Genel

Binance Yeni Coin Listeliyor, Fiyatı Ciddi Oranda Artıyor!

0
(0)

Dünyanın işlem hacmi bakımından en büyük kripto para borsası Binance yeni coin listeliyor.  Yapılan açıklamaya göre söz konusu kripto para birimi, artık Binance’de alım-satım işlemlerine açılacak. Birimin fiyatı bugün %127 oranında arttı ve halen yükselmeye devam ediyor.

Binance Yeni Coin Duyurusu: WAX (WAXP) Listeleniyor!

Global kripto para borsası Binance, WAX’ı listeleyeceğini duyurdu. Borsanın listeleme duyurusu ile birim fiyatı ciddi oranda artış gösterdi. Son 24 saatte %127 oranında artan WAX, hala yükselişini sürdürüyor.

Binance Yeni Coin Duyurusu

Birçok yatırımcı ise WAX’a büyük bir ilgi göstermeye başladı bile. Borsanın resmi adresinden yapılan açıklamaya göre; WAXP/BTC, WAX/BNB, WAX/BUSD ve WAXP/USDT işlem çiftleri kullanılarak alım – satım yapılabilecek. Peki, Binance yeni coin tarihleri ve yatırma işlemleri ne zaman başlayacak?

WAX Coin Binance’de Ne Zaman Listelenecek?

Wax Coin Binance De Ne Zaman Listelenecek

WAX, Binance duyurusuna göre 23.08.2021 tarihinde WAXP/BTC, WAX/BNB, WAX/BUSD ve WAXP/USDT işlem çiftlerinden alım – satım faaliyetleri gerçekleştirilebilecek. Kullanıcılar artık WAXP birimini borsaya yatırabilecek. WAX için para çekme işlemleri 24.08.2021 tarihinde aktif edilecek. Binance’nin listeleme duyurusu ile WAX fiyatı ciddi oranda artış gösterdi. Kripto para yüzde 120’den fazla değer kazandı. Yazının hazırlandığı sırada yükselişini sürdürüyor.

WAX Coin Nedir? WAX Projesi Nasıl Çalışır?

Wax Coin Nedir Wax Projesi Nasıl Çalışır

Binance yeni coin listesi arasında yer alan WAX, e-ticaret işlemlerinde her türlü güvenlik ve kolaylığı sağlamayı amaçlamaktadır. Blokchcian ve protokol tokeni olarak bilinen WAX, DPoS kullanır. Ayrıca EOS kripto para ile geriye dönük uyumluluk göstermektedir. WAX’ın özel teşvikleri ve çeşitli özellikleri, e-ticarette kullanılabilirliği optimize etmeye yaramaktadır.

Söz konusu kripto para son gelen habere göre Binance’de listelenecek. Uzmanlara göre bu durum birim geleceği için oldukça önemli. WAX şu anda 0.41$ seviyesinde işlem görüyor ve artışını sürdürmekte.

Bu gönderi ne kadar faydalı oldu?

Değerlendirmek için bir yıldıza tıklayın!

Ortalama puanı 0 / 5. Oy sayısı: 0

Şimdiye kadar oy yok! Bu gönderiyi ilk değerlendiren siz olun.

Bu gönderiyi faydalı bulduğunuz için...

Bizi sosyal medyada takip edin!

----

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu