AltcoinAnalizCoinKolay ÖzelNedir

VeChain Coin Yorum: VET Direnci Aşabilir mi?

1
(1)

VeChain yorum, tahmin başlıkları altında 0.060 dolarlık noktanın geleceğe yönelik önemli bir direnç olduğu işaret ediliyor. Analistler, 2022 Ocak ve Şubat ayları içerisinde 0.058 dolar ile 0.060 dolar bandı arasında bir fiyatın oluşması halinde, VET Coin’in ilk adımda 0.075 dolara kadar ilerleyebileceğini tahmin ediyorlar. Gelin VET Coin için 2022’de neden değer kazanımı beklentisinin önde olduğuna ilişkin bilgileri hep birlikte inceleyelim.

VeChain Coin İçin Neden Değer Kazanımı Bekleniyor?

Vechain Coin İçin Neden Değer Kazanımı Bekleniyor

VeChain 2022’de artar mı sorusuna yanıt arayan yatırımcılar, öncelikle projenin gelecek vadeden nitelikleri sunup sunmadığı konusunda araştırma sağlamalıdırlar. Bu konu hakkında incelemeler ise uzman analistler tarafından da gerçekleştiriliyor.

Uzmanlar VeChain protokolünün tedarik zincir yönetimini ve iş süreçlerini geliştirmek amacıyla tasarlandığının altını çiziyorlar. Diğer bir ifade ile VeChain protokolünde, tedarik, lojistik, perakende gibi hizmetlerin tümü blok zincir teknolojisine entegre edilebiliyor. İşte bu durum VET Coin’i iş dünyasında yer alan şirketlerin tercih ettiği bir kripto para birimi haline dönüştürüyor.

Uzman analistlere göre VET Coin sahibi olan işletmeler, VeChain protokolde hizmet süreçlerini çok daha pratik aşamalar üzerinden yürütebiliyorlar. Bu avantajı kazanmak isteyen daha fazla işletmenin 2022’de VET Coin alımına yönelebileceği ve fiyat artışlarının tabloya gelebileceği tahmin ediliyor.

VeChain Coin 2022 Yorumları

Vechain Coin 2022 Yorumları

VeChain (VET) Coin 2022 yorumları ele alındığında, protokolün sunduğu imkanların analistlerce başarılı bulunduğu görülüyor. VET Coin sahipleri, VeChain protokolde altyapı, depolama, saklama, ödeme sistemlerini kapsayan Baas odaklı hizmetten yararlanabiliyorlar. Bu sayede tek alandan tüm iş aşamalarını yönetme şansı buluyorlar. 2022 senesi VeChain Coin yorum kategorisinde Baas odaklı hizmetlerin, VET Coin’in gelecekte başarıyı yakalamasına yönelik pozitif etki sağlayabileceği konu alınıyor.

Yorumlarda öne çıkan diğer bir detay ise VET Coin üretimi yapmak isteyen yani madenci olmak isteyen kişilerin ASIC cihazlara ihtiyaç duymadıkları. VET Coin donanım gereksinimleri olmadan staking kapsamında kazanılabiliyor. Son dönemlerde yatırımcıların en çok tercih ettikleri kripto para kilitleyerek, belirli vadede pasif gelir kazanma yöntemi, VeChain ağıyla mümkün hale geliyor.

VeChain Coin 2023 Yorumları

Vechain Coin 2023 Yorumları

VET Coin 2023’de artar mı sorusuna yönelik bilgiler sunabilecek gelecek konulu analist yorumları, değer kazanım olasılığını ele alıyor. Bu yorumlar arasında hem 2023 hem de 2024’e ilişkin tahmini bilgiler sunuluyor. 2023 senesinde VET Coin’in özellikle lojistik firmalarınca ve ürün takip sürecini kendi gerçekleştiren şirketlerce tercih edilebileceği işaret ediliyor.

VET Coin sahibi olan ve VeChain protokolü kullanan bir şirket müşterilerine ulaştırmak istediği ürününü VeChain ağında tanımlayarak, Blockchain’e entegre edebilir ve takip yapabilir. Herhangi bir ürünün (ilaçların, içeceklerin) kalitesini, saklama sıcaklığını, yolculuk yaptığı kilometre değerini, nakliye ortamını ve müşteriye teslimini, VeChain ağı üzerinden takip ederek, tüm süreçten haberdar olur. Ürünler ilgili parametreleri ise ortaklarıyla paylaşarak güveni sağlar. Uzmanlar yorumlarında işte bu sürece değinerek, VET Coin’in 2022 ve 2023’te kurumsal şirketlerin gözdesi olabileceğini, talep oranlarının artabileceğini savunuyorlar.

VeChain Coin 2022, 2023 Hedef Fiyat Tahmini Ne?

Vechain Coin 2022, 2023 Hedef Fiyat Tahmini Ne

VeChain Coin fiyatı 23.01.2022’de yazının kaleme alındığı dakikalarda 0.053 dolar seviyesinde seyrediyor. Fiyat kripto para piyasası volatilitesine göre anlık değişim yapabilmektedir. PricePrediction gibi yakından takip edilen analiz platformlarına göre VET Coin, 0.053 dolarlık fiyatını 2022 içinde 0.075 dolara çıkarabilir. VET Coin fiyat tahminleri, yatırımcıların geleceğe umutla bakmasını sağlayabilecek ifadelere sahip.

Vechain Coin Fiyatı

VET Coin için direnç noktasının 0.060 dolarlık seviye olduğu ve kırılması halinde ilk olarak 0.075 dolarlık alana hareket görülebileceği açıklandı. Bu senaryonun oluşması kaydıyla 2022 ikinci yarısı için bir değer kazanımının daha oluşabileceği belirtiliyor. PricePrediction tahminlerine göre 2022 ikinci yarısında VET Coin 0.088 dolar bandına sıçrayış yapabilir. 2023 senesi için VeChain yorum içeriklerine bakıldığında ise VET Coin için 0.11 dolar ile 0.13 dolar bandı arasında hedef fiyat tahminlerinin yapıldığı görülüyor.

 

 

 

Bu gönderi ne kadar faydalı oldu?

Değerlendirmek için bir yıldıza tıklayın!

Ortalama puanı 1 / 5. Oy sayısı: 1

Şimdiye kadar oy yok! Bu gönderiyi ilk değerlendiren siz olun.

Bu gönderiyi faydalı bulduğunuz için...

Bizi sosyal medyada takip edin!

----

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu