AltcoinNedirRehber

TLM Coin Nedir ve Nasıl Alınır? TLM Geleceği Nasıl?

5
(1)

TLM coin yerel platformu Alien Worlds, madencilik için Trilium (TLM) kazanabileceğiniz ve her madencilik yaptığınızda bir NFT oyun kartı çıkarma şansına sahip olabileceğiniz bir oyundur. Bu DeFi Metaverse, blok zinciri tabanlı bir oyundur ve herkes için ücretsiz şekilde sunulmaktadır.

Basit madencilik faaliyeti ile bir blok zincirin yerel birimi olan Trilium (TLM) alınır. Trilium, altı gezegenden birine veya daha fazlasına bahis yapmak ve gezegen konseyi üyesi olmak için kullanılabilir. Ayrıca potansiyel olarak gezegeni yönetmek için aday olmak ve kaydolmak için kullanılabilmektedir. TLM’den kısaca bu şekilde bahsedilebilir. Peki, TLM nasıl alınır, TLM fiyatı, yorumları ve geleceği nasıldır?

Alien Worlds (Trilium)Nasıl Çalışır ve Avantajları Nelerdir?

Alien Worlds Trilium Nasıl Çalışır Ve Avantajları Nelerdir

Alien Worlds, oyuncular arasındaki ekonomik rekabeti ve işbirliğini simüle eden bir NFT Defi metaverse’dir. Alien Worlds, oyuncuları rakip Merkezi Olmayan Otonom Kuruluşları kontrol etmek ve ek oyuna erişim kazanmak için gerekli olan Trilium (TLM) için rekabet etmeye teşvik ederek elde edilmektedir.

Peki, TLM coin nedir; oyuncular TLM madenciliği yapmak, savaşlara katılmak ve oyun içi görevleri tamamlamak için NFT’ler edinebilir. Simüle edilmiş bu ekonomide, oyuncular stratejilerine bağlı olarak, oyunlarına en uygun NFT’leri satın alabilir ve bir araya getirebilir. Ek olarak, oyuncular altı Planet DAO’nun Konsey Üyelerini seçerek yönetişime katılabilirler ve böylece oyunun yönünü etkileyebilirler.

Alien Worlds Coin Nasıl Alınır?

Alien Worlds Coin Nasıl Alınır

Alien Worlds ya da TLM coin Binance borsasında listelenmektedir. Global borsalardan olan Binance dışında, aşağıdaki borsalardan birimi temin edebilmek mümkündür.

  • Gate io
  • LBank
  • PancakeSwap
  • CoinEx
  • Pionex

TLM satın almak isteyen bireyler, yukarıdaki borsaları kullanarak USDT, USD, BUSD ve BTC gibi farklı işlem çiftlerinden birimi satın alabilmektedir. Tabii önce, borsa hesabına para aktarımı yapmanız ve borsa marketinden birimi satın almanız gerekecektir. Bu işlemlerin ardından Trilium (TLM) birimine sahip olmanız mümkün olacaktır. Peki, Trilium yorum, fiyatı ve geleceği nasıldır?

Alien Worlds Fiyatı

TLM Coin fiyat şu anda 0.27 dolar bandında seyretmektedir. Birim son 24 saatte %9 oranında düşüş göstermiştir. Son 24 saatteki hacmi 209,887,492$’dır. TLM’nin piyasada dolaşan arzı 914,030,370.25 TLM civarındadır.

TLM Coin Güvenilir mi?

TLM, sanal bir oyun vasıtasıyla Blokchain teknolojisini birleştirmeyi hedefleyen ve aynı zamanda Ethereum altyapısında çalışan kripto varlıklardan biridir. TLM’nin Ethereum’da çalışması, onu güvenilir yapan önemli bir etkendir. Ayrıca gelişme oyun dünyasını ve gelecekteki yerini düşündüğümüzde, oyun odaklı kripto paralara pozitif bakıldığını da hatırlatmakta fayda vardır.

TLM Coin’e Dair Yorumlar ve TLM Coin Grafik

Tlm Coin’e Dair Yorumlar Ve Tlm Coin Grafik

www.coinkolay.com

TLM için WalletInvestor; iyi getirisi olan sanal para birimleri arayanlara TLM’nin kötü bir seçenek olduğunu aktarıyor. Yüksek riskli olduğunu aktaran şirket, 1 yıllık bir yatırım seçeneği olabileceğini söylemekte. Bir diğer analiz sistemi TradingBeast’a göre, TLM kesinlikle iyi bir yatırım aracı. 2021 perspektifinde, bu birimin fiyatının 2022 sonunda 0.54 doları aşabileceği düşünülüyor.

Alien Worlds (TLM) Coin Geleceği

TLM coin geleceği ve yorumlarını, çeşitli analiz sistemleri tek tek aktarıyor. DigitalCoin isimli analiz sistemi; analizinde, Alien Worlds kripto para biriminin fiyatı bugünün fiyatı itibariyle 0.258597 $’dan başlayarak 1.0069329 $’a yükselecek. 2022 yılına kadar 0.4368186 dolara kadar çıkacak ve 2023-2024’te büyümesini sürdürecek. Bu tahmine dayanarak, Alien Worlds karlı bir uzun vadeli yatırım olarak görülüyor.

Alien Worlds (TLM) için farklı birçok yorum bulunuyor. Ancak hiçbir sistem, kesinlikle orta noktada buluşmuyor. Birim fiyatına yönelik olumlu ve olumsuz eleştiriler mevcut olmakta. Bu durumda birim fiyatının yakından izlenmesi gerektiğini ve her zaman riskli olduğunu unutmamak gerekiyor.

Bu gönderi ne kadar faydalı oldu?

Değerlendirmek için bir yıldıza tıklayın!

Ortalama puanı 5 / 5. Oy sayısı: 1

Şimdiye kadar oy yok! Bu gönderiyi ilk değerlendiren siz olun.

Bu gönderiyi faydalı bulduğunuz için...

Bizi sosyal medyada takip edin!

----

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu