AltcoinAnalizCoinKolay ÖzelNedir

Terra (LUNA) Coin Yorum: 2022, 2023 Beklentileri Nedir?

5
(2)

LUNA Coin yorum ve analist tahminlerine bakıldığında “2022 senesi bahar hareketleri“ başlığı altında değer kazanımına yönelik beklentilerin öne çıktığı görülüyor. Özellikle uzman analistler 2022 baharında altcoinlerin yükseliş trendi içerisine girebileceklerine yönelik düşüncelerini sunuyorlar. LUNA Coin’in konsolide olduktan sonra artışa gidebileceğini düşünen uzmanlar, 2023 yılında işlem hacmine yönelik genişleme oluşumundan umutlular.

Terra (LUNA) Coin 2022’de Değerlenebilir mi?

LUNA Coin 2022’de artar mı sorusuna yanıt olabilecek bilgilere erişmek amacıyla analistlerin ve fiyat tahmin platformlarının teknik analiz sonuçlarını incelemek gerekiyor. Diğer yandan LUNA Coin cephesinde yaşanan son gelişmelerin de ele alınması oldukça önemli. Yatırımcılarca yakından takip edilen analist CryptoCapo, Terra (LUNA) akıllı sözleşme platformunun Ocak 2021’den buyana %13.000 üzeri değerlenmeye şahit olduğunu ifade etti. LUNA Coin’in ise 2022 senesinin ilk yarsında 75 dolar seviyesinde tekrar konsodile olabileceğini ardından yani bir sıçrayış yaşayabileceğini yorumlarında sundu.

Terra (Luna) Coin 2022’De Değerlenebilir Mi

Analistin bu tahminini destekleyen fiyat değerleri grafiğe yansımaya devam ediyor. LUNA Coin fiyatı, 5.01.2022’de yazımızın kaleme alındığı sırada 85.25 dolar seviyesinde seyrederek, analistin işaret ettiği konsodile fiyat seviyesinin üzerinde işlem görüyor. Tüm zamanların en yüksek fiyatı olarak tabloya yansıyan 103.33 dolar seviyesinin sadece %17.20 oranında uzak ve rekoru tekrar yakalamaya yönelik umut vaat ediyor.

Terra (LUNA) Coin 2023’de Artar mı?

Terra (Luna) Coin 2023’De Artar Mı

LUNA Coin 2023’de artar mı sorusuna yanıt arayanlar, LUNA Coin’in sunduğu avantajların alım taleplerini genişletebilecek kadar cezbedici olup olmadığına bakmalıdırlar. Bu konuyu birçok uzman analist teknik ve temel analizlerini gerçekleştirirken ele alıyorlar. Uzmanlara göre Terra (LUNA) Coin avantajları hem bireysel hem de kurumsal yatırımcılara göz kırpıyor. Terra’nın tam dijitalleştirilmiş merkeziyetsiz finansal kuruluş olarak tanımlanabiliyor, buna bağlı olarak geliştirilen merkezi rezervi ise yatırımcılara güven veriyor.

LUNA Coin sahipleri Terra protokol ile kripto varlıkları üzerinden faiz getirisi elde edebiliyor, sentetik hisse senetlerine yatırım yapabiliyor ve dilerlerse stable coin satın alabiliyorlar. Terra Blockchain’i üzerinde volatiliteden korunma avantajı kazanmak isteyenler, USDT stablecoin’e yönelme şansına sahipler.

Uzmanlara göre, sabit coinlerin fiyat istikrarından yararlanmak isteyenler için bir teminat aracı olan LUNA Coin, özellikle kurumsal yatırımcıların taleplerine konu olabilir. PricePrediction gibi fiyat tahmin platformlarının teknik analizleri ardından sundukları Luna Coin yorum içeriklerine göre, 2022 içerisinde 122.39 dolar seviyesi gündeme gelebilir.

Artış Olasılığını Destekleyen Terra (LUNA) Coin Özellikleri

Artış Olasılığını Destekleyen Terra (Luna) Coin Özellikleri

Uzman analistler LUNA Coin özellikleri hakkında bilgi sunarken, CHAI sisteminin öneminden söz ediyorlar. Terra protokolünün diğer bir yüzü olan CHAI, bir ödeme sistemi olarak görev alıyor ve düşük masraflı işlemi mümkün kılıyor. Terra Blockchain’i üzerinde ödeme ağı olarak hizmet veren CHAI sayesinde kurumsal şirketler yüklü ödeme ve transferleri en hızlı, en düşük masraflı şekilde yapabilirler. Bu nitelik LUNA Coin’in benimsenme düzeyini yükselten en büyük detaylar arasında yer alıyor.

Terra protokolü için geleceğe yönelik en büyük hedef ise ağın ölçeğinin sağlıklı şekilde büyütülmesi ve yeni nesil merkeziyetsiz finansal uygulamalar için popüler finansal alt yapı rolünü üstlenmek. LUNA Coin yorum içeriklerine bakıldığında, potansiyeli yüksek görülen, nitelikleri gelecek gereksinimlerine yanıt veren, 2023 yılı için 145.58 dolarlık fiyat tahminlerine konu olan bir kripto para birimi olarak karşımıza çıkıyor. LUNA Coin yatırıma değer görülen altcoinler listesinde yerini alırken, anlık fiyat kontrolü ve teknik analiz koşulları altında yatırımcılar tarafında da takip edilebilecek kripto varlıklar arasında yer alıyor.

 

Luna Coin Nasıl Alınır ? 

Bu gönderi ne kadar faydalı oldu?

Değerlendirmek için bir yıldıza tıklayın!

Ortalama puanı 5 / 5. Oy sayısı: 2

Şimdiye kadar oy yok! Bu gönderiyi ilk değerlendiren siz olun.

Bu gönderiyi faydalı bulduğunuz için...

Bizi sosyal medyada takip edin!

----

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu