AltcoinDefiMetaverseNasılNedir

TLM Coin Yükselişe Devam Edecek Mi?

5
(1)

Alien Worlds Trilium (TLM Coin)

TLM Coin olarak tanınan Alien Worlds Trilium Metaverse platformunda yatırımcılarını beklemeye devam ediyor! Peki bu token projesi nedir?

Gelişen teknoloji hepimizi beraberinde dijitalleşen dünyaya davet ediyor. Gündelik işlemlerin dahi kısa sürelerde mobil cihazlardan yapılmasıyla başlayan serüven sayesinde yatırımlar da dijitale ulaştı! Kripto para dünyası içerisinde oluşturulan sanal ortamlardan bir tanesi de Alien Worlds oldu.

Değişken fiyatlara sahip olmasıyla bir dönem yatırımcılarını tedirgin etse de şu sıralar kendisinden sıkça söz ettiriyor. Gelin birlikte bu coini inceleyelim.

TLM Coin Nedir?

Tlm Coin Nedir

TLM Coin, Metaverse platformu içerisinde bir oyun projesidir. Binance tarafından tanıtımı yapılan Alien Worlds Trillium Lauchpool’daki 19. proje olarak listelerde yerini aldı bile.

Ethereum alt yapısı ile tasarımı yapılan bu oyunun yerli tokenı TLM’dir. Alien Worlds oyunu içerisinde kullanıcılara TLC Token ile alışveriş yapabilme imkanı da sunuluyor. Kullanıcılar oyun içerisinde TLM madenciliği yaparak tokenlar toplar. Ayrıca savaşlara katılım ve görev tamamlanması için NFT’lere ihtiyaç duyulur.

Bu Metaverse projesi bir NFT DeFi tokenı. Sanal ortamda oyuncuların birbirleri ile ekonomik bir rekabet ortamı yaşamaları sağlanıyor. Bu simülasyon içerisinde merkeziyetsiz gezegenlerin kontrol edilmesi yegane amaçtır. Dolayısıyla kullanıcılar bu gezegenlerin hakimiyeti için birbirleriyle yarışırlar. Ancak bu otonom Gezegen DAO’ların kontrolü ve ek oyunlara erişim için TLM Coin kullanılmaktadır.

TLM Coin Kullanımı

Kullanıcılar, oyun içerisinde edindikleri NFT’leri bir araya getirerek kullanabiliyor. Ayrıca görevleri tamamlayabilmek ve savaşlardan galip çıkmak için de bu NFT’lere ihtiyaç duyuyorlar.

Bunlar dışında sanal ortam içerisinde otonom Gezegen DAO’da meclis üyelerinin seçiminde oy kullanma yetkisine sahiptir. Yapılan bu seçimler ise bu tokenın geleceği hakkında önemli etkiye sahip. Peki TLM kullanım alanları nelerdir;

  • Stake token; Ortam içerisinde sahip olunan TLM değerleri ile madencilik faaliyetlerine katılım sağlanabilir.Ancak bunun için belirli bir gezegende hisseye sahip olunması gerekiyor.
  • Trilium (TLM) Yönetişimi; Token sahipleri gezegendeki yönetim kararlarına katılarak yönetimde yer alırlar. Ayrıca diğer ödüllere erişim için de tokenlarını kilitleyebilirler.
  • Oyun içi para birimi; Oyun içindeki yerel para birimi savaşlara katılmak, görevleri tamamlamak, oyuncuların eşya alıp satmalarını sağlamak gibi faaliyetlerde kullanılır.
  • NFT satın alma; NFT’ler oyunculara oyun içerisinde aktiflik sağlıyor. Oyuncular bu NFT’ler sayesinde gelişimler sağlarken yatırımlarını da geliştirir.
  • Oyun teşvikleri; Platformda aktif rol alan oyuncular, oyunu geliştirmek için katılım ödülleriyle coin kazanabilirler.

TLM Coin Nasıl Satın Alınır?

Token projeleri için en merak edilen konu nasıl satın alınacağıdır. Binance tarafından tanıtımı yapılan bu projenin arzının en fazla olduğu borsa Binance‘dır. Ardından Gate.io Borsası listelerinde yerini almıştır. Ancak alternatif olarak Bitwell Borsası’ndan satın alınabilir. ETH ile satın almak için Uniswap kullanılabilir. TLM Token yerel borsalarda yer almıyor. Ancak Tr Binance Borsası da bu tokenı listeliyor.

TLM Coin Yorum ve Geleceği

Tlm Yorum Ve Geleceği

TLM Coin 2021 yılında piyasaya giriş yapmış ve dalgalanmaları ile dikkat çekmeyi başarmıştır. Hızlı bir ivme yakalaması da yatırımcılar açısından gelecek vaat eden bir proje olmuştur. Peki ilerleyen süreçte TLM yükselir mi?

Tokenların piyasa içerisinde kazanma potansiyelleri yüksek olduğu gibi kaybettirme olasılıkları da vardır. Bu proje yakın geçmişte ani dalgalanmalar yaşamış bir projedir. Ani düşüşlere ev sahipliği yaptığı gibi aynı şekilde yükselmiştir. Geçtiğimiz yaz ayından hızlı bir düşü yaşadıktan sonra direnç noktasını kırarak kısa bir süre içerisinde yatırımcıların parasını iki üç katına taşımıştır.

ATH değerini 24 kasın tarihinde 5,57$ lık bir değere ulaşmıştır. Son haftalarda çizdiği pozitif grafiklerle de istikrarlı bir rota çiziyor. Bu nedenle de yatırımcılar için güvenli bir yatırım tokenı profili çiziyor. Gün içerisinde işlem hacmi düşmüş olmasına rağmen piyasa fiyatı artmaya devam ediyor.

Metaverse platformu üzerinde hazırlanan projelerin artması ve gündemde olması da bu projelere olan ilginin artmasında öncü oluyor. bu projelerden biri olan Trilium projesi de TLM Coin sayesinde bu ilerleyişte yerini alıyor.

 

Bu gönderi ne kadar faydalı oldu?

Değerlendirmek için bir yıldıza tıklayın!

Ortalama puanı 5 / 5. Oy sayısı: 1

Şimdiye kadar oy yok! Bu gönderiyi ilk değerlendiren siz olun.

Bu gönderiyi faydalı bulduğunuz için...

Bizi sosyal medyada takip edin!

----

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu