DefiGenel

Binance Yeni Coin Listeliyor, Fiyatı ise Uçuşta!

0
(0)

Global borsalardan olan Binance yeni coin listelemesi ile gündemde. Özellikle son günlerde birçok altcoin projesini bünyesine kazandıran Binance, son olarak AGLD coin’i listeleyeceğini duyurdu. Binance, AGLD’yi Innovation Zone platformuna ekleyecek. Borsa listeleme haberi ile AGLD coin uçuşa geçti. Söz konusu kripto para yazının hazırlandığı sırada 3.64$ civarında işlem görüyor.

Adventure Gold (AGLD) Coin Artık Binance’de

Binance AGLD’yi Innovation Zone’da listeleyecek. Listelenecek işlem çiftleri ise şu şekilde ifade ediliyor: AGLD/BNB, AGLD/BTC, AGLD/BUSD ve AGLD/USDT. Söz konusu pariteler 5 Ekim 2021 tarihinde alım satıma açılacak. Kullanıcıların artık ticarete hazır olduklarını dile getiren Binance, AGLD’ın borsaya yatırma işlemlerinin başladığını duyurdu. AGLD coin için para çekme işlemleri 6 Ekim 2021 tarihinde açılacak.

AGLD Coin Nedir?

Adventure Gold (Agld) Coin Artık Binance’de

Adventure Gold (AGLD) coin nedir; Loot NFT projesinin yerel ERC-20 birimidir. Loot, bir zincirde oluşturulan ve depolanan rastgele, metin tabanlı bir macera cihazıdır. Proje; kullanıcı arayüzüne, görsellere, istatistiklere veya ön uç işlevselliğe sahip değildir. Bunun yerine, topluluğun istediği şekilde yorumlayabilmesi için 8.000 NFT açık metin koleksiyonuna dayanır. Adventure Gold, 2 Eylül 2021’de piyasaya sürüldü ve her Loot NFT sahibinin ücretsiz olarak 10.000 jeton talep etmesine izin veriyor. Bu da onu emsallerinden ayıran önemli bir özelliğidir.

AGLD Coin Alınır mı?

Agld Coin Alınır Mı

AGLD coin duyuru ile birlikte oldukça sert yükseldi. Kripto para fiyatı şu anda 3.64$ civarında işlem görüyor. Son 24 saatte ise %25 oranında artış yaşadığını görebilmekteyiz. CoinMarketCap verilerine göre AGLD, 267 milyon dolarlık piyasa değerine sahip ve piyasadaki kripto para sıralamasında 259. sırada yer alıyor.

Yatırımcıların pek çoğu Binance yeni coin alma adımlarını merak ediyor. AGLD’yi artık Binance üzerinden satın alabilmek mümkün oluyor. Peki, AGLD satın almaya değer mi? Uzmanlara göre yeni listelenen kripto para birimleri bir süre daha yükseliş eğilimi gösterebilir. Ancak haberin etkisini yitirmesiyle bu tarz kripto paraların genelde sahneden çekildiğini de görebilmekteyiz.

 

Bu gönderi ne kadar faydalı oldu?

Değerlendirmek için bir yıldıza tıklayın!

Ortalama puanı 0 / 5. Oy sayısı: 0

Şimdiye kadar oy yok! Bu gönderiyi ilk değerlendiren siz olun.

Bu gönderiyi faydalı bulduğunuz için...

Bizi sosyal medyada takip edin!

----

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu