Genel

YGG Coin Geleceği: YGG Yatırıma Değer mi?

0
(0)

YGG coin 24 Eylül tarihinde Binance’de işleme açılmış bir altcoin’dir. Son bir yıl içerisinde oldukça popüler hale gelmiş olan YGG, Binance borsasında listelenmesiyle başarısını taçlandırmış oldu. Bilindiği üzere, Binance global bir borsa ve bu borsada yer alan çoğu kripto para projesine güveniliyor.

Listeleme haberi ise söz konusu kripto paranın geleceği açısından önemli bir gelişme oldu. Bizler de bugün, YGG’yi daha yakından tanımak amacıyla rehber niteliğinde bir haber hazırladık. İşte Yield Guild Games (YGG) coin ve projesi…

YGG Coin Nedir? Yield Guild Games Avantajları

Yield Guild Games (YGG), sanal dünya NFT’sine yatırım yapan merkezi olmayan özerk bir organizasyonun kripto parasıdır. Kripto para projesinin amacı, dünyanın en büyük sanal ekonomisini geliştirmek, faydayı en üst düzeye çıkarmak ve gelirleri paydaşlarıyla paylaşmak için varlıklarını optimize etmektir.

Ygg Coin Nedir Yield Guild Games Avantajları

Merkezi olmayan oyunlarda, Yield Guild Games, sanal dünyalarda ve blok zincir tabanlı oyunlarda kullanılan NFT’lere yatırım yaparak para kazanan bir oyuncu ve yatırımcı topluluğu oluşturmuştur. Platformun popülaritesinin artmasına yardımcı olan pandemi nedeniyle insanlar oyna-kazan oyunlarına katılmaya daha istekli hale geldi. Bu durum YGG geleceği açısından önemli oldu. Zira popüler olmasında da pandemi süreci etkin bir rol oynadı.

Yield Guild Games (YGG) Coin Nasıl Alınır?

Yield Guild Games (Ygg) Coin Nasıl Alınır

Birçok yatırımcı YGG coin nasıl alınır sorusunu merak etmektedir. Yield Guild Games coin şu anda, işlem hacmi bakımından dünyanın en büyük borsası olan Binance üzerinden satın alınabilmektedir. Binance borsasını tercih edecek bireyler;

  • Borsada bir hesap oluşturmalı ve hesap onayını tamamlamalıdır.
  • Onaylanan hesaba, başka borsada para gönderimi yapabilmek mümkündür.
  • Bu aşamadan sonra, YGG için sunulmuş olan YGG/BTC, YGG/BNB, YGG/BUSD ve YGG/USDT işlem çiftlerinden herhangi birini seçerek satın alım yapabilirsiniz.

Binance dışında YGG almak için aşağıdaki borsaları tercih edebilirsiniz:

Yukarıdaki borsaları, Binance işlemlerine benzer adımları takip ederek kullanabilirsiniz. YGG alımı için varlık gönderimi yapmanız yeterli olacaktır.

Yield Guild Games (YGG) Coin Fiyatı

YGG token şu anda 5.50$ banında işlem görmektedir. Son 24 saatte %2.37 oranında artış gösteren kripto para biriminin dolaşımdaki arz adeti 67 milyon YGG’dir. Ayrıca son 24 saatlik hacmi 87 bin dolar civarına gerilemiştir. Piyasa değeri ise 372,049,097 dolardır.

YGG Coin Yorum ve YGG Grafiği

YGG CoinMarketCap grafik verilerine göre, 2021 yılında ATH seviyesini yenilemiştir. Tüm zamanları içeren grafiğinde, 2021 yılındaki net artışlar göze çarpmaktadır. Özellikle 27 Ağustos’ta tap seviyelere ulaşan kripto para biriminin ATH değeri 10.83$ olmuştur.

Ygg Coin Yorum Ve Ygg Grafiği

Öte yandan Eylül ayında da gözle görülür şekilde hacim artışı yaşadığı gözükmektedir. Bu durumda birçok yatırımcının çantasında YGG’yi bulundurduğunu söyleyebiliriz.

YGG Coin Geleceği: 2021, 2022, 2023 Fiyat Tahmini

YGG Coin geleceği her açıdan merak edilebilir. Zira kripto para birimi 2021 yılında muazzam derecede iyi performans göstermiştir. Bu durum, kripto para biriminin geleceğine yönelik araştırmaların artmasına sebebiyet veriyor. Uzmanlar ise kripto paranın önümüzdeki süreçler için fiyat tahminlerini aktarıyor. Uzman analiz sistemlerinden Price Prediction, YGG için 2021 sonu fiyat tahminini 6.27$ civarında açıklamıştır.

Ygg Coin Geleceği 2021, 2022, 2023 Fiyat Tahmini

2022 YGG tahminlerine göre ise kripto para fiyatı en fazla 9.98$ bandını görebilir. Başarılı analiz sisteminin 2023 yılı yorumlarına göre ise YGG maksimum 14.59$ bandına ulaşabilir. Ancak analiz şirketi bu rakamların dönemsel olarak değişebileceğine de vurgu yapıyor. Ayrıca yatırım tavsiyesi olmadığının altını çizen analistler, YGG’yi yakından takip etmekte fayda görmekte.

Bu gönderi ne kadar faydalı oldu?

Değerlendirmek için bir yıldıza tıklayın!

Ortalama puanı 0 / 5. Oy sayısı: 0

Şimdiye kadar oy yok! Bu gönderiyi ilk değerlendiren siz olun.

Bu gönderiyi faydalı bulduğunuz için...

Bizi sosyal medyada takip edin!

----

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu