GenelAnaliz

XTZ Coin Yorum: Tezos 4 Ayın En Yüksek Seviyesinde!

0
(0)

XTZ Coin kripto para piyasasının demirbaşlarından biri ve birçok yatırımcısı bulunuyor. Geçtiğimiz günlerde meydana gelen Bitcoin düşüşü, Tezos’da da deprem etkisi yaratmış ve bir miktar düşüş göstermişti. Ancak kısa sürede toparlanmaya başlayan kripto para, Bitcoin’e bağlı olarak konsolide olmaya devam etti. Verilere göre bir günde %25 artarak yükselen Tezos, şu anda 6.21$ civarında işlem görüyor.

Tezos (XTZ) ile Birçok Altcoin Yükselişte

Geçtiğimiz birkaç gün, kripto para birimi piyasası için oldukça zorluydu. Ethereum, Salı günkü piyasa çöküşü sırasında 4.000 dolardan 3.000 doların biraz üzerine çıktı. O zamandan beri, kaybettiği değerin çoğunu geri kazanmaya çalıştı. Dün 3.500 doların üzerine çıktı, ancak %3.5’lik bir düşüş birimi 3.400 dolara geri çekti.

Tezos Xtz Ile Birçok Altcoin Yükselişte

Ağı güncellemesi yaklaşan Cardano ise, son %24’te benzer bir oranda düştü ve şu anda 2,5 doların altında. Ripple, Dogecoin, Chainlink, Bitcoin Cash, Uniswap ve Litecoin’den daha fazla benzer düşüşler geliyor. İlginç bir şekilde, dün 200 doların üzerinde tüm zamanların en yüksek seviyesini kaydeden Solana, bir günde %13 düşüşle 185 dolara kadar geriledi ve yatırımcılarını endişelendirdi. Düşüşün nedeni tam olarak bilinmiyor.

Öte yandan; Polkadot ve Terra, yeşil renkte kalmayı sürdürüyor. DOT %6 artışla 31$’a yükselirken, LUNA %8 yükselerek 33$’dan işlem görüyor. XTZ ise dünkü yükselişinin ardından bugün %10 oranında yükseliş kaydetti ve şu anda 6.21$ bandında işlem görüyor.

Tezos (XTZ) Yorumu ve XTZ Coin Grafik Verileri

Tezos Xtz Yorumu Ve Xtz Coin Grafik Verileri

XTZ coin haberleri son dönemde Michael Van de Poppe ile gündeme gelmişti. Başarılı analist Eylül ayı başında, bu ay için yükselmesini beklediği kripto paralardan birinin XTZ olduğunu bildirmişti. Analistin bu tahmini, içinde bulunduğumuz günlerde isabetli olmuşa benziyor. Analiste göre fiyat ay sonuna kadar 6.47$’ı ve 6.50$’ı zorlayabilir.

 

 

 

Yükselecek Coinler: Analistlere Göre Eylül’de Artacak 5 Altcoin! 0 (0)

Bu gönderi ne kadar faydalı oldu?

Değerlendirmek için bir yıldıza tıklayın!

Ortalama puanı 0 / 5. Oy sayısı: 0

Şimdiye kadar oy yok! Bu gönderiyi ilk değerlendiren siz olun.

Bu gönderiyi faydalı bulduğunuz için...

Bizi sosyal medyada takip edin!

----

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu