Altcoin

Torg Coin Nedir, Torg Yükselir mi? Torg Geleceği ve Yorumu

5
(2)

Torg Coin ERC-20 tabanlı olarak geliştirilmiş bir kripto paradır. Torg platformunca piyasaya sürülen birim, insanlık için daha parlak bir finans geleceği sunmayı amaçlamaktadır. Kripto topluluğu, paydaşları ile derin bağlantılara, hükümetlere ve dünya nüfusundan insanlara hizmet etmek için kurulduğunu açıklamaktadır.

Piyasada sağlam projeli birimler başta olmak üzere birçok kripto para birimi de bulunmaktadır. Yeni kripto para birimlerinin piyasa sürülmesinin yakın zamanda azalması düşünülmemektedir. Ancak bu düşünce, var olan eksiklikleri düzeltmeye yardımcı olmamaktadır. İşte bu noktada ortaya çıkan Torg birimi, mevcut durumu daha sürdürülebilir ve evrensel bir boyuta taşımak üzere piyasaya çıkmıştır.

Kısa bir süre önce de Certik sisteminden %98 oranında güvenilir oyu alan Torg, şu anda Uniswap borsası üzerinden satın alınabilmektedir. Ayrıca Twitter ve Telegram gruplarında popüler hale gelen Torg, birçok yatırımcının ilgisini çekiyor. Bizlerde bugün, Torg’a ilişkin tüm detayları aktardık.

Torg Coin Nedir? Avantajları Nelerdir?

Torg Coin Nedir Avantajları Nelerdir

Torg birimi şu anda CoinGecko üzerinde listelenen bir kripto para birimidir. Ayrıca Uniswap üzerinden ticareti gerçekleştirilebilmektedir. Torg düşük fiyatlı olmasına rağmen, Certik gibi önemli bir güvenlik sisteminden iyi derece oy almıştır. Şu anda piyasa verilerini görüntüleyemesek de, bu sezon birime çokça ilgi olacağı düşünülmektedir.

Torg nedir; Torg genel olarak kendisini “yardımcı programlar” kategorisinde görmektedir. Yani bir şaka token olarak anıldığını söyleyemeyiz. Torg, şaka token’lerin piyasadaki kriptoları insanlara sevdirmeyi amaçladığını ve bu amacında başarılı olduğunu öngörmüştür. Ancak şaka coin’lerinin tek başına yeterli olamayacağını da savunmaktadır. Tam da bu noktada piyasaya çıkan Torg, kriptoların benimsenmesinde daha ölçeklenebilir ve sürdürülebilir bir duruma getirmeyi hedeflemektedir.

Şaka token’ları, yalnızca insanların düşüncelerini bir noktada yakalayan ve başka bir şaka token’ı piyasaya sürülene kadar etkili olabilen varlıklardır. Yardımcı programlar adıyla piyasaya sürülen token’lar ise, aynı işlevi görmeyi ancak daha sürdürülebilir olmayı amaçlamaktadır. Bu da onları hem şaka token’larından ayırır hem de onlardan daha avantajlı hale getirir.

TORG Nasıl Satın Alınır?

Torg Nasıl Satın Alınır

Torg nasıl alınır konusu merak edilmektedir. Torg şu anda Uniswap borsasından temin edilebilir. Borsa ekranına direkt erişmek isteyen bireyler bu bağlantıyı kullanarak erişim sağlayabilir. Peki, borsadan TORG nasıl alınır?

TORG Coin Uniswap Üzerinden Nasıl Alınır?

Torg Coin Uniswap Üzerinden Nasıl Alınır

  1. Uniswap borsa ekranına gidin.
  2. Borsaya herhangi bir cüzdanınızı bağlayın.
  3. Swap panelinde değiştirmek istediğiniz birimleri seçin ve miktarları girin.
  4. İşlemlerin ardından Torg birimini temin edebilirsiniz.

Torg satmak için, Torg birimini yukarı sekmede aktifleştirin, alt kısma dönüştürmek istediğiniz kripto birimini girin.

TORG Fiyatı

CoinGecko verilerine göre Trog fiyatı 0,00132810 dolardır. Bu rakam son 24 saatte %17 oranında artış göstermiştir. Birimin 24 saatlik hacmi ise 42$’dır.

TORG Coin Yorum ve TORG Grafiği

Torg Coin Yorum Ve Torg Grafiği

Torg yorum ve tartışmaları, birçok yatırımcının merak ettiği konulardır. Torg için bazı yatırımcılar, gelecek vaat eden bir yatırım aracı olarak görmüşlerdir. Torg projesi 12 Ağustos 2021 tarihinde CoinGecko’da listelenmeye başlamıştır. Bu sebeple çok yeni bir proje sayılabilir.

Meme tokens’lara bir alternatif olarak görülen bu tarz birimlerin, daha da yükseleceği düşünülüyor. Torg “yardımcı programlar” adı altında ilk kripto para değildir. Piyasada bu tarz kripto paralar yeni yeni çıkmaya başlamıştır. Torg için birçok yatırımcı güvenilir bir proje yorumunda bulunmaktadır.

Torg Geleceği 2021

Torg coin geleceği her dönem merak edilebilir bir konudur. Torg, yukarıda da bahsedildiği gibi, yeteri kadar güven oyu almış bir kripto paradır. Öyle ki, bazı yatırımcıları meme tokens’lardan bile daha güvenilir bir proje olduğunu iddia etmektedir. Şu anda birim fiyatı oldukça düşüktür. Ancak 2021 yılı sonunda, birim fiyatının en az %30 oranında artması beklenmektedir. Bu senaryolar kesin olmayacağı gibi yatırım tavsiyesi de değildir.

Bu gönderi ne kadar faydalı oldu?

Değerlendirmek için bir yıldıza tıklayın!

Ortalama puanı 5 / 5. Oy sayısı: 2

Şimdiye kadar oy yok! Bu gönderiyi ilk değerlendiren siz olun.

Bu gönderiyi faydalı bulduğunuz için...

Bizi sosyal medyada takip edin!

----

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu