Genel

Dogecoin Yorum: Yüzde 27 Potansiyel Artış Kapıda

0
(0)

Altcoin piyasasında 3 Ekim itibariyle ufak çaplı yükselişler başladı ve Dogecoin yorum bu anlamda oldukça merak ediliyor. Çünkü bir süredir şaka tabanlı kripto para biriminin Bitcoin yükseliş hareketine tepkisiz kalması, yatırımcılarını ürkütmüştü.

An itibariyle 0.22$’da seyreden DOGE, son 24 saatte %1.33 oranında artış gösterdi. Peki, yükseliş seyri daha devam edecek mi? Beklenen seviyeler neler olacak? Hepsi ve daha fazlasını uzmanların Dogecoin yorumları ile birlikte aktardık.

Dogecoin Fiyatı Yüzde 27’lik Artış Gösterebilir

Dogecoin Fiyatı Yüzde 27’Lik Artış Gösterebilir

Dogecoin fiyat tahmini yapan uzman analiz sistemi Gov Capital, şaka tabanlı kripto paraya ilişkin tahminlerini aktarıyor. Analiz sistemine göre; 0.21$ seviyesinden bir sıçrama, DOGE’yi %27’lik bir kazanç için üst seviyelere taşıyabilir.

Bununla birlikte 0.19$ destek alanı aşağı yönlü kırılırsa, bahsi geçen senaryo geçersiz olacaktır. Öte yandan bu alanın önemli bir destek olduğunu da belirten uzmanlar fiyatın yakından izlenmesi gerektiğini vurguluyor.

Dogecoin’in Geçmiş Verileri ve Olası Hedefleri

Dogecoin fiyatı 21 Eylül ve 22 Eylül’e göre %16 arttı. Ancak talep engelinde 0.21 ile 0.23 dolar arasında değişen bir hat ile karşı karşıya kaldı. Başarısız bir girişimin ardından DOGE, 0119 dolardan bu noktayı yeniden test etti ve ikinci yükseliş denemesini başlattı. %15’lik artışa rağmen, popüler kripto para 0.23 doların hemen altında ayı baskısı ile karşı karşıya olabilir.

Dogecoin’in Geçmiş Verileri Ve Olası Hedefleri

Analiste göre, MRI göstergesi altı saatlik grafikte saat 12:00 UTC’de kırmızı bir satış sinyali de verdi. Bu teknik oluşum, bir ila dört mum düzeltmesi öngörüyor. Bu da bir miktar düşüş anlamına gelebilir. Öte yandan lider kripto Bitcoin’in yükselişe devam ettiğini görebilmekteyiz. Bu da tüm altcoin’ler gibi Dogecoin’i de olumlu anlamda etkileyebilir, fiyattaki satış baskılarını ortadan kaldırabilir.

Bu gönderi ne kadar faydalı oldu?

Değerlendirmek için bir yıldıza tıklayın!

Ortalama puanı 0 / 5. Oy sayısı: 0

Şimdiye kadar oy yok! Bu gönderiyi ilk değerlendiren siz olun.

Bu gönderiyi faydalı bulduğunuz için...

Bizi sosyal medyada takip edin!

----

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu