CoinKolay ÖzelAltcoinBlockchain

Ayı Sezonunda Hangi Coinler Alınır?

0
(0)

Ayı sezonunda hangi coinler alınır, hangileri daha fazla kâr getirir? Konuları yatırımcıların merak ettiği alanlardan biri durumunda. Ayı sezonu, bilindiği üzere kripto para piyasasının yüksek düşüş trendine girdiği döneme denmektedir. Ayı sezonunda hemen hemen çoğu kripto para birimi negatif olarak aşağı yönde seyreder.

CoinMarketCap verilerine göre piyasada 5.500’ü aşkın sayıda kripto para birimi bulunuyor. Bunlardan çoğu aktif değil ya da gelecek vaat etmeyen projeler olarak nitelendiriliyor. Ayrıca pek çoğu da önemli borsalarda listelenmediği için işlem hacmi düşük kalıyor. Hal böyleyken, yatırımcılar elindeki sermayeyi doğru birime yatırdığından emin olmak istiyor.

Bu yazımızda ise 2021 yılında gerçekleşecek ayı sezonunda, alınması gereken altcoinleri bir araya getirdik. Bu altcoinlerin fiyatında dip seviyeler görüldükten sonra alım yapılır ve ardından boğa sezonunda yüksek fiyatlardan satılırsa, yüksek kâr getirisi sağlanabilecektir. Bu potansiyele sahip izlenmesi gereken altcoinler aşağıdaki listede bir araya getirildi. Şimdi gelin, birlikte inceleyelim.

Ayı Sezonunda Takip Edilmesi Gereken Altcoinler

Ayı Sezonunda Takip Edilmesi Gereken Altcoinler

Hangi coinler alınır? Ayı sezonu bazı altcoinler için oldukça iyi bir alım fırsatı oluşturur. Sezonun bu avantajını doğru kullanan yatırımcılar ise, boğa sezonu geldiğinde uzun vadede ciddi kârlar elde edebilir. Aşağıdaki listede hem getiri potansiyeli yüksek hem de riski az olan güvenilir kripto paraları bir araya getirdik.

1-    Polkadot

Ren

Polkadot, proje olarak oldukça sağlam görünmekte. Ancak Polkadot’u tercih etmenizdeki asıl neden coin’in şu an piyasadaki yeri, işlem gördüğü borsalar ve arkasındaki ekip olmalıdır. Bu yüzden dip seviyelerden alınıp, yükseldiğinde satılabilir altcoin birimlerinden biridir.

2-    Ripple

Ripple

Bazı kesimlerce desteklenmeyen XRP, 2018 yılında 3 dolar üzerine çıkabilmişti. 2021 yılı sonunda ve 2022 tahminlerine göre 10 dolar civarına kadar ulaşılabileceği, analistlerce öngörülmekte.

3-    Hangi Altcoinler Alınır: LINK

Link

Paribu’da hangi coinler alınır, sorusunu pek çok yatırımcı merak etmektedir. LINK, Paribu üzerinden alınarak ciddi kârlar getirmesi muhtemel diğer bir altcoin birimidir. Başarılı birimin 2022 fiyat hedefinde ise 54 dolar ve üstü yer almaktadır.

4-    REN

Ren

Pek çok yatırımcının altcoin sepetinde bulunan bir diğer birim REN’dir. REN, özellikle kısa vadeli kâr elde etmek isteyen yatırımcıların tercihleri arasında yer alır. Ancak uzun vadede çok daha yüksek fiyatlara gelebilecek, başarılı bir yol izlemektedir. Analistlerin yorumuna göre boğa sezonuna kadar 2 dolar seviyelerini zorlayabilir.

5-    Uzun Vadeli Coin Yatırımı 2021 – DASH

Dash

2017 yılındaki ayı sezonundan oldukça kötü etkilenen DOT, son birkaç yıldır fiyat seviyesini korumaya çalışmakta. 2021 senesinde ise hacim açısından kendi rekorunu kırarak başarılı şekilde ilerlemektedir. Ayı sezonunda yakından takip edilmesi önerilir.

6-    Hangi Coinler Alınır: Chiliz

Chiliz

2021’in en çok konuşulan birimlerinden CHZ, ayı sezonunda yakından takip edilmesi gereken kripto para birimlerindendir. Analistlere göre boğa sezonunda 5 dolar ve üstünü görebilir.

7-    Cardano

Cardano

Hangi altcoinler alınır sorusunun ardından akıllara, sağlam projelerden biri olan ADA coin gelmektedir. Chiliz’den sonra en çok konuşulan birimlerin başında ADA coin gelir. Bitcoin düşüşlerinden genellikle az etkilenmektedir. Bu yüzden 2022 yılı ve boğa sezonu için ilk hedefi 6 dolar ve üstüdür.

Not: Yukarıda anlatılanlar bilgi verme amaçlı hazırlanmıştır. Yatırım tavsiyesi olarak görülmemelidir. Bireyler, yatırım yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Bu gönderi ne kadar faydalı oldu?

Değerlendirmek için bir yıldıza tıklayın!

Ortalama puanı 0 / 5. Oy sayısı: 0

Şimdiye kadar oy yok! Bu gönderiyi ilk değerlendiren siz olun.

Bu gönderiyi faydalı bulduğunuz için...

Bizi sosyal medyada takip edin!

----

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu