Analiz

TEL Coin Neden Yükseliyor? TEL Yatırıma Değer mi?

0
(0)

TEL coin şu sıralar ciddi artışlarla yatırımcılarını mutlu ediyor. Son olarak Bitcoin’in 50 bin doları aşması, neredeyse tüm piyasada yeşil rengi hakim kıldı. Şu anda başarılı bir şekilde yükseliş trendini sürdüren Telcoin, yazının hazırlandığı sırada Marketlerde trend olmayı başardı bile.

Yatırımcıların birçoğuysa, bu yükselişin nedenlerini araştırmaya koyuldu. Aslında yükselişin ana nedeni olarak Bitcoin’in hareketleri gösteriliyor. Zira Telcoin cephesinde, olumlu bir gelişme söz konusu değil. Bu sebeple Bitcoin’in biraz yükselmesi bile Telcoin’i harekete geçirdi. Şu anda 0.025$ bandından ve son 24 saatte %10 oranında arttı.

Peki, Telcoin projesi yatırım için uygun mu? Uzmanların Telcoin görüşleri ve kripto paranın projesine ilişkin detaylar haberimizde…

Telcoin Nedir? Nasıl Çalışır?

Telcoin Nedir Nasıl Çalışır

Telcoin, Ethereum blok zincirine dayalı bir kripto para birimidir. Temmuz 2017’de Singapur’da piyasaya çıkmıştır. Blok zinciri ve telekomünikasyon endüstrisi arasında köprü olmak amacı ile oluşturulmuştur. Telcoin platformu, teknoloji sayesinde yüksek hızda ve düşük maliyetle para transferlerini kolaylaştırdığını iddia etmektedir. Web sitesine göre, para göndermeyi “metin mesajı göndermek kadar kolay” hale getirmek için telekom ve mobil para platformlarıyla ortaklık kurmaktadırlar.

Telcoin, basit bir ifadeyle Western Union ve MoneyGram gibi para transferi firmalarının bir blok zinciri uyarlamasıdır. Telcoin’de, çok karmaşık gibi görünebilen blok zinciri teknolojisi, işlemleri kaydetmek için kullanılan bir tür veritabanı olarak görev yapmaktadır. 2017 yılından bu yana piyasada olması ve halen varlığını sürdürmesi, kalıcı bir kripto para olduğunu kanıtlar niteliktedir.

Telcoin Projesi Yatırıma Değer mi?

www.coinkolay.com

TEL coin nedir konusundan sonra merak edilen bir diğer mesele de, TEL coin’in yatırıma değer bir kripto olup olmadığıdır. Herhangi bir kripto para birimine yatırım yapmak esasen kumardır ve ödediğinizin değerinin arttığını göreceğinizin garantisi yoktur. Mevcut piyasadaki talebe ve arza bağlı olabileceğinden, kripto varlıklarınızı tekrar nakde çevirebileceğinizin garantisi de yoktur.

Telcoin Projesi Yatırıma Değer Mi

Aynı durum tabii ki Telcoin için de geçerlidir. Piyasada her zaman sert dalgalanmalar meydana gelebilir. Uzman görüşlerine göre, projesini incelemediğiniz bir kripto varlığa yatırım yapmak son derece yanlıştır. Bu sebeple Telcoin projesini incelemek, yatırıma değip değmeyeceği konusunda bizlere ipucu verecektir.

Telcoin (TEL) Nasıl Alınır?

Telcoin Tel Nasıl Alınır

Telcoin şu sıralar başarılı şekilde seyrediyor. Bir yükseliş trendi yakalayan TEL, şu anda 10’dan fazla borsada işlem görüyor. Birimi satın almak isteyenler aşağıdaki borsaları tercih edebilir.

  • KuCoin
  • Uniswap (V3)
  • Indodax
  • 0x Protocol
  • 1inch
  • Bilaxy

Yukarıdaki borsalara kayıt olan kullanıcılar ETH, BTC ve USDT gibi farklı işlem çiftlerini kullanarak birimi satın alınabilir. Borsaya kayıt olarak ve para gönderimi yaparak, kısa sürede TEL birimini satın alabilirsiniz.

Telcoin Fiyatı

TEL fiyatı şu anda 0.026$ bandındadır. Son 24 saatte %10 oranında artış gösterdi. Kriptonun piyasa değeri $1,442,557,596 ve hacmi $60,314,335 civarındadır.

Telcoin (TEL) Yorumu ve Grafiği

Telcoin Tel Yorumu Ve Grafiği

Tel coin yorum için grafiğini incelediğimiz birim, şu sıralar bir yükseliş trendini yakaladı. Zaten MarketCap üzerinde trend kriptolar arasında yer alıyor. Bu da hafta boyunca göz önünde kalacağının sinyalini veriyor. Ancak fiyatının ne yönde ilerleyeceği, Bitcoin’e bağlı olacaktır.

Telcoin Geleceği: 2021, 2022, 2023 Fiyat Tahminleri

Telcoin geleceği için uzman analistler fiyat tahminlerini aktarıyor. Wallet Investor sistemine göre TEL fiyatı bu yılın sonunda 0.040 doları aşacak. 2022 yılının genelinde 0.08 dolarda seyredecek. Analiz sistemine göre; TEL fiyatı 2023 yılında 0.01$ bandını zorlayabilir. Ancak bu öngörüler kesin olmamakla beraber, Telcoin haberleri seyredişte etkili olacaktır.

Bu gönderi ne kadar faydalı oldu?

Değerlendirmek için bir yıldıza tıklayın!

Ortalama puanı 0 / 5. Oy sayısı: 0

Şimdiye kadar oy yok! Bu gönderiyi ilk değerlendiren siz olun.

Bu gönderiyi faydalı bulduğunuz için...

Bizi sosyal medyada takip edin!

----

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu