Genel

Bitexen Borsası 9 Yeni Altcoin’i Listeleyeceğini Duyurdu!

0
(0)

Yerli Bitcoin ve kripto pazarı olan Bitexen borsası, dün öğle saatlerinde resmi Twitter hesabı üzerinden bir duyuru yayınladı. Gönderiye göre Bitexen, 9 yeni altcoin birimini listeleyeceğini duyurdu. Borsa tarafından yapılan açıklamaya göre, bu yeni Coin’ler ve listeleme tarihleri hakkında detayları yazımızın devamında aktardık…

Bitexen Yeni Girecek Coinler Belli Oldu

Ülkemizin yerli ve popüler kripto para borsası Bitexen borsası yeni coinler listeleyeceğini resmi Twitter hesabı üzerinden duyurdu. Yapılan duyuruya göre bu 9 altcoin listelenecek: C98, TRU, CTSI, MINA, FIS, EPS, LINA, FLOW ve POLY.

Yayınlanan gönderiye göre, Bitexen’e kayıt her kullanıcı, TRY işlem çiftini kullanarak sayılan kripto paralara sahip olabilecek. Alım – satım işlemleri için listelemenin tamamlandığını bildiren borsa, ister cepten ister web’den yatırım faaliyetlerinin gerçekleşebileceğini aktardı.

Bitexen Twitter

Bitexen Borsası Listelemesiyle Kriptolar Yükselişte

Bitexen Borsası Listelemesiyle Kriptolar Yükselişte

9 yeni altcoin Bitexen borsası yeni coinler listesinde yerini aldı. Bu coinler arasında C98 birimi de bulunuyor. C98, şu anda 3.01$ bandında işlem görüyor. Son 24 saatte %42 oranında artış gösterdi ve yazının yazıldığı sırada bile artış yaşadığını görebilmekteyiz. Aynı şekilde TrueFi (TRU) coin, 0.67 dolarda işlem görüyor ve son 24 saatte %2.35 oranında yükseldi.

Cartesi (CTSI) birimi şu anda 0.79$ bandında yer alıyor. Son 24 saatte %6 oranında artış gösterdi ve hacim değeri $51,437,409 bandına dayandı. Mina (MINA) ise 3.25 dolarda seyrediyor ve son 24 saatte %0.24 oranında arttı. Özellikle hacminin %5 arttığını görebiliyoruz. Bu anlamda coin’in bünyesine yatırımcı topladığını görebilmek mümkün. Stafi (FIS) birimi 2.32 dolar ve son bir günde %6 oranında arttı.

Ellipsis (EPS) ise şu anda 0.81 dolar ve %6.50 oranında artış gösterdi. LINA ise 0.064 dolarda ve son 24 saatte %1.80 oranında arttı. FLOW 24.14 dolarda, %7 artış yaşarken POLY 0.32$ ve %3 düşüş gösteren listedeki ilk kripto para oldu.

Bu gönderi ne kadar faydalı oldu?

Değerlendirmek için bir yıldıza tıklayın!

Ortalama puanı 0 / 5. Oy sayısı: 0

Şimdiye kadar oy yok! Bu gönderiyi ilk değerlendiren siz olun.

Bu gönderiyi faydalı bulduğunuz için...

Bizi sosyal medyada takip edin!

----

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu