Analiz

Shiba Coin Fiyat Tahmini: SHIB Önemli Direnç Alanında

0
(0)

Shiba coin bir süredir 0.00000752$ çevresinde tutunmaya çalışıyordu. 26 Ağustos’ta destek altında mum kapanışı, Shiba’yı 0.00000681$ seviyelerine kadar geri çekti. Bu noktada tekrar atağa geçen Shiba, 27 ve 28 Ağustos tarihlerinde yükselişini korumaya çalışıyor.

Uzman analistlerden Mike McGlone, Shiba Inu’nun hedef fiyatına ilişkin çıkarımlarını aktardı. Shiba’nın şu anda kritik bir direnç olan 0.00000752$ seviyesinde tekrar mücadele ettiğini açıklayan analist, bu alanın kırılıp kırılmayacağını ilişkin tahminlerini aktaryır.

Analistten Beklenen Öngörü Geldi, İşte Shiba Coin Analiz

Shiba Inu bir süredir tutunmaya çalıştığı destek seviyesini aşağı yönlü kırdı. Destek alanı artık direnç seviyesine bürünmüşken, Shiba tekrar atağa geçerek bu alana doğru yükselişini sürdürdü. Şu anda 0.00000748$ civarında seyreden SHIB, tekrar 0.00000752$ seviyesini kırmaya çalışıyor. RSI verilerine göre fiyat güvenli alanda ve 50 civarında. MACD göstergesinde ise kesim meydana geldi ve bir süre daha yükseliş meydana gelebilir.

Analistten Beklenen Öngörü Geldi, İşte Shiba Coin Analiz

Bloomberg analistlerinden Mike McGlone’ye göre, Shiba fiyatı şu anda çok kritik bir alanda. Bahsi geçen direnç noktasının kırılamaması, birim fiyatını en kötü ihtimalle 0.00000681$ seviyesine çekecek. Bu alandan daha düşük noktalara tutunması, daha olası gözle bakılıyor. Sonuç olarak analistin yorumları, Bitcoin hareketlerinin yakından takip edilmesi gerektiğinde. Ayrıca yatırım işlemlerinde mutlaka stop koyarak işlem yapmanın önemine dikkat çekiliyor.

Shiba Coin Yorum: Direnç Alanına İlişkin Olası Senaryolar

Shiba Coin Yorum Direnç Alanına İlişkin Olası Senaryolar

Analist Mike McGlone’ye göre, SHIB şu anda kritik bir noktaya değiyor. Yazım sırasında SHIB fiyatı 0.00000749$ civarında işlem görüyor. Tam bu noktada bir direnç alanı olduğunun altını çizen analist, fiyatın yukarı yönlü sert hareketinin, birim fiyatını 0.00000915$ seviyesine çıkarabileceğini aktardı. Ancak bu alanın bir süre daha kırılamaması durumunda, SHIB çok daha aşağılara çekilebilir. Yine de Shib fiyatı ve Shiba coin haberleri yakından takip edilmelidir.

Bu gönderi ne kadar faydalı oldu?

Değerlendirmek için bir yıldıza tıklayın!

Ortalama puanı 0 / 5. Oy sayısı: 0

Şimdiye kadar oy yok! Bu gönderiyi ilk değerlendiren siz olun.

Bu gönderiyi faydalı bulduğunuz için...

Bizi sosyal medyada takip edin!

----

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu