AltcoinNedirRehber

ADX Coin Nedir? AdEx Network Geleceği ve Yorumu

3
(1)

ADX coin, Ethereum blokzinciri üzerine inşa edilmiş ve bu zincirlere dayanan açık kaynaklı bir kripto para birimidir. Adex Network 2017 yılından bu yana kripto para piyasalarında yer almaktadır. Merkezi olmayan bir dijital pazarlama alanı olarak kabul edilir. Ethereum‘un akıllı sözleşmesini bir izleme ürünü olarak kullanılan ADX, güvenli bir deneyim için reklam yayıncıları ve diğer tüm pazarlama reklamcıları için oluşturulmuş bir projedir.

Proje coin’i ADX, 2017 yılından bu yana piyasalarda olmasına karşın, ATH değerini en son 2018 yılında yenileyebilmiştir. Bu sebeple gözlerden uzak bir şekilde piyasada varlığını sürdüren kripto paranın çok bilinmediğini görebilmekteyiz. Bizler de bugün, söz konusu kripto paranın ne olduğundan, nasıl alındığından geleceğinden ve daha pek çok ayrıntısından bahsedeceğiz. Şimdi gelin, detaylıca inceleyelim.

ADX Coin Nedir? AdEx Network Avantajları

ADX birimi, yukarıda da bahsedildiği gibi ERC-20 ağı üzerinde çalışan bir kripto paradır. 2017 yılında piyasaya sürülen ADX, ATH değerini 2018 yılında görmüştür. İçinde bulunduğumuz 2021 yılında ise en fazla 1.7$ civarına ulaşabilmiştir. Şu anda ise 0.53$ civarında işlem görmektedir.

Adx Coin Nedir Adex Network Avantajları

AdEx Network ve platformu, teklif verme, satın alma ve satış gibi reklam işlemlerini gerçekleştirebilmektedir. Satışların yanı sıra erişimi artırmaya yardımcı olan izleyici odaklı reklamlar kullanır. ADX Coingecko verilerine göre 69 milyon dolar civarında piyasa değerine sahiptir. ADX’e ait birtakım avantajlar ise aşağıdaki gibidir:

 • Akıllı sözleşmelerin yardımıyla karmaşık işlemleri kolayca işler.
 • AdEx birimi, bir işlem ekosistemini işlemek için daha fazla kullanılan eşler arası işlemlere izin verir.
 • Reklam sağlayıcıların ve yayıncıların işbirliği içinde çalışmasına ve erişimlerini artırmasına izin vermektedir.
 • AdEx Kullanıcı profili olarak bilinen her ADX coin sahibi için benzersiz ve özel bir profil oluşturur.
 • Blok zincirinin daha iyi kontrolünü sağlar.
 • Adx stokunu farklı finansal süreçleri geliştirmek için sistematik olarak kullanmanıza izin verir.

AdEx Network Coin Nasıl Alınır?

Adex Network Coin Nasıl Alınır

AdEx Network coin yazının hazırlandığı sırada birçok global borsada listelenmektedir. Borsalardan herhangi birini tercih ederek ADX ticaretine başlayabilmeniz mümkündür. İşte bu global borsalardan birkaçı şu şekildedir:

 • Binance
 • Gate io
 • PancakeSwap
 • ProBit Global
 • WazirX
 • HitBTC

Yukarıdaki borsalara kayıt olan kullanıcılar, hesap onayı ile birlikte borsa hesaplarına varlık gönderimi yapmalıdır. Gönderim işleminin ardından ilgili borsanın satın alma ekranına gelip, uygun pariteleri seçerek ADX coin ticaretine başlayabilirsiniz.

AdEx Network (ADX) Fiyatı

ADX yazının hazırlandığı sırada 0.53 dolarda işlem görmektedir. Son 24 saatte %2.36 oranında değer kazanmıştır. Ancak son 24 saatlik hacim verilerinde %32’ye varan oranda hacim kaybetmiştir. Piyasa sıralamasında 473. Sırada yer alan ADX, toplam 130 trilyon dolaşan arza sahiptir.

ADX Coin Yorumu ve Grafik Verileri

Adx Coin Yorumu Ve Grafik Verileri

ADX USDT Binance verilerine göre kripto para 0.53 dolardan işlem görmektedir. Esasen bir yükseliş trendi yakaladığını görebilsek de Bitcoin hareketine bağlı olarak seyrini sürdürecektir. Zira söz konusu kripto para, 2021 yılındaki büyük çıkışlara rağmen, 2018’de elde ettiği ATH seviyesini aşamamıştır. Bunun belli başlı birçok nedeni olabilir. Yakın zamanda token yakma işlemlerini gerçekleştiren ADX, o tarihlerden bu yana hareketli şekilde seyrediyor.

ADX Coin Geleceği: 2021, 2022, 2023 Fiyat Tahmini

Adx Coin Geleceği 2021, 2022, 2023 Fiyat Tahmini

ADX coin Twitter başta olmak üzere birçok platformda adından sıkça söz ettiriyor. Son zamanlarda iyi çıkışlar yaşadığını söyleyebilmek mümkün olmasa da, analiz sistemleri ADX için fiyat tahminlerini aktarıyor. WalletInvestor sistemine göre ADX, 2021 yılı sonunda 1 doları görebilir. 2022 yılında 1.30$ civarında olması beklenirken 2023 yılına 1.35$ civarında girmesi bekleniyor.

 

Bu gönderi ne kadar faydalı oldu?

Değerlendirmek için bir yıldıza tıklayın!

Ortalama puanı 3 / 5. Oy sayısı: 1

Şimdiye kadar oy yok! Bu gönderiyi ilk değerlendiren siz olun.

Bu gönderiyi faydalı bulduğunuz için...

Bizi sosyal medyada takip edin!

----

İlgili Makaleler

Bir Yorum

 1. Bitcoin vb. coinlerde işlem yapmak istiyordum ama nerede yapacağımı bilemiyordum. Açıkcası bikaç yere yatırım yaptım ama memnun kalmadım. Yazınız sayesinde ufkum açıldı. Teşekkürler yazı için.

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu