Altcoin

SmegMars Coin Nedir? SMGM Yorumu ve Geleceği

5
(1)

SmegMars coin, gelecekte hayır kuruluşlarına bağış yapmayı amaçlayan ve Testis kanseri araştırmalarına katkı sunmayı planlayan bir topluluk belirtecidir. SmegMars protokolünün yerel kripto para birimi ise SMGM simgesi ile piyasada bulunmaktadır. SMGM henüz bugün CoinMarket’e eklenmiştir.

Projenin web sitesi üzerinde yer alan bilgilere göre; Smegmars, Testis Kanseri araştırmalarına ve gelecekteki Hayır Kuruluşlarına bağış yaparken size para kazandırmak için oluşturulmuş bir “Balina Karşıtı” protokoldür. Projenin dikkat çeken 4 özelliği ise şu şekildedir:

  • Balina karşıtı
  • Rug Pull karşıtı
  • Otomatik stake işlemleri
  • Topluluk tokeni

SMGM’yi daha iyi anlayabilmek adına oluşturduğumuz bu içerikte ise, SMGM nedir, nasıl alınır, hangi borsada bulunur ve SMGM geleceği ile güncel yorum verilerini aktarıyor olacağız.

SmegMars Nasıl Çalışır, SMGM Avantajları Nelerdir?

Smegmars Nasıl Çalışır, Smgm Avantajları Nelerdir

Smegmars coin nedir, Smegmars çeşitli kanser araştırmalarına katkı sunmak ve gelecekte hayır kuruluşlarına bağış yaparken, kullanıcılarına para kazandırmak amacıyla oluşturulmuş bir projedir. Proje, balina karşıtı ve Rug pull karşıtı olarak bilinmektedir.

Smegmars, gençlerde sıklıkla görülebilen kanser çeşidi olan testis kanserine bir çözüm bulabilmek amacıyla oluşturulduğunu ifade etmektedir. Smegmars oluşan bu sorunu kişisel olarak aldığını ve bu kanserin hayatları kısaltmasını engellemeyi amaçladığını ifade etmektedir.

Smegmars üzerinde para kazanmak oldukça kolaydır. Platformun yerel tokeni olan SMGM’yi satın alan kullanıcılar, ellerinde tuttukları birimlerden otomatik olarak bahis ödüllerini kazanabilir. Bu sebeple pasif gelir kazanma adına SMGM güzel bir fırsat sunar.

SMGM Coin Nereden Alınır, Hangi Borsada Var?

Smgm Coin Nereden Alınır, Hangi Borsada Var

SMGM nasıl alınır sorusu merak edilebilmektedir. SMGM birimini satın almak isteyen kullanıcılar, şu anda PancakeSwap (V2) üzerinden işlemlerini gerçekleştirebilir. Bu platforma Metamask ya da Trust Wallet cüzdanını bağlayan kullanıcılar, cüzdanlarına BNB gönderimi yaparak SMGM/WBNB işlem çiftinden birimin sahibi olabilmektedir.

İlerleyen günlerde birime artan bir talep gelmesi halinde farklı borsalarda da listeleneceği düşünülmektedir. Projenin web sitesinde yer alan yol haritasına göre; WhiteBit, XT com ve Blockfloio gibi borsalarla görüşmelerin yapıldığı aktarılmaktadır. Bu borsalarda SMGM’nin listelenmesiyle fiyatında da yukarı yönlü seyirler meydana gelebilir.

SMGM Coin Fiyatı

SMGM birimi şu anda 0,0001826 ABD dolarından fiyatlanmaktadır. CoinMarketCap verilerine göre SMGM biriminin 3204. Sırada yer aldığını görebilmekteyiz. Son 24 saatteki verilerine ilişkin net ifadeler bulunmamaktadır. Ancak BscScan’a göre şu anda 6 binden fazla cüzdan adresinde SMGM tutulmaktadır. Ayrıca başka MarketCap verilerine göre son 24 saatteki hacmi $122,298 civarındadır.

 

SMGM Coin Yorumu ve Güncel Grafik Verileri

Smgm Coin Yorumu Ve Güncel Grafik Verileri

SMGM bugün marketlerde listelenmeye başlamış bir kripto paradır. Birim şu anda Yalnızca PancakeSwap üzerinden satın alınabilmektedir. Ancak ilerleyen günlerde WhiteBit, XT com ve Blockfloio borsalarında listeleneceği yol haritasında belirtilmiştir. Birimin güncel grafiğini incelediğimizde SMGM coin yorum için henüz kısıtlı oranda hacme sahip olduğunu söyleyebiliriz.

Birimin bol sıfırlı olması ve güzel bir amaca hizmet etmesine karşılık ilerleyen günlerde çok daha iyi şekilde adını duyuracağını öngörmekteyiz. Şu anda yatay seyrini sürdürse de 13 Temmuz sabah saatlerinde 0.0004 dolar bandını görebilmiştir.

SmegMars Coin (SMGM) Geleceği

Smegmars Coin (Smgm) Geleceği

Smegmars birimi son dönemin popüler şaka token’larından farklı olarak, geleceği yönelik bir amaca hizmet eden ve sağlık sektöründeki araştırmalara katkı sunmayı planlayan bir projedir. Smgm coin geleceği için şu anki durumundan yorum yapmak doğru olmaz. Ancak birim oldukça yeni olduğundan dolayı, ilerleyen günlerde hacim kazanmasıyla birlikte hanesinden en azından 1 sıfır silebileceği düşünülmektedir. Şu anda yatay seyrini sürdüren birim için, 0.0003 dolar bandı önem taşımaktadır.

Bu gönderi ne kadar faydalı oldu?

Değerlendirmek için bir yıldıza tıklayın!

Ortalama puanı 5 / 5. Oy sayısı: 1

Şimdiye kadar oy yok! Bu gönderiyi ilk değerlendiren siz olun.

Bu gönderiyi faydalı bulduğunuz için...

Bizi sosyal medyada takip edin!

----

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu