NedirAltcoin

Sanshu Inu (SANSHU) Nedir? SANSHU Yorum ve Geleceği

4
(2)

Sanshu Inu topluluk odaklı ve merkezi olmayan bir işlem ağıdır. Piyasada yer alan “köpek tokenleri” familyasından olan Sanshu, kısa sürede pek çok yatırımcının ilgi odağı haline gelmiştir. Özellikle uzun bir süredir CoinMarketCap’de trend tokenlar arasında yer alan Sanhu, iddialı yükselişlerine devam etmektedir.

Sanshu birimi bir deflasyon tokeni olarak piyasaya sürülmüş ve tokenin her işleminde %1’i yakılmaktadır. Diğer %1’lik kısmı ise elinde SANSHU birimini bulunduranlara ödül olarak dağıtılmaktadır. Belkide diğer köpek token’larından Sanshu’yu ayıran en önemli özelliğinin bu olduğu söylenebilir. Peki, tam olarak sanshu inu coin nedir? Sanshu avantajları ve diğer “köpek” asıllı tokenlerden farkı nedir? Bu soruların ve daha fazlasının cevabını yazımızın devamında aktardık.

Sanshu Coin Nedir? Shiba Inu’dan Farkı Nelerdir?

Sanshu Coin Nedir Shiba Inu’dan Farkı Nelerdir

Sanshu coin yeni ortaya çıkan ve Inu ailesinin üyesi olan bir tokendir. Dogecoin gibi başarılı bir “meme coin”den sonra ondan ilham alınarak piyasaya sürülmüştür. Bu sebeple Sanshu’da bir şaka tokeni olarak bilinmektedir. Sanshu projesinin iddialarına göre; Dogecoin ve türevlerinden çok daha fazlasını kullanıcılarına sunabileceklerdir. Sanshu’da yapılan her bir işlem sonrasında %1 oranında Sanshu yakılmaktadır. Bu sayede fiyat ve arz dengesini sağlamayı amaçlamışlardır.

Ayrıca deflasyonist bir jeton olarak da tanımlanan Sanshu, yakma ve yeniden dağıtım sistemini barındırmaktadır. Sanshu’yu elinde bulunduran kullanıcılarına %1 kadarını ödül olarak dağıtmaktadır. Bu sebeple Inu ailesinin en avantajlı tokenlerinden biri haline gelmektedir. Bu durumda Sanshu inu alınır mı sorusuna diğer Inu tokenlerine bakarak avantajlı olmasından dolayı alınabileceğini söyleyebiliriz.

Sanshu ‘nun genel özellikleri ise şu şekildedir:

 • Shiba Inu ile aynı cinsten bir Japon köpeğinin adını taşır.
 • Shiba gibi bir ETH ağı üzerinde kurulmuştur.
 • Sanshu’yu elinde tutanlara ödül dağıtır.
 • Token sahipleri Shiba’daki gibi kendilerine özel bir pay ayırmamışlardır.
 • Akıllı sözleşme denetimi gerçekleştirilmiştir.

Sanshu Inu Nasıl Alınır?

Sanshu Inu Nasıl Alınır

SANSHU birimi şu anda 6 kripto para borsasında listelenmektedir. Emsallerine göre pek çok borsada listelenen birimi satın almak için bu farklı borsalardan birini tercih edebilirsiniz.

 • Uniswap
 • Bilaxy
 • BKEX
 • LBank
 • Hotbit
 • WhiteBIT

Peki, Sanshu coin nasıl alınır? Yukarıdaki borsalara para gönderimi yapmanız dahilinde; ETH, USDT ya da DECL işlem çiftlerini kullanarak birimi satın alabilir, Sanshu ticaretine başlayabilirsiniz.

Sanshu Coin Fiyatı

Sanshu coin yazının hazırlandığı sırada 0,000000000719 ABD dolarından işlem görmektedir. Son 24 saatte %24 artış gösteren birimin 24 saatlik ticaret hacmi $1.423.422 civarındadır. 24 saatlik en düşük değeri $0,000000000617 iken, en yüksek değerini 0,000000000794 dolar civarında görmüştür. Birimin toplam arzının 100 katrilyon olduğu bilinmektedir.

SANSHU Coin Yorum ve Sanshu Geleceği

Sanshu Coin Yorum Ve Sanshu Geleceği

Sanshu inu coin yorum ve analizleri pek çok yatırımcının merak ettiği konulardandır. Sanshu birimi ilk çıktığı dönemlerde (Mayıs 2021) oldukça güzel yükselişler yakalayarak yatırımcılarına umut vaat etmekteydi. Son dönemlerde Bitcoin’e de bağlı olarak bu denli yükselişler gösterememiş olsa dahi, son bir haftadır MarketCap’de trend tokenler ve en çok aranılanlar listesinde yer almayı başarabildi.

Günümüzde Dogecoin gibi gerçek amaca hizmet etmeyen projeye sahip tokenler, uzman analistlerce uzak durulması gereken cinstendir. Çünkü bu tokenlerin manipüle edilmesi ve fiyatında ciddi artışlarla azalışların meydana gelmesi çok olağandır. Ancak Inu ailesinden farklı olarak Sanshu birimi ve proje sahipleri, özellikle ciddi düşüşler meydana geldiğinde durumun nedenlerini ve çözümlerini Telegram grupları üzerinden yatırımcılarına aktarmaktadır. Inu familyasından olan Sanshu, bu sebeple yatırımcılarının dikkatini emsallerine oranla daha fazla toplamayı başarabilmiştir. Bu durum ise, Sanshu inu geleceği için olumlu düşünmemize sebep olmaktadır.

Bu gönderi ne kadar faydalı oldu?

Değerlendirmek için bir yıldıza tıklayın!

Ortalama puanı 4 / 5. Oy sayısı: 2

Şimdiye kadar oy yok! Bu gönderiyi ilk değerlendiren siz olun.

Bu gönderiyi faydalı bulduğunuz için...

Bizi sosyal medyada takip edin!

----

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu