıllarda ne denli başarılı olabileceğini, projesinin aktiflik düzeyine bakarak da yorumlayabilmek mümkündür.

Roco Finance

Price Prediction kripto para analiz sistemine göre Roco Finance 2024 yılına 5.14 dolardan giriş yapabilir. Bu rakam 2023 yılında görülebilecek en düşük seviye olarak aktarılıyor. Analiz sistemine göre yaz aylarında fiyat kademeli olarak artabilir ancak yüksek miktarlarda bir sıçrayış mümkün olmayacaktır. Bu dönemler için öngörülen fiyat 5.31$ seviyesidir. Uzmanlara göre asıl sıçrayış kış aylarında gelecek olan bir rallidir. Bu rallinin meydana gelmesiyle Roco fiyatı 6.05 dolara kadar ulaşabilir.

Digital Coin sistemine göre ise Roco 2024 yılına 9.50 dolardan giriş yapacak. Bu rakam maksimum 10.90 seviyesini bulacaktır. 2024 yılı ortalama fiyat seyri ise 10.44 dolarda olması bekleniyor. Analiz sistemine göre böyle bir yükselme, daha yüksek de olabilir. Çünkü Roco’nun 2024 yılına daha iyi seviyelerden girmesi bekleniyor. Dolayısıyla Roco coin fiyatının artacağını söyleyebiliriz.

Roco Finance Geleceği 2025

Roco Finance Geleceği 2025

Uzman analiz sistemleri Roco Finance için projesini ve fiyat grafiğini inceliyor. Analistlere göre Roco Finance önümüzdeki 5 yıllık süreç içerisinde muhakkak artış gösterecek. Bu artış; kimi analiz sistemine göre ufak çaplı ancak kademeli olurken, kimi analiz sistemine göre ise büyük oranda ancak seyrek şekilde olacaktır.

Tüm bu tahminlerin Bitcoin hareketi, piyasa trendleri ve Roco Finance’ın vaatlerini yerine getirip getirmeme durumuna göre değişeceğini unutmamak gerekir. Price Prediction şirketine göre Roco finance 2025 yılında maksimum 8.09 doları görebilir. Ayrıca Roco, 2025 yılı içinde mümkün olan en düşük 6.81 dolar seviyesine ulaşması bekleniyor. Analiz sisteminin tahminlerine göre ROCO fiyatı, ortalama olarak yıl içerisinde 7.01 dolar bandında seyredebilir.

Digital Coin Price sistemine göre Roco Finance yıla çok daha iyi seviyelerden başlayacak. Yıl genelinde beklenen fiyat 14.15 dolar olurken, görülecek minimum değer 12 dolar olarak değerlendiriliyor.

 

 

Bu gönderi ne kadar faydalı oldu?

Değerlendirmek için bir yıldıza tıklayın!

Ortalama puanı 5 / 5. Oy sayısı: 3

Şimdiye kadar oy yok! Bu gönderiyi ilk değerlendiren siz olun.

Bu gönderiyi faydalı bulduğunuz için...

Bizi sosyal medyada takip edin!

----

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu