GenelDefi

Chiliz Taraftar Token Listelemesi İçin FTX ile Anlaştı

0
(0)

Taraftar token’larında öncü olan platform Chiliz, taraftar tokenlarının listelenmesi için FTX borsası ile anlaşmaya vardı. Artık dünya çapındaki token’lara sayısız sayıda kullanıcı FTX borsasından erişim sağlayabilecek.

Söz konusu faaliyet, INTER ve GAL birimlerinin listelemesiyle başladı bile. Galatasaray Fan Token (GAL) ve Inter Milan Fan Token (INTER) listelemeleri 14 Eylül tarihinde gerçekleştirildi. Diğer fan token’larının listelemesi için çalışmalar devam ediyor.

Chiliz ve FTX Büyümeye Devam Ediyor

Dünyanın önde gelen global borsalarından FTX, taraftar token’larının öncüsü Chiliz ile bir anlaşma sağladı. Blokzincir sağlayıcısı Chiliz, FTX borsasında token’ların listelenmesi için kolları sıvadı. Chiliz taraftar tokenları Socios.com’da VIP deneyimlerine, ödüllere, oyunlara, özel içeriğe, sohbet forumları ve yarışmalara erişmesine olanak tanıyan tahsil edilebilir ve aynı zamanda takas edilebilir özelliği bulunan dijital varlıklardır.

Chiliz Ve Ftx Büyümeye Devam Ediyor

Özellikle bu yılın başlarından itibaren popüler olan taraftar token’ları, dünyanın dört bir yanından ilgi gördü. Özellikle kulüplerin ve şirketlerin yatırım almasıyla giderek daha da büyüme kaydedildi. Chiliz ortaklığına giren kulüpler arasında en bilinenleri; FC Barcelona, ​​Juventus, Paris Saint-Germain, AC Milan, Arsenal ve Manchester City oldu. Bunların yanı sıra 60 kadar büyük futbol kulübü de Chiliz ile ortaklığını duyurmuştu.

FTX CEO’su Açıklamada Bulundu

FTX haberleri Chiliz ortaklığı ile gelmeye devam ediyor. Yakın zamanda 18 milyar dolarlık bir değerlemeyle 900mm dolar toplayarak kripto tarihindeki en büyük fon artışını kapatan dünyanın en büyük kripto borsalarından biri olan FTX.com, sektör lideri borsalarında taraftar token ticareti için destek sunacak.

Ftx Ceo’su Açıklamada Bulundu

$INTER ve $GAL, kısa bir süre sonra $PSG, $CITY ve $BAR gibi diğerleriyle birlikte listelenecek ilk tokenler olacak. FTX ve Chiliz haberleri esasen birçok kulübü ilgilendiriyor. Önümüzdeki yıllarda bu büyük yeni endüstri trendini ölçeklendirip pekiştirirken Taraftar Tokenlarını desteklemeye devam edecek. Konuya ilişkin açıklamada bulunan FTX CEO’su Sam Bankman-Fried şunları söyledi:

“FTX’te her zaman inovasyonun ön saflarında yer almak istiyoruz. Chiliz ile bu ortaklık aracılığıyla Taraftar Tokenlarını platformumuza getirmek, kullanıcılarımıza destekledikleri ekiplerle etkileşim kurmanın yeni bir yolunu sunuyor.”

Öte yandan Chiliz’in dünya genelinde 160’tan fazla çalışanı var ve bu sayı 2021’in sonunda 200’e ulaşması bekleniyor.

 

FTX Borsası Nasıl Kullanılır: FTX Para Yatırma, Çekme ve Gönderme 0 (0)

 

FTT Token Teknik Analizi & FTX Yükselir mi? 21-27 Haziran Haftası 0 (0)

FTX Borsası Yeni Anlaşmalarla Gündeme Geldi 0 (0)

Bu gönderi ne kadar faydalı oldu?

Değerlendirmek için bir yıldıza tıklayın!

Ortalama puanı 0 / 5. Oy sayısı: 0

Şimdiye kadar oy yok! Bu gönderiyi ilk değerlendiren siz olun.

Bu gönderiyi faydalı bulduğunuz için...

Bizi sosyal medyada takip edin!

----

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu