Genel

Bitexen Gamer’lara 100 TL Değerinde Steam Kodu Veriyor!

1
(2)

Yerli kripto para borsası Bitexen sosyal medya üzerinden paylaştığı gönderide 100 kişiye 100’er TL değerinde Steam’da kullanabilecekleri hediye çeki vereceğini duyurdu. Bu duyuruyla birlikte tüm Steam kullanıcıları borsaya büyük bir ilgi gösterdi. Paylaşılan gönderiye göre birkaç küçük adımla çekilişe katılabilmek mümkün.

Sosyal medyadan yayınlanan gönderiye göre, çekilişe katılabilmek için birkaç şart bulunuyor. Bu şartlar popüler borsanın gönderisinde şu şekilde sıralanmış:

  • Bitexen’in resmi Twitter hesabını takip etmek,
  • Steam’da bulunan ve sevilen bir oyunun gönderide yorumlara yazmak,
  • Oyunu oynamak istediğiniz 3 arkadaşınızın kullanıcı adını yorumlarda etiketlemek ve #Game2Bitexen etiketini kullanmak yeterli olmaktadır.

Gönderiye göre her katılımcı sadece bir çekiliş hakkı kazanabilir. Çekilişe katılım ücretsiz olup, herhangi bir satın alma koşulu da aranmamaktadır.

Çekilişe Katılım Detayları ve Son Katılım Tarihi

Bitexen’in duyurusuna göre 100 şanslı kişi 100’er TL’lik hediye çekine sahip olabilecek. Çekilişin son katılım, 6 Temmuz 2021 saat 23:59’a kadar yapılabilecek. Bu tarih ve saatten sonra yapılan takip ve yorumlar çekiliş hakkına tabii tutulmayacak. Çekilişin yapılacağı tarih 4 Temmuz olacak ve kazananların aynı tarihte Bitexencom/Twitter adresini takip etmeyi bırakmaları ya da yorumlarını silmeleri dahilinde; bu kişiler çekilişten yararlanamayacaktır. Bu kişilerin hakları ise yedek kullanıcılara aktarılacaktır.

Çekilişe Katılım Detayları Ve Son Katılım Tarihi

Bitexen görevler tamamlandığı takdirde, kazanan 100 kişiyle 100 TL’lik bakiye yükleyebilmeleri için hediye kodu paylaşacak. 18 yaşından küçük kişiler ise çekilişe katılamayacaklar. Bu kişiler katılsalar dahi ödül kazanamayacaklardır. Bitexen Steam hediye çeki kampanyasına sadece bireysel kullanıcılar katılabilmektedir. Kurum, kuruluş, topluluk ya da internet sitesi adına/adıyla çekilişe katılan Twitter kullanıcıları çekilişten yararlanamaz.

Bitexen Bedava Steam Hediyesi Nasıl Alınır?

Bitexen Bedava Steam Hediyesi Nasıl Alınır

Bitexen’in çekilişinde son tarih olan 7 Temmuz’da çekiliş işlemi gerçekleştirilecek. Çekiliş sonunda kazanan katılımcılar ile Twitter DM üzerinden çekiliş tamamlandıktan sonra, 7 gün içerisinde iletişime geçilecektir.

Twitter’da mesaj atmaya/almaya kapalı olan hesaplar ya da 3 gün içinde kendisine gönderilen mesaja yanıt vermeyen katılımcılar ödül hakkından yararlanamaz. Bu durumda 100 TL çek ödülü, ödül alma hakkını bu madde kapsamında kaybeden bireylerin doğru cevap sıralamasını izleyen sıralamadaki katılımcıya devredilecektir.

Peki, Bitexen Steam kodu nasıl alınır? Kazanan katılımcılarla Twitter DM üzerinden iletişime geçilecek ve ödülleri 30 gün içerisinde bu kişilere teslim edilecektir. Tek yapmanız gereken Bitexen’in yolladığı mesaja 3 gün içerisinde cevap vermek olmalıdır.

Bitexen Güvenilir mi?

Bitexen Güvenilir Mi

Bitexen’in güvenilirliği her yatırımcının merak ettiği konulardandır. Çünkü Bitexen’e kayıt için KYC doğrulamaları ve ikametgah adresi istenmektedir. Bu durumda akıllarda acaba borsa güvenilir mi? sorusunu getirmektedir. Borsanın güvenilirliğine dair Kemal Cenk Erdem bir söyleşide, Bitexen’in bu isteklerinin nedenlerini açıklamıştır.

Erdem’in söylemlerine göre; kuruldukları günden beri kimlik bilgisi topladıklarını ve bu eylemi aslında geleceği düşünerek yapmışlardır. Bitexen’in yetkililerinden olan Erdem, Bitexen’in gerekli tüm KYC standartlarını uyguluyor olmasının sebebi olarak da oluşabilecek regülasyonları örnek göstermiştir. Uyguladıkları bu katı politika sayesinde kripto sektöründe gelecekte yaşanabilecek regüle girişimlerinin önlenmeye çalışıldığını aktarmıştır.

Erdem’in söylemleri baz alınarak, Bitexen’e yapılan şikayetler incelendiğinde genellikle Selfie çekme ve hesaptan para çekme konularıyla alakalı sorunların yaşanabildiğini görmekteyiz. Borsanın güvenilirliğine dair henüz büyük bir skandal duyulmamış olsa dahi ilerleyen zamanlarda nasıl bir politika izleyecekleri bu durumu belirleyecektir. Yine de şu an için, Bitexen platformunun güvenilir bir aracı kurum olduğu söylenebilmektedir.

Özellikle son düzenledikleri çekilişlerle Gamer’lara ve oyunseverlere kendilerini tanıtmayı, daha fazla kitleye ulaşmayı hedeflediklerini görebiliyoruz. Bu sebeple, kendilerine güvenen bir kurum olmayı başarabildiklerini ve büyüme hedefinde ilerlediklerini söyleyebiliriz.

 

Bu gönderi ne kadar faydalı oldu?

Değerlendirmek için bir yıldıza tıklayın!

Ortalama puanı 1 / 5. Oy sayısı: 2

Şimdiye kadar oy yok! Bu gönderiyi ilk değerlendiren siz olun.

Bu gönderiyi faydalı bulduğunuz için...

Bizi sosyal medyada takip edin!

----

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu