CoinKolay ÖzelAltcoinBlockchain

Bitexen Borsasından Başarılı Hamle: Yeni Bir Altcoin Listeliyor!

0
(0)

Yerli kripto para borsası Bitexen, sabah saatlerinde yeni bir altcoin listeleyeceğini kullanıcılarına duyurdu. Listelenecek olan altcoinin Bittorrent olduğunu Twitter hesabı üzerinden kullanıcıları ile paylaşan platform, söz konusu altcoinin ticaretinin Bitexen PRO platformunda gerçekleştirilebileceğini aktardı. Bitexen üyesi olan tüm kullanıcılar ise Bitexen PRO platformuna giriş yaparak BTT/TRY paritesi üzerinden alım-satım işlemlerine başlayabilecekler.

Borsa, bu yeni gelişmeyle alakalı paylaşımını resmi Twitter hesabı üzerinden paylaştı. Paylaşımında aşağıdaki açıklamalara yer verdi:

“BitTorrent, PRO platformunda listelendi! Artık BitTorrent yatırımlarınızda BTT/TRY işlem çiftiyle PRO tahtamızdan faydalanabilirsiniz!”

Bittorrent, Pro

Yerli Borsa Bitexen’den Btt Hamlesi

Yerli Borsa Bitexen’den BTT Hamlesi

Yılın ilk çeyreğinde adını sıkça duyduğumuz popüler altcoin BTT, artık yerli Bitcoin ve kripto para borsası Bitexen PRO platformunda listelenmeye başladı. Kullanıcılarına haberi Twitter hesabı üzerinden paylaşım yaparak duyuran borsanın bu hamlesine olumlu tepkiler gelmeye başladı.

Başarılı altcoin ise bu hamlenin ardından fiyatında bir miktar yükselme yaşadı. Yazının hazırlandığı sırada ₺0.0524 civarında seyreden başarılı altcoin BTT, yeni borsalarda sıralanmaya devam ettikçe fiyatında da o oranda yükselmeler yaşayacağa benziyor.

Bu gönderi ne kadar faydalı oldu?

Değerlendirmek için bir yıldıza tıklayın!

Ortalama puanı 0 / 5. Oy sayısı: 0

Şimdiye kadar oy yok! Bu gönderiyi ilk değerlendiren siz olun.

Bu gönderiyi faydalı bulduğunuz için...

Bizi sosyal medyada takip edin!

----

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu